Кървавата тъща Красимира с паник атаки зад решетките, по цял ден реве
Не е ясно дали не симулира, за да поиска промяна на мярката за неотклонение
Кървавата тъща Красимира Трифонова, която удуши зет си Пейо Пеев, подпомагана от дъщеря си Габриела, получавала постоянни паник атаки в следствения арест на „Г.М.Димитров“, пише вестник Ретро, позовавайки се на собствени източници.
Тя ревяла непрекъснато и се наложило лекар да облекчава състоянието й с медикаменти. Не е ясно дали не симулира, за да поиска промяна на мярката за неотклонение, защото от нея може всичко да се очаква.
Психолози предполагат, че дори да не театралничи, то тя не получава паник атаки и плаче от съжаление, тъй като на първия разпит след задържането си, тя шокирала разследващите с думите: „Пейо е на по-добро място – в ада“, а на разочарование, че е била задържана.
Приятели на Пейо са убедени, че бившата дипломатка не за пръв път посяга на някого. Те пуснаха снимка от нейното минало, на която е с шина на ръка. Дали не се е саморазправила с друг мъж, питат те.
В навечерието на Джирото Поморие организира почетна колоездачна обиколка
Как да приготвим перфектни пържени картофи със сирене
Съдът постанови 20 години затвор за Виктор Илиев, който се вряза с кола в автобус
Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда
Празнично работно време на магазините на А1 през май 2025
Вижте програмата за празника на Поморие
Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия
В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България
На 5 май в Поморие ви очаква весела музикална вечер със състави от Гърция и с песните на Джини, Агатангелос и бенда му
Кирил Петков: Разделянето на ПП и ДБ не е грешка, така ще разширим подкрепата
Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи

Га отрепа момчето не рева м@м@ ти боклук долен.