×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Има пет фалшиви профила


17 Септември 2024, Вторник, 15:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Актрисата Яна Маринова също се оплака в мрежата, че присъстват редица фалшиви акаунти с нейните имена и снимки

Ваня Щерева и Яна Маринова се оказаха поредните жертви с фалшиви профили в социалните мрежи, пише Телеграф. Хакери се представят за тях и пишат от тяхно име.

„Виждала съм, че се случва и на други, сега дойде и моят ред. Моля, докладвайте този профил, ако ви пише някой от него. Благодаря“, възкликна русокосата певица и сподели акаунта.

Щерева допълни, че е разбрала за него от нейни последователи, които ѝ показали, че въпросният недоброжелател им пише от нейно име.

Актрисата Яна Маринова също се оплака в мрежата, че присъстват редица фалшиви акаунти с нейните имена и снимки.

Потребителите се представят за нея самата и пращат покани за приятелство на почитателите ѝ. „Нямам чат в Телеграм и където и да било другаде извън страницата, на която публикувам това съобщение и страницата ми в Инстаграм“, предупреждава Маринова.  


В категории: Лайфстайл


2
Коментара
Флагман.БГ Интересна инициатива в Бургас Интересна инициатива в Бургас 17/06/2025, Вторник 09:00 0
Флагман.БГ Взеха му апартамента Взеха му апартамента 17/06/2025, Вторник 07:30 3
Флагман.БГ Ето какво време ни очаква днес Ето какво време ни очаква днес 17/06/2025, Вторник 07:24 0
Показа безкрайни крака
Показа безкрайни крака 16/06/2025, Понеделник 21:57 1
Стегна куфарите за Гърция
Стегна куфарите за Гърция 16/06/2025, Понеделник 21:40 3
Закъса много
Закъса много 16/06/2025, Понеделник 21:20 1
Показа се с лъскаво Ферари и...
Показа се с лъскаво Ферари и... 16/06/2025, Понеделник 20:33 15
Сполетя го голям ужас
Сполетя го голям ужас 16/06/2025, Понеделник 20:00 1
2
Коментара по темата
2.
*********
17.09.2024 20:27:32
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
XX
17.09.2024 18:29:20
0
3
Аз също имам фалшиви профили . От там си пиша с млади мъже на интимни теми . Толкова е вълнуващо !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Интересна инициатива в Бургас Интересна инициатива в Бургас Проведе се събитието "Здравен кът на открито" Търсят прокурорския син под дърво и камък! А той сякаш не се страхува дори от куршум Търсят прокурорския син под дърво и камък! А той сякаш не се страхува дори от куршум Сочи се, че новата му изцепка е изнудване на 31-годишен мъж в гора Разпространиха много грозна лъжа за него Разпространиха много грозна лъжа за него Феновете на Александър Влог се стреснаха изключително Могат да почерпят хора с редки за България имена Могат да почерпят хора с редки за България имена Празнуват Мануил, Емануил, Емануила, Емануела, Савел, Савелия, Исмаил Взеха му апартамента Взеха му апартамента Деликатна ситуация с олимпийския шампион Рамазанов Ето какво време ни очаква днес Ето какво време ни очаква днес Топло в цяла България Ограничават движението по магистрала „Тракия“ към Бургас, шофьорите да внимават! Ограничават движението по магистрала „Тракия“ към Бургас, шофьорите да внимават! От АПИ предупреждават, че ще се ремонтира надлеза над жп линията за София Показа се с лъскаво Ферари и... Показа се с лъскаво Ферари и... Размаха среден пръст Голямо джакузи с минерална вода ще има в Дома за възрастни край Ветрен, строят го до гората Голямо джакузи с минерална вода ще има в Дома за възрастни край Ветрен, строят го до гората Ще има и допълнителни услуги, за да може в максимална степен да се възползват от екстрите, които безплатно Община Бургас ще им осигури, каза градоначалникът Направи разтърсваща изповед Направи разтърсваща изповед Прея е имала тежко детство
Русия с тежки атаки по Киев и Одеса, има загинал американец Русия с тежки атаки по Киев и Одеса, има загинал американец В черноморския град бе обявена нощна тревога, която продължи 3 часа Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от  Тел Авив Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от Тел Авив Израелска атака прекъсна живото предаване на иранската държавна телевизия, а САЩ изпрати три самолетоносача да спасяват съюзниците им от мъстта на Техеран Показа безкрайни крака Показа безкрайни крака Шейк е фина жена Стегна куфарите за Гърция Стегна куфарите за Гърция Сафарова отиде на остров Миконос Закъса много Закъса много Макар и милионер, Джъстин Бийбър не се радва на безоблачни дни Двойка на обща възраст над 200 години се радва на първа рожба Двойка на обща възраст над 200 години се радва на първа рожба Родителите са костенурки Синът й се размина на косъм от смъртта Синът й се размина на косъм от смъртта Твърди се, че мъжът има сериозни проблеми с наркотиците Сполетя го голям ужас Сполетя го голям ужас Прегази симпатична животинка с болида си Заляха я с критики Заляха я с критики тговорът на Парис Джексън обаче не закъсня и е отвъд официалния изказ Ще реставрират знакова сграда в Поморие Ще реставрират знакова сграда в Поморие След преустройството, сградата на Стария съд ще се превърне в „Дом на културата и традициите“ и ще служи като културен център
Никушор Дан, президент на Румъния Никушор Дан, президент на Румъния Единственият език, който Русия разбира, е този на силата Виц на деня Виц на деня - Тате, как се запознахте с мама?
- Язе тогава карах такси, а она немаше пари да си плати...
Виц на деня Виц на деня Редник подмазвач:
- Господин старшина, вие сте гений!
- Ти да не си по-хубав бе?! Два непоряда по служба...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За съжаление в Европа сме познати като разбойници, проститутки и рафинирани мошеници
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори