Аутопсия разкри причината за смъртта на брат Галев
Смъртта вероятно е настъпила на наша територия
Масивен инфаркт е причината за смъртта на Ангел Христов. Това е показала аутопсията, съобщава Нова телевизия, като се позовава на свои източници. Той е починал в нощта срещу събота, предполагат съдебните медици. Почти сигурно е, че смъртта е настъпила на наша територия.
При обиска не са открити фалшиви документи за самоличност. Намерена е личната карта на Христов, която е изтекла през 2018 година.
Работата по случая и изясняването на противоречивите детайли продължава. Засега разследващите не са попаднали на никакви следи от издирвания Пламен Галев.
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C

Иначе с другия наистина не пият алкохол и тренират. Кел файда. Те на село цял живот си пийват хората и карат до 70-80 години, а милиционерите и нарко носовете у бг от чупки стойки и стероиди се спукаха от инсулти, инфаркти, бъбреци, простати и т. н
Тез напомпани пуяци. И кой да плашат? Те русофил комуниз робите и без това ги е страх от страхът и на тези които ги мачкат, русофил комуниз робите са фенове. Дай им идоли на ръсофил кумунуз робите. Путин, очите, ушите, геле, меле само измекяри силни срещу жени и деца и надупени роби. Що не отидът да гърбят в Америка? Няма да стигнът до съд и присъда. Там всеки има по 10 оръжия в къщи и носи дулмата на кръста и вади и ти пръска къртуната. То много лесно да гърбиш овчи нации, руски ватенки и бг питеци роби. Полиция, съд и прокуратура с тебе и всъщност гърбиш роби, които са родени изгърбени.