Над 800 грама марихуана, кокаин и много пари иззети от наркобосовете в Свети Влас
На тримата арестувани е наложена мярка от 72 часа задържане под стража
Над 800 грама марихуана, 13 грама кокаин и банкноти в лева, евро и долари на стойност близо 40 000 лева са били иззети от наркобосовете в Свети Влас. След обиски, огледи и претърсвания на автомобили и на техни имоти са им отнети и 9 мобилни телефони. Това съобщиха преди минути от ГДБОП.
При специализираната операция на Главна Дирекция "Борба с организираната престъпност"-МВР, която бе под надзора на Окръжна прокуратура-Бургас, бяха задържани трима. От ГДБОП съобщават за престъпно сдружение.
Само във Флагман.бг: Вижте трима от арестуваните от разбитото нарко ОПГ в Свети Влас
На арестуваните вече е наложена мярка от 72 часа задържане под стража.
Първо във Флагман! ГДБОП разби канал за кока и марихуана в Свети Влас, поне четирима са задържани
Повдигнати са им обвинения по чл. 321, ал. 6 от Наказателния кодекс, който предвижда лишаване от свобода до шест години.
Наркобосовете Иво и Петър от Свети Влас заковани от ГДБОП
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

- край на ОПГ,
аматьори жалки
на Черно море.
Мишки безработни,
с лесния живот,
продават отрова,
трябва им Затвор !
Тези гладни мишки са шанаджии.
И за рапани далдисват и продават ама Митю със сините очи им се скара и спряха.
И двамата са с телк страдат от дископатия тежка форма затова домашен арест и най вече свобода за невинните тимуровци.
Амин.