Лекар свидетел с първи разказ пред Флагман за опита за самоубийство в УМБАЛ-Бургас
Нефрологът д-р Петър Петров е преглеждал пациенти в кабинета си на третия етаж, когато пред прозореца му прелетяло нещо и миг по-късно се чул силен удар
„Видях с периферното си зрение нещо да прелита покрай прозореца на кабинета ми, но не обърнах особено внимание в първия момент, защото предположих, че е гларус. Не и докато миг по-късно не чух силен удар отдолу. Отворохи прозореца на кабинета си и погледнах надолу, а там, на козирката, затисната между климатиците и стената, лежеше цялата в кръв жената”
Това разказа първо пред Флагман известният специалист, работещ в отделението по нефрология на третия етаж - д-р Петър Петров, който в момента на жестокия инцидент, разиграл се малко преди обед днес в УМБАЛ-Бургас, е бил на работа в кабинета си и е преглеждал пациенти. Д-р Петров обясни, че травмите на 76-годишната Анифе са много сериозни и е цяло чудо, че е оцеляла, макар с опасност за живота, след подобно падане.
„Има жестоки разкъсвания по единия крак, ударила е силно и главата си, цялата беше обляна в кръв”, каза още нефрологът, станал пръв неволен свидетел на случилото се.
Жената скочила от шестия етаж на УМБАЛ-Бургас минути след като мъжът ѝ слязъл до долу за кафе
В рамките на минути пред болницата са пристигнали 2 екипа на полицията, една пожарна с трима огнеборци и линейка от Спешния център, който се намира на десетина метра от мястото. Достъпът до козирката не може да се осъществи чрез отваряне на прозорец от сградата, а само чрез верикална стълба – точно затова е била извикана и пожарната.
Извънредно! Жена опита да се самоубие, скачайки от 6-тия етаж на УМБАЛ - Бургас
При първоначалния оглед на местопроизшествието става ясно, че 76-годишната Анифе се е ударила в едно или няколко от климатичните тела, намиращи се на покрива на козирката, а след това в стената на сградата. Възможно е това по някакъв начин да е омекотило удара след 18-метровото ѝ падане от прозореца на шестия етаж, но от друга страна е довело до тежки наранявания и разрязвания на тъкънта, които могат да се окажат животозастрашаващи. „Жената дишаше, но беше в много тежко състояние”, потвъри д-р Петров.
Лекари и към момента продължават борбата за живота ѝ.
38-годишен преби жестоко приятелката си, а после взе трион и...
Не стигат ремонтите и катастрофите, ами и разсипан асфалт ограничава движението по магистралата
Пожар изпепели 6 коли на паркинг, умишлен палеж ли е (ВИДЕО)
Сплав от емоции, вяра и музика: Тържествен и вълнуващ финал на „Достойно есть“
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство
Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция
Васка е най-чаровната катаджийка у нас и е необвързана
Ужасът с домашните любимци е навсякъде! Спасиха куче и котка, прекарали над 4 дни заключени на тераса (СНИМКИ)
Гордост за България! Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата
Неочакван обрат в опита за съставяне на правителство
Селска манджа с печени чушки и сирене – стара българска рецепта, която ухае на лято и домашен уют
Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ)

Търговия,пари,алчност,умишлен безконтрол,двойни стандарти, злоупотреба с пациенти,злоупотреба с използваната терапия(лечение) в обратен ред,злоупотреба с антибиотици,емперична антибиотична терапия,трик за доверие,психологическа манипулация,
проучвателна хирургия (ендоскопия,лапаротомия)
Причинно следствената връзка се нарича Ятрогенеза ! Лекарите са алчни психопати без съвест и морал ,водещи са само парите!
Това не са болници, а търговски дружества. Там няма лекари, а изроди!
Майка беше на 62 г.