3 неща във външния вид на жените, които плашат богатите мъже
Ето кои са те
Треньорите за намиране на богати съпрузи казват, че за да срещнете високостатусен мъж, трябва да си паснете. Това важи и за външния вид. Повечето милионери обаче могат да бъдат подплашени от някои детайли във визията на дамите. Ето какви неща във външния вид плашат богатите мъже:
Ластик на ръката
Да, много е удобно, но мъжете не харесват този навик. Евтиният аксесоар съсипва всяка визия и е по-добре да го замените с гривна. Приберете ластика в чантата си, не го дръжте на ръката, защото стои евтино.
Дълги нокти с ярък дизайн
Богатите мъже не харесват една жена да привлича вниманието към себе си с ярък дизайн на ноктите с кристали и рисунки. Те предпочитат нежен и фин женски маникюр.
Грешен цвят фон дьо тен
Понякога жените прекаляват с тази част от грима и го наслагват на дебели пластове, което изглежда евтино и грозно. Мъжете харесват жени, които се гримират почти незабележимо. Не са привърженици на тежкия макиаж, предпочитат жените да показват естествената си красота.
Депутатът инж. Петър Кънев гост на празника в Черноморец
Тайната на Гордън Рамзи за перфектни бъркани яйца е само една съставка
Студ скова Централна Европа - реки и езера се превърнаха в ледени пързалки
Още две жени убити в рамките на дни, а институциите отново с оскъдна реакция
Том Круз напусна апартамента си в Лондон за 35 милиона паунда, след като районът му се стори опасен
Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа
Бургас приветства премиерата на филма "Нас, които ни няма"
Гала се поболя заради рака на дъщеря си
Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане
Президентът Йотова призова за край на политическото опиянение и фокус върху бъдещето на България
Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите
Пазете се от това изчадие
