Община Бургас ще получава директно сигнали от 112
Станция на Национална служба 112 бе пусната да действа в тестова среда в сградата на Община Бургас. Тя се намира в кабинета на денонощните дежурни и до десетина дни трябва да премине в работен режим. Първи с нейните възможности се запозна кметът Димитър Николов.
Доброто сътрудничество между Общината и центъра за спешни повиквания 112 ще направи обслужването на бургазлии по-бързо и ефективно. Досега се налагаше дежурните в кметството да се обаждат на операторите от 112 и едните да препредават на другите гражданските сигнали. Така се губеше време и понякога се допускаха неточности.
С новата станция всеки сигнал ще се предава директно в Общината на екран. Това ще позволи по-бързи и адекватни действия при аварии, дупки на пътя, неработещо осветление, различни видове инциденти.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

А И КАКВО НЕ ВИ ХАРЕСВА ВЕСКО ВАСИЛЕВ, ГОТИНО МОМЧЕ, ДЯСНАТА РЪКА На КМЕТА МИТКО НИКОЛОВ а И СЕ УВАЖАВАТ С ВЪПРОСНИЯТ М.ДОБРЕВ СЛЕД КАТО ПОСЛЕДНИЯТ УСПЯ ДА ВКАРА КОСТА ЛУКОВ В АКТИВНО МЕРОПРИЯТИЕ 2009г. ПО ИЗБОРИТЕ и ЛИЧНО Д.НИКОЛОВ ИЗГОНИ ЛУКОВ СЛЕД СКАНДАЛА С НАНЕСЕНИЯТ МУ оТ М.ДОБРЕВ ПЕРДАХ НАСРЕД РУМ МЛАДОСТ, КАТО ТО ПРАТИ В ОБЩИНСКИЯТ СЪВЕТ....
ТОВА ОТ МЕН ЗА СВЕДЕНИЕ, НА ПОСТИНГ с №2 .