Аутопсия разкри причината за смъртта на брат Галев
Смъртта вероятно е настъпила на наша територия
Масивен инфаркт е причината за смъртта на Ангел Христов. Това е показала аутопсията, съобщава Нова телевизия, като се позовава на свои източници. Той е починал в нощта срещу събота, предполагат съдебните медици. Почти сигурно е, че смъртта е настъпила на наша територия.
При обиска не са открити фалшиви документи за самоличност. Намерена е личната карта на Христов, която е изтекла през 2018 година.
Работата по случая и изясняването на противоречивите детайли продължава. Засега разследващите не са попаднали на никакви следи от издирвания Пламен Галев.
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни

Иначе с другия наистина не пият алкохол и тренират. Кел файда. Те на село цял живот си пийват хората и карат до 70-80 години, а милиционерите и нарко носовете у бг от чупки стойки и стероиди се спукаха от инсулти, инфаркти, бъбреци, простати и т. н
Тез напомпани пуяци. И кой да плашат? Те русофил комуниз робите и без това ги е страх от страхът и на тези които ги мачкат, русофил комуниз робите са фенове. Дай им идоли на ръсофил кумунуз робите. Путин, очите, ушите, геле, меле само измекяри силни срещу жени и деца и надупени роби. Що не отидът да гърбят в Америка? Няма да стигнът до съд и присъда. Там всеки има по 10 оръжия в къщи и носи дулмата на кръста и вади и ти пръска къртуната. То много лесно да гърбиш овчи нации, руски ватенки и бг питеци роби. Полиция, съд и прокуратура с тебе и всъщност гърбиш роби, които са родени изгърбени.