Боксови круши и вендинг автомати за пантофи "никнат" до спирки в Пловдив
Пловдивчани се чудят дали общинската администрация и фирмата концесионер на спирките пробват извратен метод за естетизация на градската среда или пък полагат странна грижа за пътниците на градски транспорт
Боксови круши, всевъзможни вендинг машини, например за пантофи и автомати за ловене на плюшени играчки, започнаха да се появяват през последните месеци по спирките на масовия градски транспорт в Пловдив, пише podtepeto.com. За по-голяма сигурност някои от тях са допълнително оградени с метални решетки срещу вандали.
А за допълнителен разкош въпросните съоръжения цъфват в непосредствена близост до изоставените павилиони, които пък са облепени с няколко слоя плакатни тапети. Вероятно за да ползват ток от затворените лафки, предава lupa.bg.
Наблюдавайки тази тенденция пловдивчани се чудят дали общинската администрация и фирмата концесионер на спирките пробват извратен метод за естетизация на градската среда или пък полагат странна грижа за пътниците на градски транспорт, с мисълта да им е по-забавно докато висят да чакат рейс в праха?
Автобус падна в Сена - за шофьорката това бил първи работен ден
Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда
Преди голямото пътуване: Много важна информация за винетките, която задължително трябва да прочетете
Тези зодии ги очаква финансов успех през май
Зимата се завърна със сняг в Сърбия и Румъния
България е с най-високата инфлация в еврозоната през април - 6,2%
12 картини на Георги Баев ще бъдат представени в Сливен
Снегът се завърна, ето къде вали (СНИМКИ)
Шок! Лято 2026 ще е брутално - аквапарк "Нептун" отваря на 20 юни и стартира най-горещия сезон досега
В Гърция обсъждат 4-дневна работна седмица със същото заплащане
Жена с опасност за живота след падане на кола от 6 метра на новостроящо се жп трасе
Любовен триъгълник в "Ергенът" предизвика сблъсък между Стоян и Гатев

6