Над 800 грама марихуана, кокаин и много пари иззети от наркобосовете в Свети Влас
На тримата арестувани е наложена мярка от 72 часа задържане под стража
Над 800 грама марихуана, 13 грама кокаин и банкноти в лева, евро и долари на стойност близо 40 000 лева са били иззети от наркобосовете в Свети Влас. След обиски, огледи и претърсвания на автомобили и на техни имоти са им отнети и 9 мобилни телефони. Това съобщиха преди минути от ГДБОП.
При специализираната операция на Главна Дирекция "Борба с организираната престъпност"-МВР, която бе под надзора на Окръжна прокуратура-Бургас, бяха задържани трима. От ГДБОП съобщават за престъпно сдружение.
Само във Флагман.бг: Вижте трима от арестуваните от разбитото нарко ОПГ в Свети Влас
На арестуваните вече е наложена мярка от 72 часа задържане под стража.
Първо във Флагман! ГДБОП разби канал за кока и марихуана в Свети Влас, поне четирима са задържани
Повдигнати са им обвинения по чл. 321, ал. 6 от Наказателния кодекс, който предвижда лишаване от свобода до шест години.
Наркобосовете Иво и Петър от Свети Влас заковани от ГДБОП
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас

- край на ОПГ,
аматьори жалки
на Черно море.
Мишки безработни,
с лесния живот,
продават отрова,
трябва им Затвор !
Тези гладни мишки са шанаджии.
И за рапани далдисват и продават ама Митю със сините очи им се скара и спряха.
И двамата са с телк страдат от дископатия тежка форма затова домашен арест и най вече свобода за невинните тимуровци.
Амин.