Рок легендата Ози Озбърн се връща на сцената
Озбърн нарече концертите смисъл на живота си и заяви, че възнамерява да излезе на сцената, въпреки влошеното си здраве
Лидерът на рок групата „Black Sabbath“ - 74-годишният Ози Озбърн заяви, че ще се завъръне на сцената, след като през февруари обяви, че ще прекрати кариерата си, съобщи „Metal Hammer“.
"Не можеш да напуснеш тази игра. Това не е работа, това е страст. Не мога да правя нищо друго. Аз съм едно улично куче, разбирате ли? Правя това вече 55 години. Това е най-хубавото нещо, което някога ми се е случвало", заяви музикантът.
Озбърн нарече концертите смисъл на живота си и заяви, че възнамерява да излезе на сцената, въпреки влошеното си здраве.
В началото на годината рокаджията обяви края на музикалната си кариера. Според изпълнителя причината е проблем с гръбначния стълб. Той отмени всички свои концерти и благодари на феновете за разбирането.
Ози Озбърн започва музикалната си кариера през 1968 г. в групата „Black Sabbath“.
В началото на 80-те години на миналия век започва соловата си кариера с албума "Blizzard of Ozz". За малко повече от четиридесет години изпълнителят е издал 13 албума, последният от които е "Patient Number 9", излязъл миналата година.
Източник: БГНЕС
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
