Момичето, което прати Имане Халиф в нокдаун, го предизвика на дуел, за да отмъсти за битите жени
Азалия Аминева сподели, че е готова да го набие отново заради сълзите на всички боксьорки на Олимпиадата в Париж
Алжирската боксьорка Имане Халиф, която по паспорт е жена, но според резултатите от биологичния тест е мъж, получи предложение за дуел. Отправи му го Азалия Аминева, която веднъж вече го е пращала в нокдаун. Девойката от Русия иска да отмъсти за сълзите на италианката Анджела Карини, чиито нос съществото, което се представя за жена, разби на олимпийския ринг в Париж.
Рускинята не се шегува, стиска юмруци и удря не по-слабо от джендърите, които налазиха в женския бокс.
„Помниш ли как се боксирахме с теб през 2023 г. в Индия на световния шампионат, когато те пратих в нокдаун?“, пита тя.
Готова съм да повторя това, за да си платиш за всички момичета, на които си застанал на пътя, каза още Азалия.
Ако съществото от Алжир приеме предизвикателството й, ще стане голямо шоу, защото руската боксьорка вече го е налагала здраво с юмруци.
5 летни идеи, с които ще заздравите връзката си
Разбиха схема за корали за 800 000 евро между Гърция и Италия
След месеци чакане: Новите влакове „Шкода“ тръгват до дни
Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ
Джокович иска кратки мачове в тениса
Неонацисти опитаха да нахлуят в хотел с еврейски деца в София
Жегата уби три лъва в японска зоологическа градина
Бивш митничар стана директор на АДФИ
Чужденци наляха 12,4 млрд. евро в гръцки имоти, Халкидики е сред най-желаните райони
Румънците са най-доверчиви в ЕС, българите остават под средното ниво
Асим Адемов: Само Петър Стоянов може да спре кандидата на Радев!

Но вие сте русофили и възхваляват е рускиня.
Кажете за българката.
А и това,че онази е мъж е фалшива руска новина,лъжа-без никакво доказателство.
По всички закони "алжирската жена-боксьорка" е мъж, защото е документирана с паспорт за "жена" с документ за раждане от 2018 (по документ е родена 1999 година), което доказва, че е трасджендър:
"Боксьорката "жена" падна - актът й за раждане е издаден през 2018 г"
https://tinyurl.com/yc33btfh
"Нека да разберем: Imane Khelif има тестиси! (Ексклузивни снимки)"
https://tinyurl.com/5n7v7n3e
По всички закони "алжирската жена-боксьорка" е мъж, защото е документирана с паспорт за "жена" с документ за раждане от 2018 (по документ е родена 1999 година), което доказва, че е трасджендър:
"Боксьорката "жена" падна - актът й за раждане е издаден през 2018 г"
https://tinyurl.com/yc33btfh
"Нека да разберем: Imane Khelif има тестиси! (Ексклузивни снимки)"
https://tinyurl.com/5n7v7n3e
A руснаците са търпеливи и спокойни и трябва много да си ги ядосал, за да предприемат решителни действия
Постановки от селски вечеринки стил КГБ
Флагманите цял ден друсат крушата
Анадолските манафи да ги духат.