Над 800 грама марихуана, кокаин и много пари иззети от наркобосовете в Свети Влас
На тримата арестувани е наложена мярка от 72 часа задържане под стража
Над 800 грама марихуана, 13 грама кокаин и банкноти в лева, евро и долари на стойност близо 40 000 лева са били иззети от наркобосовете в Свети Влас. След обиски, огледи и претърсвания на автомобили и на техни имоти са им отнети и 9 мобилни телефони. Това съобщиха преди минути от ГДБОП.
При специализираната операция на Главна Дирекция "Борба с организираната престъпност"-МВР, която бе под надзора на Окръжна прокуратура-Бургас, бяха задържани трима. От ГДБОП съобщават за престъпно сдружение.
Само във Флагман.бг: Вижте трима от арестуваните от разбитото нарко ОПГ в Свети Влас
На арестуваните вече е наложена мярка от 72 часа задържане под стража.
Първо във Флагман! ГДБОП разби канал за кока и марихуана в Свети Влас, поне четирима са задържани
Повдигнати са им обвинения по чл. 321, ал. 6 от Наказателния кодекс, който предвижда лишаване от свобода до шест години.
Наркобосовете Иво и Петър от Свети Влас заковани от ГДБОП
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

- край на ОПГ,
аматьори жалки
на Черно море.
Мишки безработни,
с лесния живот,
продават отрова,
трябва им Затвор !
Тези гладни мишки са шанаджии.
И за рапани далдисват и продават ама Митю със сините очи им се скара и спряха.
И двамата са с телк страдат от дископатия тежка форма затова домашен арест и най вече свобода за невинните тимуровци.
Амин.