×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Избират 12 кметове на кметства в страната, сред тях и в поморийското село Бата
  • Слънце с температури до 30° днес
  • Фериботът Свищов - Зимнич преустановява работа за неопределен период
  • Отровна риба балон във водите на Егейско море край Атина и Централна Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Областният управител Пламен Янев откри новата учебна година в две бургаски училища


15 Септември 2023, Петък, 14:18 ч.
Автор: Флагман.бг

Областна администрация ще продължава да е верен партньор на всички учебни заведения в стремежа им за развитие и предоставяне на качествено образование чрез иновативни методи, подчерта той

Областният управител Пламен Янев взе участие в откриването на новата учебна година в две бургаски училища ОУ „Братя Миладинови“ и ОУ „Любен Каравелов“. Тържественото откриване се осъществи с много радост, ентусиазъм и очаквания за ново начало. 

Пламен Янев подчерта важността на образованието като ключов фактор за развитието на региона.  „Скъпи първокласници, пред вас днес се открива цял един нов свят, изпълнен с знания и много емоции. Бъдете любознателни и създавайте нови приятелства.  На по-големите ученици искам да пожелая да бъдат упорити и да не се отказват пред трудностите. Само пътят на знанието ще ви поведе към успеха. Бъдете взискателни първо към себе си и следвайте всички съвети на вашите учители и родители“ – каза областният управител в обръщение към учениците. 

Пламен Янев подчерта ангажимента на Областната администрация към образованието и бъдещето на младите хора, коментирайки, че точно те са най-важната инвестиция в бъдещето на област Бургас и на България. Областният управител приключи своето обръщение с уверението си, че Областна администрация ще продължава да е верен партньор на всички учебни заведения в стремежа им за развитие и предоставяне на качествено образование чрез иновативни методи.
 




В категории: Просвета , Бургас


11
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) 14/06/2026, Неделя 13:00 0
11
Коментара по темата
11.
на Петя Петрова леля и
19.09.2023 05:00:18
1
4
А, Снежанка, дето си смени фамилията! Изгонихме я от Свети Влас, а пък я изтипосаха тука. Близко и е до къщата, да не пътува, че се бърка в автобуса и не знае къде да слезе.Чесито на Братя Миладинови - ценен кадър дойде.
10.
НОРМАЛЕН
17.09.2023 19:27:02
1
4
Срамно е! Братята...Най-голямото основно училище в България..Беше... Докато тази женица е там, нищо хубаво няма да се случи.
9.
до 4
15.09.2023 22:08:33
1
23
И аз и жена ми сме учили там. Училището беше на ниво, не като сега. Много родители си преместихме децата през лятото, а живеем на две крачки. Мазна усмивка, липса на диалог с родителите и прикриване на проблеми. Уж се прави, че разбира, ама горе няма никой. Ала бала е всичко.
8.
Наблюдател
15.09.2023 21:29:46
1
22
Никакъв контрол от институции в Братя Миладинови!!! Безнадеждно, но голям праз, нали, щом чадърът е разпънат и дреме й на директорката - всичко й е харизано. Господарка. Коронясайте я! Не й ли идва на акъла, че конкурс наближава и обещаното не е като даденото. Ама има ли го?!!!!
Ще следим точно там развитието!!!!
7.
баща
15.09.2023 18:26:23
1
5
Сина ми е в Княз Борис Там пък ако знаете от години какъв пладнешки обир е ще ви се иска да не попадате там Александър Иванов си окраде училището на пъпа на Бургас и дори не се крие Знам че и сигнали пускаха и жалби пускаха и ето на човека си купи къща до Бургас и изобщо не го интиресува
6.
Родители
15.09.2023 18:21:05
2
3
Двете ми деца са в английска гимназия Гео Милев. Краде се безобразно от парите за униформи до парите за ремонти. Учителките не взимат мерки общината не взима мерки приема за английската много намаля последните години но никой не реагира
5.
:***
15.09.2023 16:40:12
1
22
Май всичко за Братята е истина.
Чува се, че никой не иска да работи вече там.
4.
Родител
15.09.2023 16:06:19
1
24
Много лоши неща се чуват за братята и си преместих детето.
3.
До 1
15.09.2023 15:54:58
1
24
"Братя Миладинови" замина.
Каквото беше, беше!
2.
родител
15.09.2023 15:37:52
2
10
Очакваме съвсем скоро да сменят директорката на ППМГ "Нилола Обрешков". Търпението ни се изчерпа още повече
1.
Родител
15.09.2023 15:03:37
1
24
Очакваме съвсем скоро да сменят директорката на ОУ "Братя Миладинови". Търпението ни се изчерпва.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Сезонният характер на работата и ежедневната битка с недисциплинирани туристи отказват кандидатите от стола над морето Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Загиналите са от сунгурларското село Прилеп Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Докато критиците определят скритите патрули като дебнене за глоби, мнозина виждат в тях единствен шанс за овладяване на безнаказаността Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите  "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Подобна теза защитиха през седмицата и кметовете на Бургас и Варна  Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Историята започва през 2006 година, когато руските инвеститори Константин Циганов и Андрей Панпурин обещават да вложат сто и десет милиона евро в проекта Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата"
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори