×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стоян Грозев е реалният конкурент на Димитър Николов в кметската надпревара


Стоян Грозев е реалният конкурент на Димитър Николов в кметската надпревара
Стефан Янев застана зад кандидатурата му, защото поставя проблемите на хората пред личните и предпочита да свърши работата без да се афишира
11 Октомври 2023, Сряда, 19:40 ч.
Автор: Пресцентър ПП Български възход

От 2016 година води активни мероприятия в борбата със замърсяването на въздуха в града

Стоян Грозев е кандидат за кмет в Община Бургас и водач на листата на една от най-успешните и работещи политически формации в Бургас - „Български Възход“. Мнозина го определят като скритият конкурент на Димитър Николов в кметската надпревара, но всички, които ще гласуват за него и му вярват, са убедени че това е реалната алтернатива за управлението на един много по-добре развиващ се град и като място за живеене.

Стоян Грозев е човек, който не обича да говори за себе си, поставя проблемите на хората пред личните такива и предпочита да свърши работата без да се афишира. За него водещо винаги е било отборната работа и екипът. За това и в тази кампания рядко ще го чуете да говори за себе си, като кандидат за кмет на Община Бургас в единствено число, но за сметка на това пък често говори за силната листа от кандидати за общински съветници на „Български Възход“.

СТОЯН ГРОЗЕВ – КАНДИДАТ ЗА КМЕТ В ОБЩИНА БУРГАС – БЮЛЕТИНА № 20
СТОЯН ГРОЗЕВ – КАНДИДАТ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИК – БЮЛЕТИНА № 20

Стоян Грозев е роден е през 1972 г. в гр. Бургас. Семеен с една дъщеря. Има магистърска степен по „Стопанско управление”, „Администрация и управление в публичния сектор” и бакалавър със специалност „Туризъм”.  От 25 години се занимава с организация, контрол и управление на хора в няколко компании опериращи в сферата на туризма, промишленото и жилищно строителство, както и в сферата на газопреносните мрежи, ВЕИ – биогазови инсталации, газифициране на биомаса и когенерация в страната и извън нея.

Част от успешно завършените проекти извън страната са:

*Главен изпълнител в изграждане „под ключ” на спортно рехабилитационен център „Чарвак Оромгохи”, Република Узбекистан. Възложител: Министерство на туризма на Република Узбекистан, финансиран през програма „Хермес” на Федерална Република Германия.

*Главен изпълнител в изграждане и въвеждане в експлоатация на Гьоте Институт, гр. Ташкент, Република Узбекистан. Възложител: Министерство на външните работи на Федерална Република Германия, финансиран през програма „Хермес”

*Главен изпълнител в изграждане на обекти „под ключ” за управление на границите в Централна Азия. Проектите са част от програмата за развитие на ООН – UNDP. Възложител: Организация на обединените нации - ООН, финансиран от UNDP.

Поддържа външнотърговски отношения с фирми от: Западна Европа, КНР, Република Узбекистан, Руска Федерация, Република Казахстан. Консултант е по различни проекти в гореспоменатите сфери.

От 2016 година води активни мероприятия в бурбата с мръсния въздух. Председател на ИК за борба с мръсния въздух. Организатор на серията от протести срещу мръсния въздух в Бургас. Организатор на подписка с цел провеждане на местен референдум относно дейността на  най-големия завод, който според гражданите, трови атмосферата в града. Организатор и член на ИК за пряка демокрация – за въвеждане на пряко избираеми районни кметове в Бургас. Общински съветник в мандат 2019/2023.

В края на мандата той и неговия колега от „Български Възход“ Манол Тодоров бяха определени както от техни колеги, така и от множество граждани на които са помогнали през годините като едни от най-активните, най-коректните и най-справедливите общински съветници. Те бяха едни от съветниците внесли най-много докладни и питания. Тяхна е заслугата за:

- Процедура по изготвяне на пълен анализ на качеството на атмосферния въздух на територията на гр. Бургас, включително и установяване структурния състав на ФПЧ. Надграждане на системата за мониторинг на Община Бургас, модернизиране и надграждане на Мобилната станция за КАВ на Община Бургас с необходимата апаратура за мониторинг на замърсителите, указани в анализа.

- Отпускане на финансови средства за изграждането на 33 площадки по БДП на територията на всички бургаски училища, в които учат деца 1 и 2 клас

- Изготвяне на регистър на нежилищните обекти собственост на Община Бургас, подлежащи на отдаване под наем.

- Унифициране плащането за синя и зелена зона. Изпратеният СМС за едната зона важи и за другата.

- Изграждане на Стена на спортната слава в многофункционална спортна зала „Арена Бургас“

- Създаване на временна комисия, която да изготви мониторинг за оценка на проблема за ограничаване популацията на гларусите в Община Бургас.

- Изграждане и рехабилитация на пътна инфраструктура във в.з. Бадемите, кв. Черно Море

- Проектиране и изграждане на кръстовище с кръгово движение на кръстовището на улиците – бул. „Тодор Александров“ и ул. „Спортна“ в гр. Бургас

- Обособяване на парцел за загробване на домашни любимци на територията на община Бургас;

- Въвеждане на общинска програма „Спорт за всяко бургаско дете“;

Както и десетки други с които всеки може да се запознае от сайта на Общински съвет Бургас.

СТОЯН ГРОЗЕВ – КАНДИДАТ ЗА КМЕТ В ОБЩИНА БУРГАС – БЮЛЕТИНА № 20
СТОЯН ГРОЗЕВ – КАНДИДАТ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИК – БЮЛЕТИНА № 20

 




Айтозлия погази закона
Айтозлия погази закона 30/04/2025, Сряда 09:33 0
Флагман.БГ Млад мъж кара дрогиран в Несебър Млад мъж кара дрогиран в Несебър 30/04/2025, Сряда 09:03 0
Флагман.БГ Огромна драма в "Ергенът" Огромна драма в "Ергенът" 30/04/2025, Сряда 08:33 2
България Всички новини
Притеснително! Голяма част от фирмите предвиждат сериозни съкращения до месеци Притеснително! Голяма част от фирмите предвиждат сериозни съкращения до месеци В България има около 250 хиляди вакантни позиции, които са перманентно отворени, повече от тях обаче са нископлатени Какви заплати ще плащат на тийнейджърите през лято 25 Какви заплати ще плащат на тийнейджърите през лято 25 Повечето хлапета започват на минимална работна заплата от 1070 лева плюс процент от оборота Сигнал до Флагман.бг: Груба шега или на косъм от трагедия с пешеходци в центъра на Бургас (ВИДЕО) Сигнал до Флагман.бг: Груба шега или на косъм от трагедия с пешеходци в центъра на Бургас (ВИДЕО) Гумите на мощния автомобил минават на сантиметри от нищо неподозиращите пешеходци, намиращи се с гръб към връхлитащата ги опасност Роден град се тресе: Мъж хвърли дете от мост (ВИДЕО) Роден град се тресе: Мъж хвърли дете от мост (ВИДЕО) Кметът на Луковит Иван Грънчаров зове за смиреност Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал Беляшки се заместил с износ на цигари Животът на тези зодии се обръща на 180 градуса до дни Животът на тези зодии се обръща на 180 градуса до дни Изобилие, нови предложения в любовта и кариерата, получаване на признание – всичко това ще бъде на картата за тези знаци Бургас се събужда силен – ела на POWER OF BURGAS на 17 май Бургас се събужда силен – ела на POWER OF BURGAS на 17 май Десетки любители на активния начин на живот ще се съберат Central Park  Стана на 60 години. Ще се върне ли в България? Стана на 60 години. Ще се върне ли в България? Рачков и Геро отидоха до Испания заради него Желязков поиска план за BG-Alert до 10 дни, след това – „няма прошка” Желязков поиска план за BG-Alert до 10 дни, след това – „няма прошка” И главният прокурор Борислав Сарафов възложи проверка Мощна полицейска акция, има много арестувани Мощна полицейска акция, има много арестувани Криминалисти от столичното Пето РУ иззеха 2 килограма наркотици, след като спряха джип и кола, движещи се в „пакет“
Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори