×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Новият военен министър: Необходимо да продължим да оказваме помощ на Украйна


07 Юни 2023, Сряда, 18:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Сигурността и независимостта на Украйна са изключително важни за сигурността на региона за години напред, заяви министърът на отбраната

Много неща трябва да се направят в спешен порядък, но едно от тях е да си формирам екипа. МО е по-особено министерство, тъй като там хора, които няма съответно необходимият достъп, трябва да получат такъв, следователно трябва да мине повече време. Това каза министърът на отбраната Тодор Тагарев след заседанието на МС.

Той заяви, че ще работи с минималния брой зам.-министри - двама на брой, като единият от тях вече е назначен. Става дума за Станимир Георгиев, който е бил зам.-министри при министър Драгомир Заков в кабинета "Петков".

Относно военната помощ за Украйна, Тагарев заяви: "Аз говоря за това, че е необходимо да продължим да оказваме помощ. Зависи от реалните потребности към момента, с какво разполагаме ние в момента. Трябва да има решение на Народното събрание - ще действаме по прозрачен и ясен начин, така, както трябва да се действа в една парламентарна република", посочи той.

"В следващите седмици ще има министерска среща в Брюксел, която ще се среща във формат "Рамщейн", където ще придобия по-ясна информация на конкретните за момента искания, понеже нуждите се менят постепенно. Ще видим с какво можем да помогнем най-добре. Сигурността и независимостта на Украйна са изключително важни за сигурността на региона за години напред. 


В категории: Политика


15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
Жалка работа
08.06.2023 08:48:04
3
2
Пука му на Путин, че някакви олигофрени искат да го целунат по та.аците. Вие може да сте верноподаници на Втория Константинопол и Третия Рим, обаче ...България не дължи подчинение никому. Защо се излагате, като кифладжии? Работата е "Принц Чарлз в Столипиново", все нещо може да капне...
14.
примера е важен
08.06.2023 08:18:14
2
6
Тагарев първи да отива в Украйна и да покаже способностите си на военен!
13.
До 9
08.06.2023 07:59:52
7
4
Защо да са родоостъпници ,бе Дебил.
И защо ги пращаш на фронта?
Всъщност защо поддържаш руските фашисти,които избиват цивилни ?
Разбираме,че си дебил,но защо си налагаш мнението?
12.
Дърт команъз от Хоминтерна
08.06.2023 07:57:59
3
2
Аз искам да съм доброволец срещу кадировци и да дезертирам при тях да ме търмъчат докато врещя като коза
11.
Ме
08.06.2023 07:44:18
4
6
3, кой ще пращаш да се бие бе смвшник нещастен! Всичките олигофрени се хващайте доброволци и марш! Оставете България на нормалните хора и се махайте, вейте си там флаговете на дъгата, Украйна и САЩ и къш!!!
10.
Така ли!?
08.06.2023 06:58:21
8
4
Значи, който е патриот и родолюбец трябва да лази по корем и за целува кирлясалите табани на кремълския шейтан? Много си наведен, българино!
9.
До 3
08.06.2023 06:24:18
6
10
Толкова си прост, че като се видиш в огледалото не можеш се познаеш. И има много като теб. Всичките олигофрени които подкрепяте Украйна сте за повиквателни. За вас и за децата ви. Да гледате как децата ви гинат там. Защото сте прости родоотстъпници. С нещо не сме длъжни на Украйна. Това не е наша битка, ама вие всичките сте олигофрени. Тагарев трябва да го съдят за държавна измяна. Военният министър на България е с профилна снимка във фейсбука знамето на чужда държава и с надпис слава украйна. Чисто предателство. Съд и затвор. Слава България.
8.
Ъруин
08.06.2023 00:06:37
3
11
Много добра идея!Нека първо военния министър,Кирчо,Асенчо и Бою да заминат за Украйна и да помагат.Зеленката ще ги черпи всеки ден с магистрали .
7.
резервис .
07.06.2023 20:18:17
1
14
Някой от коментиращите сподели дали не е е пенсионер ми че как да не е че дане би случайно да е първа младост Отдавна е преминал пределната въздраст по чл.69 от КСО както и по ЗДС .Този човекдругата седмица заминава за Брюксел със спишсък на налично съветско оръжие и технка притежавано на склад на БА .след като се завърне ще започне разоръжаването .
6.
*********
07.06.2023 19:58:06
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
@@@
07.06.2023 19:57:26
8
15
Почна се!Тоя министър не е седнал още на магарето и започна да мята крака.Това се очакваше от него.Той е завършил академия в Русия,не е ли за пенсиониране.Пак всички стари кримки се наредиха.
4.
Брао!
07.06.2023 19:53:54
13
33
Дайте им старите мигове и останалата непотребна техника. Складовете са пълни с боклуци. Ако се опънат късопишковците, изпратете и тях да се сражават за путлер.
3.
Ja, ja, schneller, wunderbar!
07.06.2023 19:09:03
27
45
Давай Тоше набии го в тъпите русофилски тикви. Нека повиквателните към тях летят - нали все реват как нямало вече казарма как нямало мъже освен тях. Е да ходят сега всички русофилчета да се сражават и да покажат знания и умения у бойното поле.
Мачкай Тошее
2.
Попаднах на
07.06.2023 18:58:58
7
14
много интересен канал в YouTube- Ukrainska Pravda. Има много видеа за храбрите украински, предимно (((украински))), батальони по Френската Ривиера, във Виена, Дубай и т.н. Хем се запознаваш с "героите", хем разглеждаш красоти. Коментарите на самите обикновени украинци са също показателни и много интересни. Те самите се срамуват, че от тяхно име се обира целия свят, докато техните негодници се шматкат в нечуван лукс навсякъде, където пък местните обеднели по този случай туземци им се замайват главите наблюдавайки "горките бежанци". По тези места е каймакът на украинските крадци, а при нас довлякоха по-редовите. На хората им е съвсем ясно за кого и за какво умират техните момчета, а самите те живеят в бедност, защото въпросните пари естествено не стигат до тях. Съвсем наясно са и че в РФ историята е абсолютно същата, както и че украински и руски бандити си живеят дружно в чужбина, общуват си, заедно си отглеждат децата, а на тях им набиват в главите, че руснаците са "орки", "фашисти" и какво ли не и им се нарежда да умират за вече разпродадената територия.

А, и още нещо... Оказва се много лесно за обикновени журналисти (колко са обикновени е отделен въпрос...кой ги финансира? също са млади мъже) да ги намерят, но не и за украинската власт! Позната история! Та нали са в един клуб?! Гарван гарвану ли око ще извади? А и целта на тези видеа е същата като на "изтеклата" информация тук - да се покаже на робите, че така е било, е, и ще бъде!
1.
бургазлия
07.06.2023 18:47:02
46
26
Този боклук в никакъв случай не е назначен от Посолството.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Борисов се срещна и с канцлера Мерц, каза му за предстоящите избори в България Борисов се срещна и с канцлера Мерц, каза му за предстоящите избори в България ГЕРБ ще представи визията си за мащабна модернизация на държавата Оставаме си най-нещастните в ЕС, според световните класации Оставаме си най-нещастните в ЕС, според световните класации България е на 85-о място в света по индекс на щастие и заема последната позиция в Европейския съюз България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния Страната ни заема 62-ро място в света според индекса Global Firepower за 2025 г. Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026 Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026 Софийският университет е единственият български ВУЗ, класиран в седем предметни области на Times Higher Education Среднощна катастрофа до детската градина в центъра на Поморие Среднощна катастрофа до детската градина в центъра на Поморие В сигнал до Флагман.бг наш читател твърди, че колата е на общински съветник от Поморие „Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви „Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви Днес се навършват десет месеца от трагичната смърт на 12-годишната Сияна Зелена светлина за енергийните ни проекти, над 59 млн. евро ще влязат в България Зелена светлина за енергийните ни проекти, над 59 млн. евро ще влязат в България Жечо Станков съобщи за одобрено европейско финансиране по трансгранични инициативи Да закриеш Замунда е като да извадиш захарна близалка от устата на дете Да закриеш Замунда е като да извадиш захарна близалка от устата на дете Архитектите на този виртуален рай отдавна флиртуват със законите по начин, който може да накара и най-толерантния юрист да получи нервен тик Румен Радев: Мой дълг е да вляза в парламента, после ще направя партия Румен Радев: Мой дълг е да вляза в парламента, после ще направя партия Искаха да остана президент и на следващите избори да си върнат властта, но българите казаха „не“ на този корупционен модел Брадърът Виктор Ангелов влезе в „Черешката на тортата“ и пак се влюби Брадърът Виктор Ангелов влезе в „Черешката на тортата“ и пак се влюби Меденруднишкият Ромео, който се прочу със сълзите и любовният триъгълник, който „забърка“ в „Биг Брадър“, пише стихове за новата си любима
Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Южносудански мигрант в Германия си хареса 18-годишно момиче, с което да умре Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк A$AP Rocky е родом от Ню Йорк, а до 2029 г. ще покрива възрастовите изисквания за позицията на кмет Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди 85% от пробите на ябълки съдържат множество остатъци от химикали, а „вечни вещества“ се откриват в 64% от пробите, сочи ново наблюдение на европейски организации ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия Кая Калас обяви цел за въвеждане на новите мерки на 24 февруари с акцент върху морските услуги и енергийния сектор Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Техеран заяви, че въоръжените сили са с пръст на спусъка и готови за незабавен отговор Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Аржентина, отделни щати в САЩ и арабски държави го обявиха за терористична организация, либерална Европа още се колебае Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Основателят на Tesla и SpaceX коментира бъдещето на изкуствения интелект, роботите и липсата на доказателства за извънземен живот Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Президентът бе забелязан да отклонява вниманието си по време на ключови срещи, а европейски партньори изразиха притеснения относно стабилността му Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Лентата проследява пътя ѝ в навечерието на завръщането ѝ в Белия дом за втори мандат като първа дама и е планирана за световна кинопремиера на 30 януари 2026 г.
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, как е? Завърши ли висшето?
- Завърших. С две дипломи съм вече - психология и публична администрация.
- Браво! А по колко даваш доматитe?
Виц на деня Виц на деня - Защо закъсня с 30 минути?
- Красивите жени могат да закъсняват за среща!
- Така е, но ти защо закъсня?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитният мъж знае, че трябва да почука, дори когато отваря вратата на гардероба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори