Аутопсия разкри причината за смъртта на брат Галев
Смъртта вероятно е настъпила на наша територия
Масивен инфаркт е причината за смъртта на Ангел Христов. Това е показала аутопсията, съобщава Нова телевизия, като се позовава на свои източници. Той е починал в нощта срещу събота, предполагат съдебните медици. Почти сигурно е, че смъртта е настъпила на наша територия.
При обиска не са открити фалшиви документи за самоличност. Намерена е личната карта на Христов, която е изтекла през 2018 година.
Работата по случая и изясняването на противоречивите детайли продължава. Засега разследващите не са попаднали на никакви следи от издирвания Пламен Галев.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

Иначе с другия наистина не пият алкохол и тренират. Кел файда. Те на село цял живот си пийват хората и карат до 70-80 години, а милиционерите и нарко носовете у бг от чупки стойки и стероиди се спукаха от инсулти, инфаркти, бъбреци, простати и т. н
Тез напомпани пуяци. И кой да плашат? Те русофил комуниз робите и без това ги е страх от страхът и на тези които ги мачкат, русофил комуниз робите са фенове. Дай им идоли на ръсофил кумунуз робите. Путин, очите, ушите, геле, меле само измекяри силни срещу жени и деца и надупени роби. Що не отидът да гърбят в Америка? Няма да стигнът до съд и присъда. Там всеки има по 10 оръжия в къщи и носи дулмата на кръста и вади и ти пръска къртуната. То много лесно да гърбиш овчи нации, руски ватенки и бг питеци роби. Полиция, съд и прокуратура с тебе и всъщност гърбиш роби, които са родени изгърбени.