×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Манол Тодоров в подкаста на Флагман.бг: Моята цел е да превърнем Бургас в спортна столица на България


Манол Тодоров в подкаста на Флагман.бг: Моята цел е да превърнем Бургас в спортна столица на България
Манол Тодоров гостува във Ф Студио и говори, както по актуални теми, свързани с ресорите му в Общината - спорт и туризъм, така и за пътя му в политиката
22 Април 2024, Понеделник, 11:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Ще се опитаме да осигурим дълъг спортен календар от събития в Бургас – до Никулден, обяви зам.-кметът по спорт и туризъм на Община Бургас

„Моята цел е да превърнем Бургас в спортната столица на България“. Това обяви в подкаста на Флагман.бг зам.-кметът по спорт и туризъм Манол Тодоров.

Във Ф Студио той отбеляза, че интересът за провеждането на спортни събития в града е сериозен, а още от сега спортният календар до края на лятото e запълнен. Амбициите са да има събития от национален и международен ранг до Никулден.

Един от най-очакваните ивенти ще е в края на август, когато се очаква в Бургас да гостува популярната верига за ММА спортове Brave, която е в топ 5 на глобалните промоутърски компании. 

Манол Тодоров разкри за пръв път пред Флагман.бг, че се работи усилено и по решаването на сериозния проблем с липсата на градски стадион.

„Прави се и невъзможното в последните няколко месеца, за да видим как да развържем този възел. Най-сериозен е шансът за ст. „Черноморец“. Смятам, че може да имаме един доста добър градски стадион с прилежащи терени и база, която ще реши генерално проблемите на няколко спортни клуба. Надявам се до няколко месеца да имаме развитие, ние като екип в администрацията работим усилено, за да се случи това“, каза Манол Тодоров.

По отношение на ресорт "Туризъм" Тодоров посочи, че очаква силен сезон, а резервациите в момента с 30 % по-високи от миналата годината. Общината осигурява разнообразна програма през летните месеци, а тематичните уикенди ще започнат още от тази седмица с кемпер фестивала и завършат през втората половина на септември. 

В активния сезон се очакват и много запомнящи фестивали и визитата на топ звезди, анонсира Тодоров.

„Гостуването в Бургас на Лени Кравиц е нещо, което промоутърите се опитваха да направят от доста време. Лени Кравиц е от изключително високо ниво и ще постави Морска гара на картата на най-големите световни звезди. Смятам, че ще повлече крак“, допълни Манол Тодоров, който е зам.-кмет на Бургас от ноември м.г. - непосредствено след местните избори.

Манол Тодоров е на 39 години, бакалавър е по журналистика от Бургаския свободен университет, а през 2011 година придобива и диплома за завършен „Спортен анализ и мениджмънт“ в Мюнхен, Германия. Работил е като спортен анализатор в ПСФК „Черноморец“, беше директор отдел „Връзки с обществеността“ на „Нефтохимик“ при последното им участие в елита, а от 2018 до 2023 година бе бранд мениджър на голям туристически бранд. Той е и дългогодишен координатор на Сдружение SOS-ПТП и от години пътната безопасност е една от каузите му.

През 2019 година направи своите първи стъпки в политиката. Тогава бе кандидат от гражданската квота в листата на ДБГ, а през следващите 4 години се превърна в един от най-дейните общински съветници.Той бе конструктивна опозиция, а с аргументираните му и ясни позиции си спечели уважението на мнозинството и администрацията. Неслучайно четири години по-късно Манол Тодоров бе поканен за зам.-кмет на Бургас.

През последните години той на практика успя да се самоизгради за политиката. Стана част от ПП "Български възход", участва активно в няколко вота, градеше структури и се утвърждаваше като естествен лидер.

Гледайте подкаста на Флагман.бг с Манол Тодоров, за да разберете отговорите на следните въпроси:

- Докъде стигна разплитането на гордиевия възел със стадионите на Бургас - ново съоръжение в "Меден рудник" или борба за ст."Черноморец"/ст."Лазур"?

- Кога ще започне ремонтът на спортните зали „Младост“, „Бойчо Брънзов“ и „Нефтохимик“?

- Кои големи музикални звезди да очакваме през Лято 2024 в Бургас?

- Ще спечели ли туристическият бранш битката за целогодишни полети до летище Бургас?

- Какъв началник е кметът на Бургас Димитър Николов?

- Как стана част от екипа на Димитър Николов – кой и кога го покани?

- Какво му даде и отне политиката?

- Ще бъде ли кандидат за депутат?




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
Тервел ИЛИЕВ Пенсионери с шокираща сметка от 3170 евро за ток Пенсионери с шокираща сметка от 3170 евро за ток 30/04/2026, Четвъртък 08:20 0
Тервел ИЛИЕВ Депутатите полагат клетва днес Депутатите полагат клетва днес 30/04/2026, Четвъртък 07:39 0
България Всички новини
България може да генерира до 700 млн. евро годишно от медицински туризъм България може да генерира до 700 млн. евро годишно от медицински туризъм Липсата на целенасочена държавна политика ограничава развитието на сектора, но страната има потенциал да бъде водеща дестинация за медицински туризъм Giro d'Italia – празник за хората край морето и магнит за туристи, посрещаме силен сезон Giro d'Italia – празник за хората край морето и магнит за туристи, посрещаме силен сезон Резервациите отбелязват положителен тренд с ръст около 3% Двуметрова змия в жк "Възраждане" шокира бургазлии (СНИМКИ) Двуметрова змия в жк "Възраждане" шокира бургазлии (СНИМКИ) Моля институциите да вземат мерки, апелират живущите в района Уникален флашмоб посреща колоездачите на Giro d Italia в Бургас (СНИМКА) Уникален флашмоб посреща колоездачите на Giro d Italia в Бургас (СНИМКА) Техният танц ще бъде излъчен на живо по Eurosport, ще се гледа от 1-2 млн. човека Мина край Кюстендил превърната в подземен град с наркооранжерии Мина край Кюстендил превърната в подземен град с наркооранжерии Иззети са близо 600 000 евро и 600 боеприпаса за огнестрелно оръжие Жители на жк. "Лазур" зоват: Помогнете ни да се справим с това свърталище (ВИДЕО) Жители на жк. "Лазур" зоват: Помогнете ни да се справим с това свърталище (ВИДЕО) Бургазлии се страхуват да стигнат до домовете си, бездомници и алкохолици живеят буквално пред вратите им  Развод в ПП-ДБ: Ще има две парламентарни групи Развод в ПП-ДБ: Ще има две парламентарни групи Планира се и създаването на парламентарен съюз за Силна България в Силна Европа 70-годишен с рекорд във футбола 70-годишен с рекорд във футбола Влиза в официален мач Татяна Дончева: Замесените с Петьо Еврото, „джуджетата“ и Мартин Нотариуса ще последват Красьо Черния Татяна Дончева: Замесените с Петьо Еврото, „джуджетата“ и Мартин Нотариуса ще последват Красьо Черния Делян Пеевски с подходящи назначения овладя начина, по който се отпускат ресурси и хората му трябва да бъдат заменени, подчерта тя Прокуратурата се зае с изнасиленото куче Мая, ето какво наказание грози содомита Жельо от Банево Прокуратурата се зае с изнасиленото куче Мая, ето какво наказание грози содомита Жельо от Банево В българския НК няма предвидено наказание за блудство или насилване на домашно животно
Путин и Тръмп искат примирие за 9 май, а Захарова обвини Зеленски за ядрени провокации Путин и Тръмп искат примирие за 9 май, а Захарова обвини Зеленски за ядрени провокации Руският президент предложи прекратяване на огъня за Деня на победата Ислямска секта е разбита при акция за изнасилване, съвременно робство и принудителен брак Ислямска секта е разбита при акция за изнасилване, съвременно робство и принудителен брак Стотици полицаи нахлуха в строго охраняван бивш дом за сираци в Чешир Конституционен съдия поиска БНТ да смени декора си, бил му много украински Конституционен съдия поиска БНТ да смени декора си, бил му много украински Тук също телевизионните сезони са различни, всичко е възможно. На нас ни харесва, каза му водещата от БНТ Руснаците се презапасяват с презервативи заради покачване на цената Руснаците се презапасяват с презервативи заради покачване на цената Според предварителни доклади цените могат да се повишат с приблизително 30% поради геополитическото напрежение около Иран. Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Историческата резиденция в сърцето на Флоренция е свързана с Галилео Галилей и неговите астрономически наблюдения. Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Въпреки настойчивите въпроси кои са тези олигарси, ген. Решетников каза, че не знае и отказа да спомене каквото и да е име Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Членувете на Републиканската партия отхвърлиха опитите на Демократите да ограничат правомощията на президента Тръмп за военни действия срещу Куба България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела Пред нас са само държави като Естония, Люксембург и Белгия Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Патрулите казват, че са морални пазители на законите на исляма, всички те са мигранти Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Тръмп разкри, че майка му била влюбена в краля
Антон КУТЕВ, съветник на президента Антон КУТЕВ, съветник на президента Правителството не е готово.Тепърва ще гърмят бомби в парламента. Идват трудни времена Виц на деня Виц на деня Мъж в магазин за дрехи пита продавача:
- Жена ми е много капризна! Ще можем ли да сменим тази рокля, ако не и хареса?
- Разбира се.
- Колко пъти?
Виц на деня Виц на деня На опашката в супермаркета мъж казва на този пред него:
- Тази жена Ви пререди. Защо не и кажете нещо?
- Не виждате ли, че е взела вино, шоколад и... превръзки. Да не съм луд да се разправям с нея?!
- Ааа, тогава няма да ходя!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Наемаме само женени мъже, защото те са свикнали да приемат заповеди!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори