Над 800 грама марихуана, кокаин и много пари иззети от наркобосовете в Свети Влас
На тримата арестувани е наложена мярка от 72 часа задържане под стража
Над 800 грама марихуана, 13 грама кокаин и банкноти в лева, евро и долари на стойност близо 40 000 лева са били иззети от наркобосовете в Свети Влас. След обиски, огледи и претърсвания на автомобили и на техни имоти са им отнети и 9 мобилни телефони. Това съобщиха преди минути от ГДБОП.
При специализираната операция на Главна Дирекция "Борба с организираната престъпност"-МВР, която бе под надзора на Окръжна прокуратура-Бургас, бяха задържани трима. От ГДБОП съобщават за престъпно сдружение.
Само във Флагман.бг: Вижте трима от арестуваните от разбитото нарко ОПГ в Свети Влас
На арестуваните вече е наложена мярка от 72 часа задържане под стража.
Първо във Флагман! ГДБОП разби канал за кока и марихуана в Свети Влас, поне четирима са задържани
Повдигнати са им обвинения по чл. 321, ал. 6 от Наказателния кодекс, който предвижда лишаване от свобода до шест години.
Наркобосовете Иво и Петър от Свети Влас заковани от ГДБОП
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

- край на ОПГ,
аматьори жалки
на Черно море.
Мишки безработни,
с лесния живот,
продават отрова,
трябва им Затвор !
Тези гладни мишки са шанаджии.
И за рапани далдисват и продават ама Митю със сините очи им се скара и спряха.
И двамата са с телк страдат от дископатия тежка форма затова домашен арест и най вече свобода за невинните тимуровци.
Амин.