×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Седем нови случая на морбили у нас
  • Президентът Илияна Йотова ще направи обръщение към българския народ
  • Иран отваря напълно Ормузкия проток
  • САЩ обмислят сделка с Иран за 20 милиарда долара в замяна на уран
  • 1224 обитатели на арестите и затворите ще могат да гласуват в 25 секции
  • Имот за рекордна сума: парцел във Флорида продаден за $105 млн.
  • Средният доход достига 14 403 лв. през 2025 година
  • Изследване свърза честата AI помощ с по-слабо самостоятелно решаване на задачи
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Айтос на протест срещу убийците на пътя, блокират кръстовище


Айтос на протест срещу убийците на пътя, блокират кръстовище
Мястото, на което 61-годишна рускиня попадна под гумите на камиона, днес от 18 часа ще бъде отцепено, обяви организаторът на протеста Метин Гюнайдън
17 Юни 2023, Събота, 10:04 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Ще продължим докато не видим реални действия от страна на АПИ, закани се Метин Гюнайдън

Кръговото кръстовище в Айтос, на което вчера камион сгази 61-годишна рускиня, работила като лаборант в поликлиниката, ще бъде отцепено. Това съобщи Метин Гюнайдън. Веднага, след като жената, която пресичала светофара на зелено, се озова под гумите, той организира протест срещу убийците на пътя.

Очаквам ви в 18:00 часа на „Колелото“, написа той във Фейсбук групата Айтос Новините. Постът му обаче предизвика негативни коментари. Според някои той се опитва да изземва ролята на институциите. 

„Камион карал ли си? Имаш ли си идея от правилника за тежкотоварни автомобили и  какво вижда шофьора!? Чувал ли си за мъртви точки? Или просто искаш да бъдеш популярен?! Много неща не знаеш, моето момче, не се напрягай да трупаш лаври на нечия мъка!“, коментира един от членовете на „Айтос Новините“.

Винаги ме е било страх на този светофар понеже свети зелено за пешеходците и завиващите нсдясно, споделя друг във Фейсбук групата.

Голяма трагедия в Айтос! Камион прегази и уби 61-годишна жена

БНР Бургас съобщи, че снощи много хора са положили цветя и свещи на мястото, където бе сгазена лаборантката от айтоската поликлиника. 

Част от хората изразиха мнение: „Беше моя приятелка, не мога да повярвам на толкова нелепа случка“. „Само тирове причиняват такива неща. Трябва обходен път. Не може да продължава по този начин“, споделя слушател пред националното радио.

„Не бях пряк свидетел на инцидента, но дойдох 2-3 минути по-късно и видях тялото на жената под гумите на влекача. Не я познавам, но и няма значение. Трябва да се спре всичко това. Ще продължим докато не видим реални действия от страна на АПИ“, заяви пък Метин Гюнайдън.
 


В категории: Айтос


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
20
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Драма с Гришо и "Ролан Гарос" Драма с Гришо и "Ролан Гарос" 17/04/2026, Петък 18:40 0
Мария АРНАУДОВА Сладолед с раци, бихте ли пробвали? Сладолед с раци, бихте ли пробвали? 17/04/2026, Петък 16:50 0
Светлозария КИДЕРОВА Средният доход достига 14 403 лв. през 2025 година Средният доход достига 14 403 лв. през 2025 година 17/04/2026, Петък 16:10 3
20
Коментара по темата
20.
адв. Здравко Костов
27.07.2023 22:31:20
0
0
Само да уточня бисексуален съм!
19.
На фона на трагедията
19.06.2023 00:33:04
2
3
Най- не кадърния Айтоски адвокат и общински съветник с цялата си безкруполна хомосексоалност парадира с шарени весели чорапи във фейсбук на пук на цялата трагедия З.К. ти си обекновен п.....с!!!!!
18.
Бат Бойко пожарникара....
18.06.2023 16:13:22
0
2
Променили времето на сфетофара.При завой към Бургас,50с.червено за пешеходци.
Но трябваще трагедия да се случи.Мамка им....!
17.
Сашо
18.06.2023 12:42:49
0
2
Доживотен затвор или смъртна присъда!!! Няма друг начин!!!!
16.
Hmm
18.06.2023 00:30:04
0
0
Aydun Mustafov bilkarq e izmamnik
15.
Обективен
17.06.2023 23:39:13
0
0
Не е по темата но гаджето на този Метин едната близначка, като се сетя ква хубава мацка беше като лапе.
Tо не че аз съм цвете за мирисане.
14.
Е на тва е
17.06.2023 18:57:04
0
5
Трябва да се направят два околовръстни пътя. Единият на Айтос, другия на Ветрен. На Ветрен околовръстния път да се свърже с магистралата така че идващите от Айтос, и долината на дълбоките гащи да могат да се включват за София и останалата провинция и респективно идващите от провинцията да могат да си ходят директно в Айтос и тн. Врътката за Камено и Българово не се използва активно защото минава през Българово а и е твърде разбит път. Автомобилите за южното черноморие не се отбеват от там нито ТИРовете за НХК или пристанището. Чичо Митко да се вземе в ръце и да помисли за обхода на Ветрен. Другаря милиционер Едрев да си помисли за Айтос
13.
Майко мила
17.06.2023 16:08:06
2
3
Метин Гюнайдън- от мързел може да не отиде до колелото
12.
ужас
17.06.2023 15:46:49
0
5
да се забранани пречинаеането на камиони в кварталите Ветрен и Банево!!!!
11.
до 10
17.06.2023 15:36:30
1
4
Ако още не ти е станало ясно, на "управниците" ни им се плаща да ни унищожават, не да ни спасяват!
10.
лекия
17.06.2023 13:10:20
0
9
Да се забрани вече тирове да влизат в Айтос. Докога ще блеят управниците?
9.
Метин Венетов
17.06.2023 12:45:19
0
4
Първо нека всеки погледне себе си, как шофира и какво прави по пътищата, че после да съди другия. Именно най-големите нарушители на пътя и ЗДвП водят този протест. Никой не е виновен, че само се трепим по пътищата, просто няма култура.
8.
ha ha
17.06.2023 12:27:33
0
13
Във Ветрен е същото, минават по 200 камиона на ден,карат като лудиии….хиляди сигнали и нищо
7.
Жабока Дафни
17.06.2023 11:24:08
1
7
До.5
Някои не знаят какви са им правомощията,нямат си и понятие от административно право,проблеми на местното население,но да вдигат ръка знаят.По външния вид ще ги познаете.
6.
Нещо май
17.06.2023 11:13:43
5
5
Тия протести са само емоционален отдушник.
И какво общо има АПИ с кръстовище в града????
Няма гражданско общество, което да принуждава администрацията да си върши работата. Само дървени философи, дето повтарят едно и също, че законът трябва да се промени и да се налагат драстични наказания. Все едно законът ще излезе на пътя да слага камери и гърбици или да засича скоростта на автомобилите!!! Докато продължаваме да вярваме, че страхът от тежко наказание ще оправи работата, нищо няма да се промени.
5.
Айтос
17.06.2023 10:34:05
2
28
Е градът с най -малоумните общински съветници.
4.
До 3
17.06.2023 10:27:04
7
12
То тоя цървул е най-вероятно е чиляк свързан с ДПС-ту,като как тъй ша плюват по местната власт???
3.
Цървулът
17.06.2023 10:13:29
5
23
дето дращи нелепици за мъртви точки и трудното управление на камион да вземе да се гръмне бклк ът гнусен.
2.
Шифьор
17.06.2023 10:12:54
1
20
Абе затваряйте целия Айтос! Никакво движение и това е!
1.
Български интелект
17.06.2023 10:06:09
0
32
След всеки инцидент-протест. А след всеки протест- инцидент.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Румен Радев: Борим се за пълно мнозинство, готов съм да поема отговорността да стана премиер Румен Радев: Борим се за пълно мнозинство, готов съм да поема отговорността да стана премиер Договорът с БОТАШ е изгоден, тепърва ще черпим дивиденти, каза лидерът на „Прогресивна България” Повече от 6 милиона творци по света с призив към ЮНЕСКО за регулация на АI Повече от 6 милиона творци по света с призив към ЮНЕСКО за регулация на АI Организациите CISAC и Музикаутор с глобален призив за защита на човешкото творчество в ерата на изкуствения интелект Времето се обръща утре: чакат ни валежи, на места и градушки Времето се обръща утре: чакат ни валежи, на места и градушки Максималните температури ща са между 15° и 20° Ученици от ПГСАГ „Кольо Фичето“ влязоха в прокуратурата и научиха как се разследват престъпления Ученици от ПГСАГ „Кольо Фичето“ влязоха в прокуратурата и научиха как се разследват престъпления Единадесетокласници гостуваха на Районна прокуратура Бургас в Деня на отворените врати и се запознаха с реалната работа на прокурорите ГЕРБ води кампания с отчети за свършена работа, а не само с агитация ГЕРБ води кампания с отчети за свършена работа, а не само с агитация Община Созопол трябва да има своя застъпник в управлението на държавата, казва кандидатът за народен представител от листата на ГЕРБ-СДС за 2-ри МИР-Бургас Станислав Губеров 1 млн. българи тръгват на път за Деня на труда 1 млн. българи тръгват на път за Деня на труда Най-много отиват при роднини и към втория си дом Средният доход достига 14 403 лв. през 2025 година Средният доход достига 14 403 лв. през 2025 година Това е ръст от 12% спрямо 2024 година Общественият съвет на ЦИК размаха пръст на социолозите, призова ги да не дават междинни данни от екзитпола Общественият съвет на ЦИК размаха пръст на социолозите, призова ги да не дават междинни данни от екзитпола От Обществения съвет подчертават, че правото на информация в изборния ден трябва да отстъпи пред правото на свободен избор на избирателите Тихомир Янакиев: Очаквам свободна България след 19 април Тихомир Янакиев: Очаквам свободна България след 19 април Посланието му идва на фона на полицейските акции, които се провеждат в цялата страна във връзка с продаването и купуването на гласове Златния елексир за по-добър сън и намаляване на стреса Златния елексир за по-добър сън и намаляване на стреса Напитката с куркума, джинджифил и кардамон се приготвя по конкретна рецепта за постигане на желания ефект
Златна монета от IX век постави нови въпроси за връзките между викингите и християнството Златна монета от IX век постави нови въпроси за връзките между викингите и християнството Находката е открита в Англия изобразява Йоан Кръстител и според експерти е необичайна за епохата, но все още не доказва ранно покръстване на скандинавците Петролът поевтиня рязко след oблокирането на Ормузкия проток от Иран Петролът поевтиня рязко след oблокирането на Ормузкия проток от Иран Пазарите реагираха на информацията, че ключовият морски коридор е отворен за търговски кораби, докато напрежението в Близкия изток остава високо Чувствам се свободна, но истината е по-ужасна, отколкото си представях Чувствам се свободна, но истината е по-ужасна, отколкото си представях Британката разказа как след убийството на майка ѝ е върната да живее при баща си, а днес настоява за по-строга защита на децата след домашно насилие Доналд Тръмп: Американската блокада ще остане в сила, докато Иран не сключи сделка за прекратяване на войната Доналд Тръмп: Американската блокада ще остане в сила, докато Иран не сключи сделка за прекратяване на войната Странна смърт покосява учени свързани с НАСА Странна смърт покосява учени свързани с НАСА Десет от тях, занимаващи се с НЛО, загинаха или изчезнаха при загадъчни обстоятелства  Сладолед с раци, бихте ли пробвали? Сладолед с раци, бихте ли пробвали? Заведение в Тексас предлага необичайният десерт, който привлече вниманието на клиенти и туристи Близо 10 години се разглежда дело срещу майка, обвинена в убийството на сина си с отровен сок Близо 10 години се разглежда дело срещу майка, обвинена в убийството на сина си с отровен сок По-малката и дъщеря е подала сигнал в полицията две години и половина след смъртта на брат си Рожденият ден на Виктория Бекъм на фона на нов публичен коментар за семейството Рожденият ден на Виктория Бекъм на фона на нов публичен коментар за семейството Дизайнерката и бивша звезда от Spice Girls отбеляза своите 52 години, след като за първи път коментира напрежението с най-големия си син Бруклин Том Круз втрещи феновете - с бирено коремче и плешив Том Круз втрещи феновете - с бирено коремче и плешив 63-годишният актьорът се появи в нов филм като възрастен мъж със сива коса, бръчки и коремче Арестуваха американски певец  по подозрение за убийството на 14-годишно момиче Арестуваха американски певец  по подозрение за убийството на 14-годишно момиче Разследването е свързано със смъртта на Селест Ривас Ернандес, чиито останки бяха открити в автомобил Tesla, регистриран на името на изпълнителя
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Тайната на успеха в живота е свързана с честността и принципността.
- Как по-точно?
- Ако ги нямате, успехът е гарантиран.
Виц на деня Виц на деня - Какво стана с голямата ти любов?
- Приключи.
- Разделихте ли се?
- Не, оженихме се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато един мъж мълчи, значи е мислител. Когато една жена мълчи, значи мислителят е загазил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори