×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Върховният главнокомандващ на Обединените въоръжени сили на НАТО в Европа генерал Алексъс Гринкевич пристига на посещение в България
  • Природният газ поскъпва с близо 6%, КЕВР взима окончателно решение за цената на тока и парното
  • Правителството внася Бюджет 2026
  • Повечето българи виждат полза от членството на нашата страна Европейския съюз, сочи проучване
  • Тръмп декларира над 1,4 милиарда долара доходи от криптопроекти
  • Военните самолети и цистерни напуснаха Летище Васил Левски, обяви премиерът Радев
  • Ирландия пое ротационното председателство на ЕС
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сензация! Стойка Кръстева с революционна идея заради трансджендърите в бокса


Сензация! Стойка Кръстева с революционна идея заради трансджендърите в бокса
Олимпийската шампионка по бокс Стойка Кръстева настоява да се разреши на жените да вземат препарати, за да възмъжеят и да се състезават с мъжете
Тема в развитие
виж още
скрий
02 Август 2024, Петък, 09:29 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

След гаврата с Карини олимпийската ни шампионка предлага или да бъдат изхвърлени мъжете от женския бокс, или да разрешат на жените да станат мъже

Олимпиадата в Париж се превърна в пародия от самото й откриване. Това каза в интервю за БНТ олимпийската ни шампионка по бокс от Токио 2021 Стойка Кръстева. Тя коментира гаврата с жените с ръкавици като срещу тях Олимпийския комитет позволява да бъдат зверски пребивани от мъже с женски имена. 

"За мен казусът е много прост. И наистина МОК трябва да вземе най-правилното решение, което е просто тези две... Тези двама състезатели да прекратят своето участие и да не се състезават при жени. Това е изключително нередно. Няма как една жена, колкото и да тренира да бъде равнопоставена на един мъж", заяви в "Денят започва" Стойка Кръстева.

„Ако ще е така, да позволят на жените да използват какви ли не препарати, за да бъдат равнопоставени и да ги обединят в едно – мъже и жени!“, подчерта тя. 

„При услови, че има направени тестове, които са доста скъпи и те може да се обосноват, не виждам какъв е проблемът и когато веднъж вече Международната боксова асоциация ги е изключила от своите състезания не виждам как Олимпийският комитет взема решения да ги върне обратно. Това е нещо нечувано. Не може да се натрапва на хората да приемат нещо, което е изключение“, коментира Кръстева. 

„Цял живот говорим да няма насилие на мъжете над жените и в един момент ни го натрапват това и го приемат за нормално“, добави тя. 

Според нея Светлана Каменова има добри шансове да победи джендър, защото всеки един състезател се е подготвял по възможно най-трудният начин, за да стигне до олимпийско ниво. 

Въпросът е обаче свързан с това, че е недопустимо такива същества да излизат на ринга, особено, когато МБА е взела решение и ги е наказала, каза още шампионката. 

Спортният коментатор Георги Петков пък каза в студиото на „Денят започва“, че не може човек, който е определен на 100%, че не е жена, да се окаже няколко месеца след това, че вече е. 

„На световното първенство бе решено, че не са от нежния пол. Как това се променя до Олимпийските игри и честно ли е един мъж директно да удари с десен прав в лицето нежната италианка Карини, която се разплака веднага?“, попита той.

„От Международния олимпийски комитет за пореден път доказват, че спорът им с Омар Кремльов и с МБА е по-важен от това да обезцениш 8 или 12-годишен труд на една жена в лицето на Карини или на Светлана, която по-късно днес се бие и евентуално в следващата среща ще се изправи срещу другия мъж“, каза още Петков. 


В категории: Спорт


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
11
Коментара
Емел МАХМУД БАБХ на лов за „фалшиво масло“ БАБХ на лов за „фалшиво масло“ 01/07/2026, Сряда 14:38 0
11
Коментара по темата
11.
Същ
03.08.2024 15:11:18
0
1
Да въведат нови техники -кикбокс по топките и после крошета по физиономията !
А съдията да стои настрана !
10.
Странник
02.08.2024 23:33:43
0
5
Нека! Да се напълни с африканци европа, а децата ви да са безполови вегани. Не за да се "събуди войнския дух на велика еропа", а ей така, задето сте пресметливи педали и малоумни русофоби. Горете! Ухааа че кеф
9.
нагледно мъже жени
02.08.2024 15:56:23
0
0
https://www.youtube.com/watch?v=GUIu86y68kA
8.
Аз имам решение
02.08.2024 13:02:56
0
13
Да направят транс категороя където ще гледаме мъже без топки да се бият с жени на анабол. Мисля че ще е интересно.
Хахахаха
7.
Предложение
02.08.2024 11:27:22
0
19
Добре де има група мъже и жени. Прави се една група други и да ходи , който иска там. Не си ли роден жена, какво и как се чувстваш, съжалявам, но да излезеш на ринга да млатиш жени си е чиста подигравка. Аз съм за - всички жени на олимпиадата казват "Няма да се състезавам", да се провали олимпиадата докато не вземат решение и толкова. Тялото и на двамата блъскано с тестостерон и излиза срещу жени да се бие ... пълен смях. Аз не разбирам, колко трябва да си изпаднал и колко трябва да искаш да постигнеш нещо, за да отидеш да биеш жени най - официално... Защо като искат равноправие не отиде жена да се състезава при мъжете? Щанги, бокс, ММА, кикбокс и тн? Нали равноправи, неак е в двете посоки? Изперкал свят ...
6.
буба
02.08.2024 11:15:36
0
23
виште какво аз предлагам кубрат пулев да слага червилото да облича роклята и да отива и да ги мята тия "жени"
5.
Всеки втори
02.08.2024 11:12:13
1
12
Най -логично е да се организира олимпиада за такива . Както има мъже и жени,така може да се добави и за неопределени...
4.
Member berry
02.08.2024 10:36:02
5
0
You member when Jo Biden said "diversity is our greatest strength" and exchanged the only "female" athlete who is allowed to walk around and have "her" picture taken topless- Britney Grinder, who was arrested in Russia for possession of illegal marijuana paraphernalia and substances, in exchange for a notorious very high ranking international arms trader, nicknamed "the merchant of death", causing confusion and shock among millions of americans who are serving serious jail time for lesser offenses within the US itself?
Oh, I membeeeer
3.
До ХХ номер 2
02.08.2024 10:22:20
2
7
ХХ се казва ХХ-ристинка и всяка вечер е до Старата поща и пие чисто мъжко мляко.
2.
Спортист от предишно време
02.08.2024 10:14:43
1
24
Тази пък, още по хубава! Вместо демонстративно да напуснат игрите в знак на протест, тя предлага да разрешат проблема с друг проблем. Сбъркана работа.
1.
ХХ
02.08.2024 09:45:43
15
12
Ааа, не!
Разрешение за допинг може да имат само спортистките на САЩ. Като сестри Уилямс
ПП. Тази едва ли се усеща колибри сбъркана - първо, че е тръгнала да се боксира, сега и това с хормоните. Предполагам гласува за ЕС, НАТО и евроатлантизъм.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
ЕК променя данъчните правила: Ето как бизнесът в Европа ще спести 8 милиарда евро ЕК променя данъчните правила: Ето как бизнесът в Европа ще спести 8 милиарда евро Двете нови предложения „Омнибус“ и ДАС обещават да сложат край на излишната бюрокрация и да улеснят трансграничните плащания в ЕС Пуснаха от ареста Иван Сивов след инцидента с водния атракцион в Ахелой Пуснаха от ареста Иван Сивов след инцидента с водния атракцион в Ахелой 55-годишният Иван Сивов, който беше задържан след тежкия инцидент с воден атракцион в Ахелой, е освободен от ареста , научи Флагман.БГ. Малко след 12:30 ч. е изтекла 24-часовата му мярка за задържане. Към момента спрямо него няма повдигнато обвинение. Инцидентът стана вчера в морето край Ахелой. Пострадаха трима младежи от Израел, които се качили на т.нар. „банан“ – надуваема атракция, теглена от джет. Извънредно! Пак инцидент с воден атракцион: Надуваем „диван“ се заби в скалите край Ахелой, турист бере душа в реанимацията По първоначална информация при прибиране към бреговата ивица мъжът, управлявал джета, изпуснал контрол над атракцията след десен завой. Надуваемото съоръжение се отклонило и се ударило в камъните на близкия вълнолом. Двама от младежите са се разминали с охлузвания по тялото. Най-тежко е състоянието на 17-годишния им приятел, който е ударил главата си в камъните. Той е настанен в реанимацията на бургаската болница с тежка травма и опасност за живота. Иван Сивов е управител на водната база, от която е използвана атракцията. След инцидента той беше задържан за срок до 24 часа, докато се изясняват обстоятелствата около случая. Арестуваха известния бургаски бизнесмен Иван Сивов след тежкия инцидент с джет в Ахелой Проверките на „Морска администрация“ са установили, че водната база не е сертифицирана и не притежава необходимите документи за извършване на водно-развлекателна дейност. Според първоначалните данни обектът е функционирал в нарушение на нормативните изисквания за безопасност. След малко брифинг ще даде районния прокурор Мария Маркова. Очаквайте подробности! Трагедия! Почина един от водачите от ПТП-то край с. Крушевец Трагедия! Почина един от водачите от ПТП-то край с. Крушевец 51-годишният мъж от Крушевец е издъхнал в болница „Бургасмед“, въпреки че първоначално е бил транспортиран в контактно състояние 4 зодии винаги излизат победители от най-тежките изпитания 4 зодии винаги излизат победители от най-тежките изпитания Астролозите посочват кои знаци притежават необяснима вътрешна сила да се възраждат след всеки удар на съдбата и кои са техните най-мощни оръжия Парламентът реши: Без 100% обезщетение, ако майките се върнат по-рано на работа Парламентът реши: Без 100% обезщетение, ако майките се върнат по-рано на работа Управляващите отхвърлиха предложението на ПП, но обмислят увеличение на компенсацията до 75% през Бюджет 2027 Шофьор на тир не успя да вземе завоя и се заби тир в къща Шофьор на тир не успя да вземе завоя и се заби тир в къща За щастие постройката в село Липен е необитаема, а местните жители недоволстват заради десетките камиони, които всекидневно минават през района Първи СНИМКИ от катастрофата край с. Крушевец, двама са пострадали Първи СНИМКИ от катастрофата край с. Крушевец, двама са пострадали Движението се осъществява в едната лента Жега в Слънчев бряг: Мащабна полицейска клопка за наркотици и райски газ, 10 закопчани за денонощие Жега в Слънчев бряг: Мащабна полицейска клопка за наркотици и райски газ, 10 закопчани за денонощие Блокирани са  ключови обекти и плажни заведения по време на нощната спецакция срещу разпространението на наркотици и опасни субстанции Бюджет 2026: милиарди за общините, повече пари за отбрана и 20 млн. евро за „Евровизия“ Бюджет 2026: милиарди за общините, повече пари за отбрана и 20 млн. евро за „Евровизия“ В проекта са заложени още средства за коледни добавки за пенсионерите, транспортния сектор, земеделието и стари задължения Софиянци се скараха на Джулая на к-г "Офшор", мъж заби чук в колата на опонента си Софиянци се скараха на Джулая на к-г "Офшор", мъж заби чук в колата на опонента си Скандалът се е разиграл тази нощ между четирима души, задържан е 45-годишен мъж
Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Хранителният гигант „Фереро“ призовава потребителите незабавно да изхвърлят засегнатите партиди кексчета, България за момента не е в черния списък Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела Хуманитарна катастрофа след два последователни брутални труса, спасители вадят живи деца след дни в капана на бетона Масово убийство заради спор за дете: Шест трупа след стрелба в социален център Масово убийство заради спор за дете: Шест трупа след стрелба в социален център Брутална касапница в германския град Щаде вдигна полицията под тревога, спецчасти и хеликоптери блокираха района, стрелецът е в ареста Владимир Кличко: Младите минават през ада, но ще направят Украйна и България по-силни Владимир Кличко: Младите минават през ада, но ще направят Украйна и България по-силни Русия на Путин няма бъдеще, каза той Българската русофилия започна миграция към Китай Българската русофилия започна миграция към Китай Очевидно разочарован от Русия, един от ярките представители на общността, проф. Иво Христов, вече обгрижва следващата империя Първият "бременен мъж“ в света Томас Бийти разказва историята си Първият "бременен мъж“ в света Томас Бийти разказва историята си Дъщеря му навършва 18 години и вече се сблъсква с истината на транс тийнейджърите Светът на киното скърби: Почина една от най-обичаните легенди, вдъхновила поколения Светът на киното скърби: Почина една от най-обичаните легенди, вдъхновила поколения Британската култура изгуби една от най-ярките си и обичани икони Масова евакуация! Огромен пожар изпепели известен круизен кораб, полицията на крак Масова евакуация! Огромен пожар изпепели известен круизен кораб, полицията на крак Благодарение на бързата и професионална реакция на спасителните служби, към момента няма данни за пострадали или ранени Цената на петрола се срина след месеци на блокада Цената на петрола се срина след месеци на блокада Според оценки на Bloomberg, износът на петрол от страните от Персийския залив е достигнал 75% от нивото си отпреди войната. Мащабен план на Цанко Цанков: Инвестира над 800 хил. евро, за да превърне басейна във „Ветрен“ в целогодишен център Мащабен план на Цанко Цанков: Инвестира над 800 хил. евро, за да превърне басейна във „Ветрен“ в целогодишен център Световният рекордьор излезе с конкретна визия часове преди сесията на Общинския съвет в Бургас – предлага безплатно плуване за деца и хора с увреждания
Георги Димитров, кмет на община Карнобат Георги Димитров, кмет на община Карнобат Когато започнеш да омръзваш сам на себе си, значи си омръзнал и на другите Виц на деня Виц на деня - Знаеш ли, по какво се различава пердето от тоалетната хартия?
- Не!
- Ах, мръснико, значи ти си бил.
Виц на деня Виц на деня Майка към детето си:
- Ако не си изядеш кашата, ще извикам Баба Яга!
- Мамо, стига! Нали не мислиш, че тя ще я яде?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Песимиста го хапят комарите, а при оптимиста смучат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори