Отменят шествието на мотоклуб “Хелс ейнджълс” в Слънчев бряг, няма да затварят пътя за Свети Влас
От 14.00 до 15.00 ч. събитието няма да се състои
Планираното за днес мотошествие на територията на к.к. Слънчев бряг за времето от 14.00 до 15.00 ч. се отменя изцяло. Това съобщиха току-що от пресцентъра на ОДМВР-Бургас. Преди минути са проведени разговори между ръководството на ОДМВР-Бургас и представители на мотоклуб “Хелс ейнджълс”.
В тази връзка няма да се налага затваряне на отсечката от Свети Влас - главната алея на Слънчев бряг - до кръговото кръстовище за Несебър!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

пампорите е добре. Но ако в РДВР - Бургас има началници с топки, няма да е зле да забранят движението на мотори, тротинетки и велосипеди по крайбрежната пешеходна алея на Сл.бряг Въпрос на време е да стане беля. Пияни и дрогирани джигити бръмчат постоянно между пешеходците.Миналото лято две пияни ромчета бутнаха един поляк с велосипед и дори не спряха да видят какво са направили. В нормалните държави пешеходна зона значи, че в тая зона имат право да се движат само
пешеходци.
По всички медии пише само че днес няма да има
Българска работа …..къде са тези рокери в морето ли потънаха
Ако бяха някой руски рокери гъзъ си ще издерат да ги рекламират ама нали са от прогнилия запад тези хелове информация йок
Нищо лично, ама често минавам оттам и няма да ми е приятно да чакам 2-3 часа, за да могат рокерите да си 'разходят' тротинетките...
А за малоумниците по-долу: това не е Американска банда, а международна такава и участници в нея има и от русия.
Прост и злобен народ сме.
И рокерите
И полицаите
И мутрите даже