Само във Флагман! Арестуваните автоджамбази са от ОПГ-то на серийния убиец Рагевски, начело е Парфюма
На бургаска територия Парфюма е действал с доведения си син Димитър от Сарафово, както и със Стефан Аладаглийски
Тримата, които са задържани в Бургаския арест след спецоперацията на ОДМВР-Бургас срещу организираната престъпна група за кражби на коли, лизингови измами и пласиране на автомобили на трети лица у нас и в чужбина, са част от бандата на серийния убиец Станимир Рагевски, който лежи в затвора.
Бургаският главатар на ОПГ-то за кражбата на колите е Христо Желязков Желязков, известен с прякора „Парфюма”. Под неговото крило е и доведният му син Димитър Цветков, двамата живеят в квартал Сарафово. Именно Желязков е в дългогодишно съдружие с Рагевски в измамите с крадените коли. 30 автомобила са иззети в последната операция на ОДМВР-Бургас, за които е сигурно, че са крадени или са били обект на лизингови измами, с пренабити номера и продадени на купувачи у нас.
Има и такива, които са изнесени към Турция и Близкия Изток, оригиналната им документация обаче е у нас. Срещу Желязков и Рагевски вече има приключило дело в съда в тази връзка - за предшестващи престъпления. Ето какво пише Флагман на 30 май 2022 г., когато Желязков бе признат за виновен и получи присъда от 3.5 години от Районния съд в Бургас.
На върха на новото ОПГ обаче е Пламен Иванов Илиев от Варна, който в рамките на разследването през последните месеци е успял да напусне пределите на България. Разследван в същата връзка е и Хасан Осман, който обаче от доста време пребивава в чужбина.
Към момента Окръжният съд гледа мярката за неотклонение на Христо Желязков Парфюма, на доведения му син Димитър Цветков, както и на Стефан Аладаглийски, който живее в каменското село Константиново.
Очаквайте подробности само във Флагман.БГ!
Рецидивист опита да изнасили жена в магазин
Кралят на Дания ще посети Гренландия
Лъвовете ще усетят огромно облекчение на 30 януари - съдбата им поднася приятна изненада
Страховитите предсказания на Нострадамус за 2026-а
В Бундестага към Мерц: Обади се на Путин веднага
По 140 удара с камшик заради извънбрачна връзка, закъса и полицай
Росен Плевнелиев стана монархист и скастри Румен Радев, че е абдикирал
Колко стават заплатите в образованието?
НАСА откри обект, сходен на Земята, но скован от студ
Знаете ли коя е какичката, която вика за Алкарас от ложите в Мелбърн
Надежда Йорданова: „Възраждане“ се сдоби с нов имот след промените в Изборния кодекс
Мъртво пиян катастрофира на пътя Бургас-Варна

Прокуратурата . А чичко полицай си кичи знаменца !
Искаме стария старши !
Естествено турчето Хасан вероятно ухо е пуснато за избяга но тия с бг имената не
И това , ако са измамници нищо чудно , че сме на дъното на дъното в ЕС