Аутопсия разкри причината за смъртта на брат Галев
Смъртта вероятно е настъпила на наша територия
Масивен инфаркт е причината за смъртта на Ангел Христов. Това е показала аутопсията, съобщава Нова телевизия, като се позовава на свои източници. Той е починал в нощта срещу събота, предполагат съдебните медици. Почти сигурно е, че смъртта е настъпила на наша територия.
При обиска не са открити фалшиви документи за самоличност. Намерена е личната карта на Христов, която е изтекла през 2018 година.
Работата по случая и изясняването на противоречивите детайли продължава. Засега разследващите не са попаднали на никакви следи от издирвания Пламен Галев.
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците

Иначе с другия наистина не пият алкохол и тренират. Кел файда. Те на село цял живот си пийват хората и карат до 70-80 години, а милиционерите и нарко носовете у бг от чупки стойки и стероиди се спукаха от инсулти, инфаркти, бъбреци, простати и т. н
Тез напомпани пуяци. И кой да плашат? Те русофил комуниз робите и без това ги е страх от страхът и на тези които ги мачкат, русофил комуниз робите са фенове. Дай им идоли на ръсофил кумунуз робите. Путин, очите, ушите, геле, меле само измекяри силни срещу жени и деца и надупени роби. Що не отидът да гърбят в Америка? Няма да стигнът до съд и присъда. Там всеки има по 10 оръжия в къщи и носи дулмата на кръста и вади и ти пръска къртуната. То много лесно да гърбиш овчи нации, руски ватенки и бг питеци роби. Полиция, съд и прокуратура с тебе и всъщност гърбиш роби, които са родени изгърбени.