×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят АМ "Тракия" между 157 и 162 км за ремонт в посока Бургас
  • Лятото започва с жеги от 35 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургаски треньор стана зубър на стари години


Бургаски треньор стана зубър на стари години
Георги Чиликов гори от амбиция да успее в треньорската професия
08 Декември 2011, Четвъртък, 17:26 ч.
Автор: Бесове.бг

Георги Чиликов е сред отличниците в курса

Георги Чиликов е сред отличниците в курса за придобиване на треньорски лиценз „А”, похвалиха го от школата към НСА. 33-годишният помощник на Димитър Димитров-Херо в щаба на „Черноморец” е в София на заключителни занимания преди вземането на кетапа. Изпитът ще се проведе следващата седмица.

С прилежността и старанието си Гошо обирал похвалите на преподавателите, но останалите участници в курса го набедили за зубър. Близки на треньора довериха, че като ученик той не бил сред отличниците и затова на стари години компенсирал пропуските в отношението си към учебния материал. Чиликов е силно мотивиран да успее в професията, което се вижда във всяко едно занимание на „Черноморец”. Самият той мечтае след време да поеме кормилото на отбора, но си дава ясна сметка, че ще бъде напълно готов за предизвикателството, след като покрие и най-високия треньорски лиценз „УЕФА-Про”.


В категории: Лайфстайл


Оказа се голям женкар
Оказа се голям женкар 17/06/2025, Вторник 14:52 0
Предсказа смъртта си
Предсказа смъртта си 17/06/2025, Вторник 14:00 0
1
Коментара по темата
1.
:)
08.12.2011 23:38:39
0
0
Браво ! Упорит и амбициозен мъж ! Само напред !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Катастрофа блокира движението между Несебър и Бяла край с. Баня Катастрофа блокира движението между Несебър и Бяла край с. Баня Пътуващите да се заредят с търпение Извънредно! Каналджия с Порше Кайен спретна бясна гонка с полицаите в Бургас, арестуваха го (СНИМКИ/ВИДЕО) Извънредно! Каналджия с Порше Кайен спретна бясна гонка с полицаите в Бургас, арестуваха го (СНИМКИ/ВИДЕО) Задържаните са трима мъже, които твърдят, че са мароканци, издирва се четвърти Купуват тейзъри на полицаите, тестват електрошока първо върху тях Купуват тейзъри на полицаите, тестват електрошока първо върху тях Униформените ще получат и елечета за бодикамери Даде 100 лева, за да стане известна Даде 100 лева, за да стане известна Блондинката е приемана от зрителите като човек, когото свързват с ежедневието си и може би затова смятат, че я познават. Убеждава се и днес в това, когато се среща със свои почитатели Тази турска звезда няма да е безработна дълго, връща се в ефир Тази турска звезда няма да е безработна дълго, връща се в ефир Крехката красавица, която е трън в очите на управляващите от няколко месеца насам, сключи договор за участие в новия сериал „Косата” В Созопол започват проверки за незаконни квартири и туристически обекти В Созопол започват проверки за незаконни квартири и туристически обекти Глоби до 7000 лв. за некоректни хотелиери и ресторантьори в Созопол Несебърлия направи голяма глупост зад волана Несебърлия направи голяма глупост зад волана Кара пиян и блъсна няколко коли Трагедия в началото на лятото! Жена издъхна на плажа в Свети Влас Трагедия в началото на лятото! Жена издъхна на плажа в Свети Влас Старозагорката била изведена от водата от спасители, но починала преди да дойдат медиците Пламна пожар в "Меден рудник" Пламна пожар в "Меден рудник" Огънят е предизвикан от криминално проявен бургазлия Сигнал до Флагман.БГ: Младеж краде във "Възраждане" Сигнал до Флагман.БГ: Младеж краде във "Възраждане" Притеснен гражданин алармира за отмъкването на торба с храна
Форум за свързаност Бургас 2025 ще се проведе на 19 юни Форум за свързаност Бургас 2025 ще се проведе на 19 юни Форумът поставя специален акцент върху региона на Черно море и ще събере на едно място водещи експерти и заинтересовани страни от академичните среди Егаси феста2025 идва с армия от рапъри за най–якия лайф на лятото в Бургас - 100 кила и още 20 изпълнители се качват на сцената Егаси феста2025 идва с армия от рапъри за най–якия лайф на лятото в Бургас - 100 кила и още 20 изпълнители се качват на сцената На сцената ще се качат над 20 артиста, които ще вдигнат градуса на настроението до крайност Предсказа смъртта си Предсказа смъртта си Баща му сам изкопава гроба му по стар руски обичай Не ги изхвърляйте, може да спечелите Не ги изхвърляйте, може да спечелите По-далновидни граждани вече намират алтернативен подход – предлагат старите банкноти и монети за продажба в онлайн платформи 25-годишен украинец заловен с наркотици в Свети Влас 25-годишен украинец заловен с наркотици в Свети Влас Канабис и електронна везна иззети от жилище в Свети Влас Тази блондинка ще замени Натали Трифонова Тази блондинка ще замени Натали Трифонова Преди да се озове пред камерата на една от най-гледаните телевизии в страната, плевенчанката вече е била познато лице от различни формати Русия с тежки атаки по Киев и Одеса, има загинал американец Русия с тежки атаки по Киев и Одеса, има загинал американец В черноморския град бе обявена нощна тревога, която продължи 3 часа Късмет за Водолея, а Девата да се пази от насилници Късмет за Водолея, а Девата да се пази от насилници Хороскоп за деня – 17 юни 2025, вторник Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от  Тел Авив Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от Тел Авив Израелска атака прекъсна живото предаване на иранската държавна телевизия, а САЩ изпрати три самолетоносача да спасяват съюзниците им от мъстта на Техеран Показа безкрайни крака Показа безкрайни крака Шейк е фина жена
Кристин Лагард, ЕЦБ Кристин Лагард, ЕЦБ Назрял е моментът за глобално евро Виц на деня Виц на деня - Господине, вдигнете си ципа на панталона, че ще ви излети "птичето"!
- Спокойно, ще се върне! Нали "яйцата" му са тук...
Виц на деня Виц на деня - Рангеле, кое ти допада най-много в мен?
- Ракията на баща ти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Хората, които пият, са много по-щедри от трезвениците."
КАТ
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори