Наркобосовете Иво и Петър от Свети Влас заковани от ГДБОП
Уж безработните, но много богати млади мъже, са сочени за лидери на ОПГ-то
Наркобосовете Иво Х. и Петър С. от Свети Влас са заковани от ГДБОП, научи Флагман.бг от достоверен източник.
Те са наблюдавани дълго време, а срещу тях и останалите участници в групата им са събрани достатъчно доказателства. Според непотвърдена информация няколко от дилърите също са дали показания, с които са уличили добре познатите в Свети Влас Иво Х. и Петър С. за лидери на ОПГ-то.
Двамата мъже са добре познати на всички в курортното градче. Те са безработни, но поддържат изключително висок стандарт на живот, а поведението им, особено в последните месеци, наподобявало на ретро гангстери от 90-те, разкриха източници, които добре познават местния ъндърграунд.
Само във Флагман.бг: Вижте трима от арестуваните от разбитото нарко ОПГ в Свети Влас
До този момент е известно, че са арестувани поне 4-ма от участниците в групата. Флагман.бг присъства на задържането на трима от тях.
Вижте снимките:
По информация на дежурния ни редактор те са задържани с прокурорска заповед за 72 часа, предстои да бъде внесено искане за постоянен арест. Установено е, че групата не просто е пласирала наркотици в Свети Влас и Слънчев бряг, но и са имали най-голямата дилърска мрежа, разпространявайки широк спектър наркотици - от кокаин до марихуана.
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец

И тук има кой да преберете....
Или просто е удобно ухо на полицайте и за това си излезна!!!
Тези мишки са ШАНАДЖИИ!
Явно митьо или те е е.ал или здраво те е наиграл!!!571с2
Иначе с едно дума - ИЗМЕКЯРИ!
за ОПГ,
Затвор отървават,
"пеят" ли добре.
Друг път хороскопа,
ясно да четат,
явно със условна,
се измъкват пак.