×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тир блъсна полицейска кола на АМ"Тракия", има тежко пострадал


Тир блъсна полицейска кола на АМ"Тракия", има тежко пострадал
Полицейските служители са се разминали на косъм
20 Декември 2023, Сряда, 16:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Полицаите са спрели заради друг инцидент на аутобана

Тежка катастрофа стана преди минути в района на км 67 от АМ "Тракия", съобщават очевидци за Флагман.бг.  Малко по-рано днес е получен е сигнал за самокатастрофирал автомобил и на мястото е бил изпратен екип на „Пътна полиция". На място незабавно са извикани полицейски екип и линейка.

Пътните полицаи обезопасили района на катастрофата с конуси.

В този момент към тях се приближил водач на аварирал наблизо автомобил и започнал разговор с полицаите. Неочаквано върху тях връхлетял ТИР с турска регистрация. Той помел конусите и патрулния автомобил на полицаите, който се озовал в крайпътната канавка.

Двамата полицаи са успели да се спасят с леки наранявания, тъй като в това време са били извън патрулката. Тежко пострадал е човекът, който е разговарял с тях. Той е откаран в пазарджишката болница с много сериозни травми на долните крайници. В момента е в спешното отделение и му се оказва медицинска помощ.

 


В категории: Животът , Пловдив


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Питка със сирене и яйца Питка със сирене и яйца 18/03/2026, Сряда 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия има най-силна интуиция Коя зодия има най-силна интуиция 18/03/2026, Сряда 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Боб чорба по стара рецепта Боб чорба по стара рецепта 18/03/2026, Сряда 20:20 0
Флагман.БГ Ползите от ежедневното ходене пеша Ползите от ежедневното ходене пеша 18/03/2026, Сряда 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия е с най-труден характер Коя зодия е с най-труден характер 18/03/2026, Сряда 19:40 1
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия е най-ревнива Коя зодия е най-ревнива 18/03/2026, Сряда 18:40 0
7
Коментара по темата
7.
не е добре
21.12.2023 08:21:20
0
2
май някой се е опитал да изкара някой лев като спре тира -и това е честа практика при полицаите с малки заплати -риск печели риск губи
6.
Шофьор
21.12.2023 00:03:14
0
9
Като знам как ме спират...в последния момент ми изскача посредата на платното с палката не искам да си помислям как са обезопасили ПТП-то. Сигурно са сложили 2-3 конуса на 5м. от ударената кола. А такива неща на магистрала, където се кара със 130-40км/ч се слагат на стотици метри преди произшествието. Крайно неадекватни хора са им дали права да регулират движението и да упражняват контрол. Елементарни неща от сферата на природната интелигентност им липсват какво остава за някакви по сериозни ситуации...
5.
Флегмана
20.12.2023 21:44:58
0
5
Стига писа глупости, нито е турски камиона нито шафьора, проучете малко нещата и тогава си създавайте жалките статии!
4.
V
20.12.2023 19:05:55
1
5
Турските тирове по магистралата са вреда .само това ме плаши като карам там
3.
Strahil
20.12.2023 17:00:01
4
19
И патрулката си има вина… най редовно няколко километра преди тунела в посока София си стоят паркирали в аварийната лента, даже се опитват понякога да спират коли които се движат със 140, да спират по неправилен начин
2.
Айде пак
20.12.2023 16:41:53
0
20
Поредния ръждясал контейнер по пътищата и малоумния му шофьор. Да ги спират тази кенефи, има самолети, влакове.
1.
Pol
20.12.2023 16:22:44
2
40
Пак е бил някой на автопилот и гледал турския сериал.А може би и пил с крака на таблото.Всички турски тираджии са така.Жалко за пострадалите.Дано се оправят.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Москов събра бизнеса в Бургас и отсече: „Синя България“ ще е изненадата, време е за кордон и срещу Пеевски, и срещу Радев Москов събра бизнеса в Бургас и отсече: „Синя България“ ще е изненадата, време е за кордон и срещу Пеевски, и срещу Радев Съпредседателят на "Синя България" представи и водача на листата на Коалицията за Втори МИР-Бургас Пастори на предизборен лов, 40 арестувани при акция срещу купуването на гласове Пастори на предизборен лов, 40 арестувани при акция срещу купуването на гласове Между 50 и 150 евро вземат продажните гласоподаватели Оператор на ел.тротинетки под наем в Бургас предлага компромис - ограничават скоростта им между 00:00 и 05:00 ч. Оператор на ел.тротинетки под наем в Бургас предлага компромис - ограничават скоростта им между 00:00 и 05:00 ч. Оперативният мениджър на „Болт” е изпратил аргументирано писмо до ОбС, вижте го Думите на Азис за Фреди Меркюри предизвикаха буря: Той е един шизофреник, който подскача, вика и крещи Думите на Азис за Фреди Меркюри предизвикаха буря: Той е един шизофреник, който подскача, вика и крещи Изказване на краля на фолка в „Като две капки вода“ отприщи вълна от реакции и остър дебат онлайн Ограничават активната лента в тунел „Витиня“ към Варна Ограничават активната лента в тунел „Витиня“ към Варна Трафикът в тръбата за Варна ще минава по изпреварващата лента до 15 ч. на 20 март заради ремонт по дренажната система Каква символика видяха партиите в номерата на изборната бюлетина Каква символика видяха партиите в номерата на изборната бюлетина ЦИК разпредели номерата за изборите на 19 април Секретар на СИК отива на съд за преправяне на изборни резултати Секретар на СИК отива на съд за преправяне на изборни резултати Обвиняемият е привлечен към наказателна отговорност за три престъпления при изборите през 2024   Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС Проектът задължава МС да постави темата на Европейския съвет на 19 и 20 март на фона на ръст на енергийните цени и спор в ЕС за бъдещето на въглеродния пазар ЕК даде насоки за прилагане на правилата за внос на газ в ЕС ЕК даде насоки за прилагане на правилата за внос на газ в ЕС Мярката цели да предотврати забавяния в доставките на природен газ при напрежението около Ормузкия проток, без да променя плана за спиране на руския внос Радев ще се бори с 21, ГЕРБ са 15, ИТН - номер 1 Радев ще се бори с 21, ГЕРБ са 15, ИТН - номер 1 На предстоящия вот ще участват 14 партии и 10 коалиции    
Мощната експлозия в Рияд, пламъци и над Рас Лафан след ирански удар Мощната експлозия в Рияд, пламъци и над Рас Лафан след ирански удар Властите в Техеран се заканиха да изгорят до основи цялата петролна инфраструктура на противника в отговор на ударите по ирански нефтени съоръжения В тази страна въведоха 4-дневна работна седмица заради Иран В тази страна въведоха 4-дневна работна седмица заради Иран Вcяĸa cpядa щe бъдe пoчивeн дeн дo втopo нapeждaнe Полша планира забрана на телефоните в училище за ученици под 16 години Полша планира забрана на телефоните в училище за ученици под 16 години Министърът на образованието Барбара Новацка обяви старт от 1 септември 2026 г., а отделно се подготвя и ограничение за достъп до социални мрежи за деца под 15 години Арестуваха невинен заради грешка на изкуствен интелект Арестуваха невинен заради грешка на изкуствен интелект Система за лицево разпознаване го обърква с крадец, задържат го 10 часа Летище Берлин спря 445 полета заради стачка  Летище Берлин спря 445 полета заради стачка  Засегнатите пътници са около 57 000, докато трудовият спор обхваща и градския транспорт в Мюнхен Войната ескалира: Нетаняху е разпоредил на армията си да избива всички ирански лидери Войната ескалира: Нетаняху е разпоредил на армията си да избива всички ирански лидери Междувременно Иран обеща отмъщение, докато подготвя погребението на шефа на службите за сигурност Али Лариджани Зеленски се оплака: Войната в Иран отклонява световното внимание от Украйна Зеленски се оплака: Войната в Иран отклонява световното внимание от Украйна Преговорите за мир постоянно се отлагат. Причината е една – войната в Иран, посочи Зеленски Попадна ли Америка в капана на Али Хаменей Попадна ли Америка в капана на Али Хаменей Преди да бъде убит, аятолахът одобрил бойния план и всичко се развива по неговия сценарий Тръмп: Ако не бяхме ударили Техеран, щеше да има ядрена война Тръмп: Ако не бяхме ударили Техеран, щеше да има ядрена война Техеран получи предложение за прекратяване на огъня чрез двама посредници, но новият върховен лидер Моджтаба Хаменей го отхвърли Да си гей в Иран е забранено, освен ако не си във властта Да си гей в Иран е забранено, освен ако не си във властта На калъп с младо момче там бе хванат дори човекът, натоварен да лови хомосексуалисти и да ги праща на бесилото
Доналд Тръмп към съюзниците: Доналд Тръмп към съюзниците: Помогнете ни, или ще видите „много лошо бъдеще“ Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Двама воайори си говорят:
- Какво ще правим в петък?
- Ще видим…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Тъкмо се помирих с родата и айде пак избори…
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори