×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Атанас Зафиров: Гледаме на Нинова със съжаление и насмешка


Атанас Зафиров: Гледаме на Нинова със съжаление и насмешка
Няма да допуснем 133-годишната партия на българските социалисти да бъде открадната от няколко човека, обяви Атанас Зафиров
09 Септември 2024, Понеделник, 17:45 ч.
Автор: Флагман.бг

БСП се явява в коалиция Обединена левица, обяви вр.и.д. лидер на партията

Изпълнителното бюро на НС на БСП заяви, че партията ще се яви на предстоящите избори за 51-во НС в коалиция „БСП – ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА“. Това гласи пресинформация на "Позитано" 20.

"Няма да допуснем 133-годишната партия на българските социалисти да бъде открадната от няколко човека, в нарушение на решенията на колективните органи на партията и в разрез с морала и политическата логика. Продължаващите им опити да злоупотребяват с името на партията, да внасят разделение и да демотивират социалистите и симпатизантите на лявата идея вече предизвикват единствено съжаление и насмешка", заявяват следовниците на временния лидер Атанас Зафиров.

Според тях внесените днес в ЦИК документи за регистрация на БСП от "Георги Свиленски и Иван Ченчев – лица, които вече не са членове на БСП, представляващи Корнелия Нинова, която вече не е нито председател, нито член на БСП, с подписка, която не е събрана от легитимните местни структури на партията, е опит съзнателно да се навреди както на БСП, така и на широката лява коалиция".

"Това се прави в интерес на сили, които не искат да има силна българска левица", твърдят те.

Според червените първенци легитимното ръководството на БСП ще пристъпи към регистрацията на КП „БСП – ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА“ за участие в предсрочните парламентарни избори веднага щом Върховният касационен съд след заседанието си днес оповести своето решение по вписването на Атанас Зафиров като изпълняващ функциите председател на БСП.

Очакваме ЦИК да отхвърли регистрация по внесените днес от Георги Свиленски и Иван Ченчев документи, защото в избори би следвало да участват партии, а не откраднати абревиатури, заявяват от Столетницата.


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
Тито партизана
15.09.2024 13:37:00
0
1
Гледай гледай, как склерозите ще пуснат за дружинната и ще отидете най накрая където ви е мястото комунистически мърши а именно на боклука с мая плевенската мастия.
Куршум за вас.
Корни паразита ви разяде партизанската шайка боклуци долни шумкари.
Обичам те курнело, шибай шумкарската плява и се гръмни като свършиш.
14.
Много скоро,
10.09.2024 12:23:42
0
0
всички ще гледаме с насмешка и съжеление на вас. Под чертата сте..
13.
Миша
10.09.2024 06:48:25
2
3
тая лъжкиня след избори си подава безброй пъти оставката. ми накрая й я приеха.
12.
Истината е, че
10.09.2024 00:02:18
6
4
Нинова я изритаха, защото се опълчи на джендърството!
11.
Който се смее последен
09.09.2024 23:39:52
3
4
се смее най-добре.Като не влезете в Парламента след следващите избори на Корнела ще й се спука "смешката" да ви се присмива...
10.
АБПФК
09.09.2024 22:21:35
4
3
Круела де Вил изритана като мръсно псе да се скита по паветата.
Следват червените жрици да отидат в канала и да последват примера на лидерката си. Задкулисието и статуквото на шестаците се разправи безпощадно с нея. Аре сега пак да се тръшка и да провали на някой кариерата. Мечтата да бъде председател на републиката ще останат розови сънища за Кобилкина, може да гледа със завист други хора.
9.
някой
09.09.2024 21:10:55
1
14
Много неблагодарен човек е този дебелак Зафиров, ако не беше Нинова, никога нямаше да помирише парламент.
8.
бурпазлия
09.09.2024 21:06:19
1
16
Това момче до днес щеше да бута варелите с бира и да зареждакръчмето залепено до стената на банка ДСК .добре че Нинова го взе под крилото си като уж младежки лидър Колко млади хора имаше в организацията .Като кандидат за депутат в предходните избори в Бургас колко пъти бе избиран Наложи се не случайно да го крият и предлагат далеч от Бургас там където не бяха го чували за да гласуват за него .Има наглостта да казва че на нея ще гледа със съжаление и насмешка .
7.
Шаман
09.09.2024 18:49:28
4
17
Червена алчна клика която си отива с нашите баби и дядки....
6.
Тико
09.09.2024 18:47:53
2
19
Боже, Зафиров, та тя направи човек! Сега гледал с насмешка на нея. Ето за такива хората са казали: Храни куче, да те лае.
5.
.......
09.09.2024 18:14:51
3
17
Тях червената кражба
роди ги,
и не ще ги уплаши Съда,
стискат кокала навеки,
преименуваните комунета,
чорбаджиите гадни докрай...
4.
д
09.09.2024 18:04:46
2
16
ЗАКРИВАЙЙЙЙ
3.
АнаЛизатор
09.09.2024 18:03:14
4
26
Тия дали разбират че се карат за потъващ кораб, октомври за ДПС, тия и гроб шамара ще е голям...
2.
Сливенски
09.09.2024 18:01:07
10
17
Смятай как се е вкопчила! Хахаха
Яд я е, че няма да е в листите сигур
1.
горкият
09.09.2024 18:00:06
4
33
още не е разбрал,че всички са вече изпята песен,съжалението и насмешката са за всички !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Йотава отказа да наложи вето на Бюджет 2026 г. и го обнародва Йотава отказа да наложи вето на Бюджет 2026 г. и го обнародва Предстои недоволните от опозицията да сезират Конституционния съд МБАЛДБ „Св.Анастасия” започва безплатни профилактични прегледи на деца от август (ВИДЕО) МБАЛДБ „Св.Анастасия” започва безплатни профилактични прегледи на деца от август (ВИДЕО) Още през активния летен сезон очакваме да започне приема на пациенти, каза управителят д-р Благомир Здравков От Ванга до Ружа Игнатова: Българите пренаредиха новите евробанкноти От Ванга до Ружа Игнатова: Българите пренаредиха новите евробанкноти ЕЦБ показа 10 официални проекта с Бетовен, Мария Кюри, птици и реки, а социалните мрежи отговориха с пародийни български купюри Несебър кани жители и бизнес на онлайн среща за опазването на Стария град Несебър кани жители и бизнес на онлайн среща за опазването на Стария град Министерството на културата ще представи своята бюджетна програма на 11 август, а линк за участие се получава след предварителна заявка Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ) Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ) Вече 18 години Седмицата на украинската култура утвърждава Бургас като място за културен обмен и приятелство Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки Измамниците твърдят, че чужденец тегли кредит или пари с фалшиво пълномощно, след което искат лични и банкови данни Той избра трудния път: Хирургът д-р Йоан Иванов търси нови предизвикателства в името на пациентите Той избра трудния път: Хирургът д-р Йоан Иванов търси нови предизвикателства в името на пациентите Д-р Иванов преглежда пациенти с направление два пъти седмично в МЦ „Д-р Стайков“ Бургас Исторически момент! Издадоха разрешителното за детската болница в Бургас Исторически момент! Издадоха разрешителното за детската болница в Бургас Болницата разполага със 142 легла и ще обслужва над 220 000 деца от Югоизточна България Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна Стоян Тричков нарече критиците на управлението лъжци и долни манипулатори, а опозицията поиска незабавна санкция Черноморец 1919 благодари на Димитър Николов: Връщаме футбола в сърцето на Бургас Черноморец 1919 благодари на Димитър Николов: Връщаме футбола в сърцето на Бургас Общинският съвет подкрепи договора за стадион Лазур и отвори пътя за домакинствата на отбора пред бургаската публика
Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Ракети полетяха към американска база в Йордания Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Иран и ядрената му програма останаха в центъра на 90-минутната среща, определена от Белия дом като положителна и продуктивна Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Влажната зима създаде повече растителност, а сушата, рекордните жеги и непостоянният вятър я превърнаха в огромен запас от гориво Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня - Как да разбереш дали един мъж е любовник или съпруг?
- Единият носи цветя, а другият зеленчуци...
Виц на деня Виц на деня Иванчо се прибира в къщи с посинено око.
Майка му:
- Аз казах ли ти преди да се сбиеш да броиш до 10!?
- Да, ама майката на Стоян му казала да брои само до 5.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори