Аутопсия разкри причината за смъртта на брат Галев
Смъртта вероятно е настъпила на наша територия
Масивен инфаркт е причината за смъртта на Ангел Христов. Това е показала аутопсията, съобщава Нова телевизия, като се позовава на свои източници. Той е починал в нощта срещу събота, предполагат съдебните медици. Почти сигурно е, че смъртта е настъпила на наша територия.
При обиска не са открити фалшиви документи за самоличност. Намерена е личната карта на Христов, която е изтекла през 2018 година.
Работата по случая и изясняването на противоречивите детайли продължава. Засега разследващите не са попаднали на никакви следи от издирвания Пламен Галев.
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екъшн! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone

Иначе с другия наистина не пият алкохол и тренират. Кел файда. Те на село цял живот си пийват хората и карат до 70-80 години, а милиционерите и нарко носовете у бг от чупки стойки и стероиди се спукаха от инсулти, инфаркти, бъбреци, простати и т. н
Тез напомпани пуяци. И кой да плашат? Те русофил комуниз робите и без това ги е страх от страхът и на тези които ги мачкат, русофил комуниз робите са фенове. Дай им идоли на ръсофил кумунуз робите. Путин, очите, ушите, геле, меле само измекяри силни срещу жени и деца и надупени роби. Що не отидът да гърбят в Америка? Няма да стигнът до съд и присъда. Там всеки има по 10 оръжия в къщи и носи дулмата на кръста и вади и ти пръска къртуната. То много лесно да гърбиш овчи нации, руски ватенки и бг питеци роби. Полиция, съд и прокуратура с тебе и всъщност гърбиш роби, които са родени изгърбени.