×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пуснаха от ареста счетоводителка от случая порт „Европа”, вижте разказа на дъщеря ѝ


17 Май 2024, Петък, 11:08 ч.
Автор: Флагман.БГ

Жената била изведена от дома си в кв. Ветрен вчера в 8:30 ч. и досега е била разпитвана

Счетоводителка, която е била задържана по повод проверката в порт „Европа”, ще внесе жалба в прокуратурата за неоснователния ѝ арест и за претърпените от нея страдания и унижения. Току-що в редакцията на Флагман се обади дъщерята на експерт-счетоводителя Женя А., за да съобщи какво се е случило с майка ѝ. Тя е била изведена от дома ѝ в кв. Ветрен в 8:30 ч. Заведена е била в дирекцията на МВР-Бургас.

Разпит с нея е започнал в 10:01 ч. Той е продължил с часове, без тя да има възможност да се чуе с адвокат или близките ѝ.

МВР атакува частния порт „Европа”, има задържани служители

„Звънях три пъти на тел. 112, за да сигнализирам, че не мога да се свържа с майка ми. Повиках дори и линейка, защото бях сигурна, че е в тежко състояние без храна и вода - 24 часа”, каза дъщерята Катя Д.

Тя твърди, че майка ѝ няма пряка свързаност с финансовите книжа на това пристанище. Катя Д. ще иска възмездие за приживения кошмар, тъй като и към този момент не е виждала заповед за задържане. Майка ѝ е освободена в 10:30 ч. тази сутрин и сега е откарана в дома ѝ. Изглеждала много зле.

Източник на Флагман твърди, че пристанището в последните дни е било наблюдавано с дрон, който е засякъл нерагламентирано присъствие на цистерни, превозващи горива към бензиностанции у нас. Изяснява се дали действително има внос на контрабандно гориво, тъй като е имало несвойствена маневра на един от корабите, намиращ се на кея.

 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
20
Коментара
20
Коментара по темата
20.
Дедо ви
17.05.2024 21:54:47
5
3
Няма никакъв начин да бъде задържана без заповед, никой полицай няма да си сложи такъв таралеж в гащите, ама нека момето да бори вятърни мелници може и да научи нещо, и... както казват няма дим без огън
19.
До 18
17.05.2024 19:22:10
1
2
За какви работодатели бълнуваш, човече, има двама кранисти в порта и една счетоводителка ?
Автомобилите , които се ползват са на външни фирми!
18.
Сандо
17.05.2024 18:22:44
12
6
Човека е от малкото инвеститори и работодатели в града ни-явно трябва да бъде вкаран в "правия"път преди изборите.Те така се печелят избори а полицейщината ний си я знаем-държавен рекет по силен от времето на мутрите
17.
Няма ги ПП-ДБ,държавата си влезе в правото
17.05.2024 17:45:56
5
16
Акцията, стартирала na 16 май, се провежда под ръководството на Окръжна прокуратура - Бургас с участието на служители на МВР, Агенция "Митници" и НАП. В хода на проверката са иззети множество веществени доказателства, в това число и автоцистерна.
Има задържани няколко лица за срок от 24 часа по образуваното досъдебно производство.
16.
Споко
17.05.2024 16:47:31
10
3
Само ще разрушат крушата,за да се ориентират правилно
Окупирана държава
15.
До 15
17.05.2024 15:11:02
0
19
Също така обезлеси половин Странджа
14.
LMAO Way to go, Matrix 11!
17.05.2024 14:31:20
15
14
"Разпит с нея е започнал в 10:01 ч. "

Каква супер акуратна и изключително важна информация! ;-)
13.
В.К
17.05.2024 14:24:33
2
29
Освен нелегалната контрабанда на горива се извършва и нелегална търговия със скрап купуват без документи от цяла България а продават с документи сигурна съм .Как и откъде си набавят произхода на скрапа ? ? ? ? ? ? ? ?
12.
*********
17.05.2024 13:59:16
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
...
17.05.2024 12:32:18
21
44
Само в България може да се случи следното: да дойде МВР и да те отвлече, за да дадеш показания...

Намерете си адвокати и заведете МВР в Страсбург на почивка
10.
Оф
17.05.2024 11:40:07
6
25
Отивам да пия едно на мейсъна
9.
*********
17.05.2024 11:39:29
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
8.
Що не
17.05.2024 11:38:07
2
34
Кажете на кой е това пристанище
7.
Кюфтетата
17.05.2024 11:35:51
9
39
Га ядохте кюфтетата не ревахте сега се чувствате омерзени!!
6.
*********
17.05.2024 11:31:02
18
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
5.
Това е т.нар. промяна
17.05.2024 11:26:39
15
58
ППДБ не изпълниха нито едно от обещанията си, които щедро ръсеха по площади, телевизионни студиа и от трибуната на Парламента години наред. Нито едно. За сметка на това счупиха държавата, каквото пипнаха – съсипаха.
От ППДБ пак са развързали торбата с лъжите. Шарлатанинът си е шарлатанин. Дори хващан по бели гащи, че лъже, маже и мами, той пак пробва същите номера отново и отново…защото докато има балъци, ще има и тарикати.
ППДБ възприемат избирателя в широк смисъл и собствения си електорат в тесен смисъл като „балъци“. В ролята на тарикатите са Христо Иванов, Кирил Петков, генерал Атанасов, Асен Василев, Иво Мирчев и компания. Едни и същи предъвкани и до болка омръзнали лафове за съдебна реформа пак се сервират, но в нова опаковка.
4.
Бургазлията
17.05.2024 11:26:14
32
63
Ебати милиционерската територия
Филипов отдавна им е трън в очите на борисов и бившата му жена.
Ясно е че искат го премахнат от пристанището и да му вземат бизнеса
3.
Махна се правителството Денков
17.05.2024 11:23:58
19
57
И се започна разплитане на контрабандата!
Пудели с пачки, недали с безплатна кльопачка...
Нямат наядане тези променкаджии, само панделата може да ги спре донякъде!
Кокорчо неслучайно обедини НАП с митниците, за да прикрие контрабандните практики.
4 години чегъртане, 4 години шок и ужас, сътворен от талибаните ПП-ДБ!
Не искали да си върнем нормалността,защото в мътна вода се лови най-лесно риба, а балъците им гласуват доверие!
2.
Идиотия някаква
17.05.2024 11:17:41
27
89
Значи виждаме с дрон как едни цистерни щъкат насам-натам, но не се сещаме да изпратим патрулка да ги спре и да им провери документите , а отиваме да арестуваме счетоводителката на фирмата?!
1.
Ueiejheieigzvsb
17.05.2024 11:14:59
5
81
От 100 години има контрабанда на гориво там,а и не само гориво, питайте Филипов трябва да знае нещо хах
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Зловещи подробности за отвлечената 26-годишна: Изкопали трап и я хвърлили вътре Зловещи подробности за отвлечената 26-годишна: Изкопали трап и я хвърлили вътре Четирима вече са обвиняеми за грабежа край Сушица, прокуратурата разполага и с доказателства за други престъпления Ще се кандидатира ли Димитър Николов за президент Ще се кандидатира ли Димитър Николов за президент Кметът на Бургас отхвърли спекулациите за президентски амбиции и забрани отпуските в общината заради подготовката на конкурса АПИ започна да чисти огромната сметка: Заварила 600 млн. евро неплатени задължения към пътните фирми АПИ започна да чисти огромната сметка: Заварила 600 млн. евро неплатени задължения към пътните фирми Работници по АМ „Тракия“ чакат около 1,28 млн. евро за зимното поддържане, новото ръководство обещава първо да погаси най-старите дългове Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил 61 кражби са регистрирани по плажовете от началото на юни, полицията изпраща допълнителни и цивилни екипи в най-рисковите райони Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой Мъж и жена поискали преглед и тест на скъпата пратка, усамотили се в съблекалня и после заявили, че я връщат Потвърждение с биометрични данни при онлайн плащане с карта neon на tbi bank Потвърждение с биометрични данни при онлайн плащане с карта neon на tbi bank Супер приложението прави пазаруването в интернет още по-бързо, удобно и сигурно Снощи край Маринка е било истинска касапница! 12 са ранените след катастрофата с дивото прасе Снощи край Маринка е било истинска касапница! 12 са ранените след катастрофата с дивото прасе Автобус спрял, за да помогне на авариралия Сеат, пътници слезли да го избутат, а идващ Фолксваген връхлетял върху тях След загубената Евровизия: Къде са другите големи събития на София След загубената Евровизия: Къде са другите големи събития на София Милиарден общински бюджет, летище, метро, Витоша и НДК - но без големи събития, които да напълнят хотелите След публикация на Флагман.бг: Закопчаха Манол, който тероризираше съседи в центъра на Бургас След публикация на Флагман.бг: Закопчаха Манол, който тероризираше съседи в центъра на Бургас 72-годишният мъж е арестуван рано тази сутрин, след като направи опит за физическа саморазправа с полицай Медиците от „Сърце и Мозък“ - Бургас с отворено писмо до Катя Ивкова: Липсва само едно - министърът да си свърши работата Медиците от „Сърце и Мозък“ - Бургас с отворено писмо до Катя Ивкова: Липсва само едно - министърът да си свърши работата Лекари, медицински сестри и специалисти по медицински грижи настояват здравният министър да се произнесе за новото крило на болницата
Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Архипелагът Ла Мадалена вече приема повече от два пъти над смятания за поносим дневен брой плавателни съдове, а котвите разкъсват защитеното морско дъно Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Бившият шеф на БНТ направи пряка аналогия между атаките срещу певицата и сегашното недоволство от избора на морския град Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа Флориан Товен наказа шампиона на Франция, Робин Рисер заключи вратата си, а кърваво-златистите спечелиха първата Суперкупа в историята си Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка Телевизионният водещ попаднал на украинец с поразителна прилика с руския президент, но забелязал и една съществена разлика - мъжът бил доста по-висок Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново Уважаваният учител Таня Николова е избрана за организационен секретар, на учредяването присъстваха областният координатор Георги Маджаров и депутатът Пламен Карашев Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36 Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36 Звездата от "Герои" и "Нашвил" има дъщеря от украинската боксова легенда, причината за смъртта й не е обявена Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат Киев разполага с по-малко ракети-прехващачи, докато Москва увеличава балистичните удари и ги комбинира с дронове и други оръжия ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната Според върховния представител на ЕС досегашните ограничения са лишили руската военна машина от над 1 трилион евро Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг Главата на Римокатолическата църква настоя международната общност спешно да работи за решение с две държави и траен мир Руски дрон изплува на плаж в Турция, военни провериха дали носи взрив Руски дрон изплува на плаж в Турция, военни провериха дали носи взрив Корпусът на „Гербера“ е открит край Сакария, а на място са изпратени жандармерия, брегова охрана и специалисти по обезвреждане на боеприпаси
Андрей ГЮРОВ Андрей ГЮРОВ Чух, че олигархията била елиминирана и се сетих как Цецка Цачева каза от Китай, че правосъдната реформа е приключила! Виц на деня Виц на деня Син навършва 18 години. Баща му вади кутия цигари и му подарява една цигата:
- Ето сине, вече може да пушиш.
- Благодаря, тате, но аз ги отказах още преди една година.
Виц на деня Виц на деня - Ей, що ти е синьо окото?
- Жена ми ме удари.
- Е, що?
- Ми легнахме си снощи и тя поиска да правим любов.
- И к'во?
- Ми казах и, че днес вече съм правил...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Забъркан бетон, горещ курбан и гола жена не се чакат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори