Спряха 30-годишна на "Тракия", карала пияна, със спукана гума
При проверката са установени 1,71 промила алкохол
Тридесетгодишна жена е задържана на АМ "Тракия" за шофиране под въздействието на алкохол с много над допустимото, съобщиха от областната полиция в Сливен.
Тази сутрин, (27 април), малко след 5:00 часа дежурният екип на сектор „Пътна полиция“, който осъществява непрекъснат контрол по автомагистралата, забелязва автомобил "Мазда", който се движи със спукана предна гума и пукнато предно стъкло. Предприели са незабавни действия по безопасното спиране на автомобила.
Установено е, че той се управлява от жена на 30 години от град Ямбол във видимо нетрезво състояние.
След извършената на място проба за употреба на алкохол уредът е отчел 1,71 промила. Жената е задържана за 24 часа. Отказала е кръвна проба. По случая е образувано бързо производство.
Източник: БТА
Община Царево получи авансово плащане за многофункционална спортна зала за 8 млн. лв.
Голям празник с куп традиции е в събота, спазват се строги забрани
Дядо Коледа донесе подаръци и усмивки на най-малките пациенти на УМБАЛ Бургас и държа бебе за първи път в живота си
Празничен концерт ви очаква днес в Етно кафене и музей в Бургас
Липсва опростена процедура за поставяне на фотоволтаик на балкона
Защо мъжете харесват ниски жени
Не давайте пари назаем днес и в не изхвърляйте храна
По тези признаци разберете дали сте урочасани
Алекс Сърчаджиева: Богаташ поиска да му стана любовница, предложи ми къща
Знаете ли, че вашият умен телевизор има вградена камера и може би ви наблюдават
Revolut премахна лева
Радев: Работната атмосфера в парламента се влошава с всеки изминал ден
