Убиецът на Стела обвини дрегера на КАТ – не отчитал правилно
Роднините му се появиха в съда да го бранят, твърдят, че вземал лекарства за страхова невроза
24-годишният Господин Господинов, който в сряда премаза и уби на място бургазлийката Стела Маринова е намерил странно оправдание за автокасапницата на АМ „Тракия“, научи Флагман.бг.
Господинов е обвинил катаджиите, които са дошли на мястото на инцидента – на км 236 от АМ „Тракия“.
Според него не са му взели правилно пробата, а и апаратите не отчитали правилно. Господин се кълне, че нито е приемал наркотици, нито алкохол.
И за самата катастрофа били виновни полицаите, твърди Господин. Патрул бил спрян край мястото на инцидента и той се загледал, след което за секунда изпуснал волана и се забил в авариралия Форд на Стела Маринова.
В разпитите роднини на джигита с 21-те акта твърдят, че той пиел хапчета за страхова невроза, но не бил употребявал наркотици. Рецепта обаче не е представена до този момент.
Ето го Господин, който дрогиран уби с камиона си 23-годишната Стела на АМ "Тракия"
Припомняме, че вчера Окръжният съд в Сливен остави Господинов в ареста. Мярката може да бъде обжалвана пред Бургаския апелативен съд, който ще заседава на 6 октомври.
За 7 октомври е насрочен големия протест пред Съдебната палата в Бургас, съобщиха организаторите. Те искат справедливост и максимално наказание за убиеца на момичето.
Семинар по граплинг и бразилско жиу-жицу събра бойци в „Арена Несебър“
Доброволци от цялата страна ще почистват морското дъно край остров Света Анастасия
Дилърите на дрога вече не са на улицата, а в телефона на децата
ЮАР ще разчита основно на футболисти от местното първенство на Световното клубно първенство
Лоша новина за българските отбори, само Левски има шанс за пробив в евротурнирите, смята суперкомпютър
В Лудогорец си скубят косите, отказали да вземат Веласкес преди две години
Иран и САЩ с нова размяна на удари край Ормузкия проток
Световна футболна икона пристига в Бургас: Неманя Видич подкрепя "Мача на Надеждата"
Котдивоарец пренаписа историята
Позицията на Мартин Пенчев за "ганьовците" запали България
Какво могат да предприемат закупилите апартаменти в "незаконния град" във Варна?
18-годишен бургазлия в болница след инцидент на пешеходна пътека

Абе траверс прост мръдни си дебелия гъз и ме намери. Казах ти чрез кой и как. Бахти и мързеливия педал
Това не е наказание.Просто му избождаш очите и му пожелаваш дълъг живот.Да има време за размисъл.
Какво казва и кого обвинява този ,.. не е важно сега !!! По -важно е да има справедливост ! Но каквато и да е присъдата за този ,… НЕВИННОТО ДЕТЕ НЯМА ДА СЕ ВЪРНЕ за огромно съжаление !
Мир на душата и ,.. и много светлина по пътя и нагоре !