×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

АМ "Тракия" побеля (СНИМКИ/ВИДЕО)


АМ "Тракия" побеля (СНИМКИ/ВИДЕО)
Колите са спрели и изчакват бурята да отмине
25 Април 2024, Четвъртък, 15:29 ч.
Автор: Флагман.бг

Мощна градушка удари Старозагорско

Мощна градушка удари област Стара Загора. На много места в региона паднаха огромни късове лед, най-големи са пораженията в Чирпан. 

АМ "Тракия" също побеля от падналата градушка. В района на отбивката за Стара Загора и Чирпан някои коли са спрели, тъй като движението било невъзможно заради намалената видимост от градушката. Синоптиците от Метео Балканс споделят снимки от различните части на областта. Те отбелязват, че бурята се е насочила към Раднево, Нова и Стара Загора.

 

 

Снимки и видео: Метео Балканс




В категории: Стара Загора


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко 31/01/2026, Събота 14:40 2
7
Коментара по темата
7.
запознат
25.04.2024 20:10:33
0
1
Капацитета с бмв-то който кара назад дано да си е опазил скъпоценния курник и да спи доволен
6.
Христо Крушарски
25.04.2024 19:53:24
0
4
Абсолютно изненадващо е за всички ни занимаващи се с ракети против градушка.
Дано другата година ми дадат повече пари , за да не се изненадваме .
Къде е държавата , когато ти трябва?
5.
бургазлияta
25.04.2024 17:57:44
0
9
oеве тея полигони от РУСЕ излитат самолети ,които са з борба с градушки. СМЕХ ,СМЕХ СМЕХ-Проечете кой е собственик
4.
бургазлияta
25.04.2024 16:54:57
0
21
тея ракети са пълен смех-днес работиха всички полигони за борба сградушка -И ПАК ПАДНА ГРАДУШКА. СМУКАЧНИЦА НА ПАРИ ОТ БЮДЖЕТА
3.
Прасе и Тиква
25.04.2024 15:54:31
22
22
Лятна буря през април. Новото нормално.
Същевременно днес идиотите от ГЕРБ-ДПС подариха още ЕДИН МИЛИАРД лева на кюмюрджиите от мините Марица, да продължават да горят лигнитни въглища (горе долу с калоричност, колкото украински чернозем) и да бълват тонове CO2, канцерогени и сажди. Популизмът в България винаги печели.
2.
Знак
25.04.2024 15:51:04
3
12
За сваления днес председател на НС
1.
Хасан
25.04.2024 15:38:42
5
32
Метео петео замалетео преппреплетео хали бали , ко тана с ракетите за градушката ? Да не са в Украинъ ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник Изпълнителката подготвя изложба в галерия на жълтите павета по повод 20 години на сцена Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко Цената на благородния метал отбеляза една от най-силните си корекции от над десетилетие насам Страхотен бутер сладкиш с боровинки и крема сирене за съботния ден Страхотен бутер сладкиш с боровинки и крема сирене за съботния ден Бърз домашен десерт с минимални усилия и максимален ефект Борисов се срещна и с канцлера Мерц, каза му за предстоящите избори в България Борисов се срещна и с канцлера Мерц, каза му за предстоящите избори в България ГЕРБ ще представи визията си за мащабна модернизация на държавата Оставаме си най-нещастните в ЕС, според световните класации Оставаме си най-нещастните в ЕС, според световните класации България е на 85-о място в света по индекс на щастие и заема последната позиция в Европейския съюз България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния Страната ни заема 62-ро място в света според индекса Global Firepower за 2025 г. Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026 Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026 Софийският университет е единственият български ВУЗ, класиран в седем предметни области на Times Higher Education Среднощна катастрофа до детската градина в центъра на Поморие Среднощна катастрофа до детската градина в центъра на Поморие В сигнал до Флагман.бг наш читател твърди, че колата е на общински съветник от Поморие „Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви „Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви Днес се навършват десет месеца от трагичната смърт на 12-годишната Сияна Зелена светлина за енергийните ни проекти, над 59 млн. евро ще влязат в България Зелена светлина за енергийните ни проекти, над 59 млн. евро ще влязат в България Жечо Станков съобщи за одобрено европейско финансиране по трансгранични инициативи
Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Южносудански мигрант в Германия си хареса 18-годишно момиче, с което да умре Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Атина разглежда покупките на недвижими имоти в Еврос като въпрос на национална сигурност Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк A$AP Rocky е родом от Ню Йорк, а до 2029 г. ще покрива възрастовите изисквания за позицията на кмет Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди 85% от пробите на ябълки съдържат множество остатъци от химикали, а „вечни вещества“ се откриват в 64% от пробите, сочи ново наблюдение на европейски организации ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия Кая Калас обяви цел за въвеждане на новите мерки на 24 февруари с акцент върху морските услуги и енергийния сектор Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Техеран заяви, че въоръжените сили са с пръст на спусъка и готови за незабавен отговор Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Аржентина, отделни щати в САЩ и арабски държави го обявиха за терористична организация, либерална Европа още се колебае Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Основателят на Tesla и SpaceX коментира бъдещето на изкуствения интелект, роботите и липсата на доказателства за извънземен живот Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Президентът бе забелязан да отклонява вниманието си по време на ключови срещи, а европейски партньори изразиха притеснения относно стабилността му
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, как е? Завърши ли висшето?
- Завърших. С две дипломи съм вече - психология и публична администрация.
- Браво! А по колко даваш доматитe?
Виц на деня Виц на деня - Защо закъсня с 30 минути?
- Красивите жени могат да закъсняват за среща!
- Така е, но ти защо закъсня?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитният мъж знае, че трябва да почука, дори когато отваря вратата на гардероба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори