Над 800 грама марихуана, кокаин и много пари иззети от наркобосовете в Свети Влас
На тримата арестувани е наложена мярка от 72 часа задържане под стража
Над 800 грама марихуана, 13 грама кокаин и банкноти в лева, евро и долари на стойност близо 40 000 лева са били иззети от наркобосовете в Свети Влас. След обиски, огледи и претърсвания на автомобили и на техни имоти са им отнети и 9 мобилни телефони. Това съобщиха преди минути от ГДБОП.
При специализираната операция на Главна Дирекция "Борба с организираната престъпност"-МВР, която бе под надзора на Окръжна прокуратура-Бургас, бяха задържани трима. От ГДБОП съобщават за престъпно сдружение.
Само във Флагман.бг: Вижте трима от арестуваните от разбитото нарко ОПГ в Свети Влас
На арестуваните вече е наложена мярка от 72 часа задържане под стража.
Първо във Флагман! ГДБОП разби канал за кока и марихуана в Свети Влас, поне четирима са задържани
Повдигнати са им обвинения по чл. 321, ал. 6 от Наказателния кодекс, който предвижда лишаване от свобода до шест години.
Наркобосовете Иво и Петър от Свети Влас заковани от ГДБОП
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии

- край на ОПГ,
аматьори жалки
на Черно море.
Мишки безработни,
с лесния живот,
продават отрова,
трябва им Затвор !
Тези гладни мишки са шанаджии.
И за рапани далдисват и продават ама Митю със сините очи им се скара и спряха.
И двамата са с телк страдат от дископатия тежка форма затова домашен арест и най вече свобода за невинните тимуровци.
Амин.