×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Почитаме светците Константин и Елена
  • Пожар опустоши голяма част от остров в Калифорния
  • Турция предлага на НАТО проект за военен тръбопровод за гориво
  • САЩ повдигнаха обвинения срещу бившият кубински президент Раул Кастро
  • Парламентът обсъжда ограничаване правомощията на особения търговски управител на „Лукойл“ в България
  • Жълт код за значителни валежи в Източна България днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Николай Димитров се уплаши от собствената си агресия


Николай Димитров се уплаши от собствената си агресия
Николай Димитров скача срещу екипа ни още преди да е разбрал защо сме дошли при него
Тема в развитие
виж още
скрий
30 Септември 2011, Петък, 18:21 ч.
Автор: Веселин ВАСИЛЕВ, управител на Besove.bg

Вместо за кмет, той трябва да се кандидатира за състезанията на братя Диневи по смесени бойни изкуства

Преди два дни бившият кмет на Несебър Николай Димитров се държа не като политик и градоначалник, а като хулиган. Със стиснати юмруци той скочи срещу колегите ми Катя Касабова и Добромир Доскачаров, които го посетиха в предизборния му щаб. От записаните кадри се вижда, че той с нищо не е предизвикан. Просто се нахвърля върху тях по силата на Първа  сигнална система, както кучето на Иван Петрович Павлов отделя стомашни сокове като чуе звънец.

Екшънът обаче има и втори епизод – в 16,30 часа, докато екипът ни снима луксозните жилища на кмета, той се появява с джип „Мерцедес“, опитва се да приклещи колегите ми в глуха уличка и да се саморазправи с тях. Само фактът, че в близкия хотел е имало много хора, които биха станали свидетели на такава срамна сцена, е предотвратил тежкия инцидент.

Още на следващия ден Димитров явно е разбрал грешката си. Докато другите кандидати канят журналисти на пресконференции и ги призовават да им зададат и най-неудобните въпроси, Димитров се крие, а когато бъде посетен открито в офиса си – напада с юмруци. Затова решава да замаже гафа си, като подаде жалба в прокуратурата срещу моите колеги. Аз научих за това от един сайт, който има договор с община Несебър и получава пари от нея, за да хвали делата на кмета. Сега разбрах, че в ангажиментите влиза и оплюване на колеги.

Димитров сезирал правосъдните органи за налагането на системен тормоз срещу него и семейството му, тъй като от известно време бил непрекъснато следен, неправомерно сниман с видеокамера, провокиран и заплашван от Касабова и нейния екип. Това твърдение ще коментирам само с две думи – пълна лъжа! Но това не е всичко – заради „нахлуванията“ (използва се множествено число, а той е посетен от нас само веднъж) в офиса и постоянното дебнене около дома на Николай Димитров (никога не сме дебнели около дома му), той, неговото семейство и децата му били крайно стресирани, грубо се нарушавало личното пространство и елементарните човешки права.

Не знам кой юрист е писал тази жалба, аз не бих му платил и 1 лев хонорар за подобни твърдения, които с лекота могат да бъдат оборени пред всеки съд.

Съгласен съм само с едно – Николай Димитров има всички основания да бъде стресиран. След като най-големите национални телевизии bTV и Нова ТВ направиха серия журналистически разследвания за купуването на гласове, при едно от тях бе записан със скрита камера циганинът от с. Оризаре Веско Анчев Ангелов, известен още като Веско Кьоравия, който открито призна, че се съставят списъци с хора, които срещу заплащане от 150 до 200 лева на човек ще гласуват за Николай Димитров. Освен това на 26 септември Димитров бе разпитан в следствената служба в Бургас за 14 случая на раздадена общинска земя без решение на общинския съвет. Окръжна прокуратура му повдигна обвинение, но после го оттегли, тъй като имал кандидат-кметски имунитет.

Лично аз смятам, че с хулиганското си държание Николай Димитров вече няма право да се нарича политик. Повече ще му отива да стане състезател по смесени бойни изкуства от ММА и да участва в свободни боеве. Всяка година такъв турнир организират в Свети Влас братя Диневи. Ще му е близо и под ръка.


В категории: Власт , Политика


Веселин ВАСИЛЕВ Автор
Веселин ВАСИЛЕВ
42
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Сдружение Червени сърца: Не пипайте Христо Янев! Сдружение Червени сърца: Не пипайте Христо Янев! 21/05/2026, Четвъртък 10:10 0
Тервел ИЛИЕВ След еуфорията от Купата: ЦСКА с ударен трансфер След еуфорията от Купата: ЦСКА с ударен трансфер 21/05/2026, Четвъртък 10:02 0
Тервел ИЛИЕВ Колко книги прочетохте? Не знам как издържате Колко книги прочетохте? Не знам как издържате 21/05/2026, Четвъртък 09:48 0
Тервел ИЛИЕВ 15-километрова колона от тирове на границата 15-километрова колона от тирове на границата 21/05/2026, Четвъртък 09:04 0
Тервел ИЛИЕВ Опасно време по морето навръх двоен празник Опасно време по морето навръх двоен празник 21/05/2026, Четвъртък 07:19 0
Тервел ИЛИЕВ И Джош Кавало поздрави Дара И Джош Кавало поздрави Дара 20/05/2026, Сряда 21:30 1
Тервел ИЛИЕВ Звезда от "Американски пай" се разведе Звезда от "Американски пай" се разведе 20/05/2026, Сряда 21:00 2
42
Коментара по темата
42.
BRAT GALEV
07.10.2011 21:26:54
0
0
ЗА МЪРТВИТЕ , Т.Е. ЗА ПОЛИТИЧЕСКИТЕ ТРУПОВЕ НАРОДА Е КАЗАЛ - ИЛИ ДОБРО ИЛИ НИЩО !
В СЛУЧАЯТ ПОГОВОРКАТА НАРОДНА, ПРОСТО СИ РАБОТИ - НИКОЙ НЕ КАЗВА НИЩО !!!
41.
3333
06.10.2011 08:36:38
2
7
скоро не е имало компромати срещу николай димитров ,май ви се изчерпаха флашките ,хахаа
40.
BAT BOIKO
04.10.2011 22:23:36
3
3
МОЖЕ ЛИ ЕДИН ПОЛИТИЧЕСКИ ТРУП, ДА Е .... БЕЗСПОРЕН ПОБЕДИТЕЛ .... В ПРОЦЕСИЯТА СЛЕДВАЩА КАТАФАЛКАТА !???

ТОЗИ НЯМА ДА ИМА ВРЕМЕ, ДА СЕ ВИДИ С ОБВИНЕНИЕ И ДЕЛО В СЪДЕБНА ЗАЛА, КАМО ЛИ ДА ГО УВАЖАТ В ЗАТВОРА ПО ТУРСКИ С ИБРИК ...

ПЪТНИК НИДЕН, ПЪТНИКО ДИМИТР-ОФФ.
39.
АЗ
04.10.2011 22:14:58
6
4
командир на боклуците е Николаичо Лайнарчо...Нора Парашута продаваше банички ж Сл.БРЯГ и ......др.неща ,а сега миндила е дизайнерка.Крадливко с Бонев ,Мазута ,ЛАПАДЖИЕВ -мухлъла и ред други знайни и незнайни боклуци окрадаха Несебър... и пак се натиска ДА СЕ ИЗСЕЛИ ....моят девиз е "БОКЛУЦИТЕ ВЪН" МОЛЯ ВИ НЕКА ГИ НАКАЙЕМ НА 23.10.2011
38.
anonim
04.10.2011 17:47:07
4
6
МНОГО ВИ Е ГОТ ДА СЕ ЗАНИМАВАТЕ С ДИМИТРОВ ,ЯВНО ТОЙ Е ПРАВИЛНИЯ ЧОВЕК ОТ КОЙТО ВИ Е СТРАХ И ИМА ЗАЩО ,ЗАЩОТО ТОЙ Е БЕЗПОРЕН ПОБЕДИТЕЛ
37.
до Бесове
03.10.2011 21:40:46
4
6
80% от коментариите под статиите ви са от едни и същи компютри, а и вече го признахте сами. Изводът е , че хората които влизат в сайта ви са неколцина. хахаха
36.
BRAT GALEV
03.10.2011 18:34:03
4
4
СПОКО КАТЕ, СЪС СЪЩИТЕ СКАЛЪПЕНИ ЛЪЖИ ЛИЦЕТО КИР.-ДИМИТРОВ, СЕ ОПИТА ДА СЪДИ ЗА КЛЕВЕТА и ОБИДА, ШЕФА на ПП"НАПРЕД БЪЛГАРИЯ" , ЧЕ ЩЯЛ ДА ГО УБИВА С "ОЛОВНО ПОЗДРАВЛЕНИЕ". И НЕ САМО ТОВА, СТИГНА ДА ЛЪЖЕ С БРАТ СИ и ЕДНОТО ЛИЦЕ ВЛЯВО на СНИМКАТА (ОТ ЩАБА МУ), ЧЕ ДЪЩЕРИЧКАТА МУ ЧЕЛА в ИНТЕРНЕТ ЗАПЛАХИТЕ СРЕЩУ КИР-ДИМИТРОВ в 01.35ч. ... ДОКАТО ПРИЯТЕЛ-СВИДЕТЕЛ ПОД КЛЕТВА ЗАЯВИ, ЧЕ МАЛКАТА в 20.00ч. ВЕЧЕ СИ СПЯЛА В ДРУГАТА СТАЯ !??

И НАЛИ СЕ СЕЩАЩ КАТЕ, КАКВО СТАНА в БУРГАСКИТЕ РАЙОНЕН и ОКРЪЖЕН СЪД , ВМЕСТО ДА ОСЪДЯТ ЛИДЕРА на ПП"НАПРЕД БЪЛГАРИЯ" С ИСКОВЕ ДВА ПО 10.000 лв. ДВАТА СЪДА, ОСЪДИХА - Н.КИР-ДИМИТРОВ и ГО НАКАЗАХА ДА ЗАПЛАТИ РАЗНОСКИТЕ ПО ДЕЛОТО на ОБВИНЕНИЯТ от НЕГО ЛИДЕР на ПП"НАПРЕД БЪЛГАРИЯ" .

ТАКА, ЧЕ СПОКО, ЗАКАНИТЕ ЗА СЪД от Н.КИР-ДИМИТРОВ, КЪМ НЕУДОБНИТЕ МУ ХОРА, ПОЛИТИЦИ и ЖУРНАЛИСТИ е СЪД ЗА КЛЕВЕТА. ОТ КОИТО ВСЕ ТОЙ ИЗЛИЗА ОСЪДЕН ....

АПРОПО, Я ПОПИТАЙТЕ - Н.КИР-ДИМИТРОВ, КЪДЕ БЕ ПЕТЪК ВЕЧЕР .... може би ПРЕПУСКАЙКИ С ЧЕРНИЯТ ОБЩИНСКИ МЕРЦЕДЕС № 6002 , ПО АМ "ТРАКИЯ" с 180 км./час НЕ ОТРАЗИ ДАЛИ КОЛАТА Е ЗАСНЕТА ОТ КАМЕРА В КОЛА на КАТ-ПЪТНА ПОЛИЦИЯ ПЛОВДИВ !???? ПИТАЙТЕ ГО , КАСАБОВА, А СВИМКИТЕ ЩЕ ВИ СЕ ПРЕДОСТАВЯТ ПРИ ИНТЕРЕС .
35.
До Бесове
03.10.2011 17:35:09
0
4
А знаете ли ,че това е интернет зала????или някой се хваща с wi-fi????
34.
anonim
03.10.2011 12:35:50
0
4
НЕ ВЛИЗАЙТЕ В ТОЯ САЙТ ,ЗАЩОТО ВАШИЯ КОМПЮТЪР СЕ СЛЕДИ ,КАКТО СТАВА ЯСНО ОТ 33
33.
Бесове
03.10.2011 11:52:14
8
2
Коментарите с номера 3,5,16,17,18,19,20,24,29 и 32 са написани на един компютър, макар авторът да се крие под различни имена. Всеки може да си направи изводите сам.
32.
НЕСЕБЪР
03.10.2011 10:35:15
5
7
най- разумнaта кампания се води от н.димитров ,той не излезе срещу никой от кандидатите да вади компромати ,а мислите ли че няма ?,с това става все по симпатичен на хората ,нека му дадем кредит на доверие и той ще направи чудеса следващите 4 години ,ако не напарави ,несебърци не прощават
31.
Гражданин
03.10.2011 10:19:57
3
5
Момчето си отива ! С криене от медиите и хората със заплахи и купуване на гласове този път Димитров няма да стане Кмет ! Не става само с подмолни игри! На нашият град трябва нов, мислещ и можещ ЧОВЕК !
30.
Сашо
03.10.2011 09:47:03
4
7
Истината, Вселинов, е че вашият авторитет е сринат под нулата и то завинаги! Продажността винаги се заплаща тежко, но такава продажност е просто скандална.
29.
anonim
03.10.2011 09:07:45
2
8
ДО ВСИЧКИ МЕДИИ И

ГРАЖДАНИ НА ОБЩИНА НЕСЕБЪР



Д Е К Л А Р А Ц И Я

ОТ

ПОЛИТИЧЕСКИ ПАРТИИ, КОАЛИЦИИ И КАНДИДАТ КМЕТОВЕ НА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ В ОБЩИНА НЕСЕБЪР



Уважаеми дами и господа,

Ние, политическите партии, кандидатите за общински съветници и кметове в община Несебър, силно сме притеснени от узурпирането на ръководните постове на ОИК и СИК в община Несебър от партиите ГЕРБ и Атака.

От 32 секции управляващите имат 32-ма председатели, които всъщност са хора на бившата партия ДЕЛА. Нейните хора, окупирали ГЕРБ, налагат правила и манипулират гражданите в района. Мнозинството заместник-председателски и секретарски места са присъдени също на ГЕРБ и Атака. Прави впечатление, че ръководствата на селските секции, в които гласуват хора от малцинствените групи са окупирани от представители на двете партии. Това е факт и поражда основателни съмнения, че ГЕРБ и Атака се готвят служебно да спечелят вота. Има сериозна опасност да бъдат променени и секционните материали.

Активирани са всички позволени и непозволени средства, с една единствена цел – да бъдат опорочени изборите на 23 октомври. Ставаме свидетели на един изключително тревожен и опасен прецедент за силово решаване на изборния процес.

Изразяваме острото си възмущение от подобни политическо-властови корупции и апелираме към всички отговорни институции да вземат спешни мерки.





ПП “Българска Социалистическа Партия”

ПП “Движение за Права и Свободи”

Николай Димитров, независим кандидат-кмет

ПП “Обединен Блок на Труда” и кандидат кмет Никола Иванов

“Коалиция Единни за община Несебър” и кандидат кмет Драгомир Попов

ПП “Български социалдемократи”

“Коалиция Заедно за община Несебър” и кандидат кмет Николай Трифонов

Коалиция „Либерален съюз Несебър

ПП “Българската левица”

ПП Политически клуб „Тракия“
28.
Фен
03.10.2011 08:18:12
7
5
Браво на Катя, на Веско и на Бесовете! :)) Thumb Up :))
27.
факт
03.10.2011 07:59:17
2
7
Питали Радио Ереван
Кога цАтанас Терзиев ще стане кмет в Несебър
От радио Ереван отговорили
Когато Несебър остане само с един Жител
и той се казва Атанас Терзиев
26.
До "знаещия"
02.10.2011 23:35:50
3
8
Е, нямам думи от защитниците на Касабова! Колко красив език използват срещу читателите : "лаещи помияри, тъпак-келнер, глисти, гъз, посерковци дребни". Какво разбираш ти от IP и как по-точно ще ги откриеш ?! Какво си седнал да заплашваш хората?! Ще тръгнеш да ги биеш по къщята ли?! Ти като си много отворен, защо си се писал "Знаещ", а не си написа трите имена, ЕГН и постоянен адрес. Е , няма такава простотия никъде по света!
25.
знаещ
02.10.2011 20:38:05
9
5
По кротко срещу Касабова лаещи помияри .Тъпака -келнер си отива и вие ще виснете като глисти през гъз . Казвам кротоко ,защото ви се знаят ай пи тата адресите и имената КВО ЩЕ ПРАВИТЕ СЕГА А ПОСЕРКОВЦИ ДРЕБНИ
24.
11111111
02.10.2011 20:23:19
2
4
ДНЕС КАСАБОВА ДА НЕ Е ПИЛА ИМОДИУМ
23.
до елементарно
02.10.2011 14:46:31
2
3
защо всичко живо изведнъж започна да разбира от европроекти? Искате ли да ви кажа кой е единствения проект, който община Несебър започна и изпълни за 4 години- свлачището на Равда. И ако имат късмет даже ще им верифицират разходите. Ако изобщо знаете какво е верификация!Истината е че екипа на Манолов беше и все още е много далече от истината как се пишат, защитават и изпълняват проекти.Освен това щом сте толкова наясно, би трябвало да знаете, че вече управляващите органи одобряват един проект за не повече от 6 месеца.
22.
до елементарно
02.10.2011 14:46:28
2
1
защо всичко живо изведнъж започна да разбира от европроекти? Искате ли да ви кажа кой е единствения проект, който община Несебър започна и изпълни за 4 години- свлачището на Равда. И ако имат късмет даже ще им верифицират разходите. Ако изобщо знаете какво е верификация!Истината е че екипа на Манолов беше и все още е много далече от истината как се пишат, защитават и изпълняват проекти.Освен това щом сте толкова наясно, би трябвало да знаете, че вече управляващите органи одобряват един проект за не повече от 6 месеца.
21.
елементарно
02.10.2011 13:25:40
4
3
елементарно бре колега, за да се подготви и одобри даден евро проект се изсква време, а когато той е значим, трябват и години, но когато даден кмет в процеса на работа те бойкотира и съботира и това се превръща в тенденция, идходите са два: или ставаш един от неговия отбор или ако си честен и принципен напускаш !!!
ЕЛЕМЕНТАРНО бре колега
20.
terziew
01.10.2011 19:56:38
2
8
ИСКАМЕ ДА ЗНАЕМ ЗАЩО ГЕОРГИ МАНОЛОВ 4 МЕСЕЦА ПРЕДИ ИЗБОРИ РАЗБРА ЧЕ НЕ СЕ РАЗБИРА С НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ ? А ПРЕДНИТЕ 4 ГОДИНИ РАЗБИРАЛ ЛИ СЕ Е Е НЕГО И АКО НЕ ЗАЩО ТОГАВА НЕ СИ Е ТРЪГНАЛ ?
19.
terziew
01.10.2011 19:53:43
1
8
ИСКАМЕ ДА ЗАДАДЕТЕ ВЪПРОС КЪМ НИКОЛАЙ ТРИФОНОВ :ЗАЩО ЗАМИНА ПО СРЕДАТА НА МАНДАТА ЗА ОДЕСА ? СЕГА НЯКОЙ ЗАПЛАШВА ЛИ ГО ? А ПРЕДИ КОЙ БЕШЕ ГО ЗАПЛАШВАЛ ,МИТЮ ЯНКОВ ЛИ ? И АКО СЕГА ПАК НЯКОЙ ГО ЗАПЛАШИ ЩЕ НАПУСНЕ ЛИ ПО СРЕДАТА НА МАНДАТА АКО БЪДЕ ИЗБРАН?
18.
terziew
01.10.2011 19:50:44
2
10
ИСКАМЕ ДА ЗНАЕМ ЧОЧО АЛЕКСАНДРОВ ЗАКОННО ЗАБОГАТЯЛ ЛИ Е ? СЕГА Е МОЕМНТА БОЙККО БОРИСОВ ДА ДОКАЖЕ Ч Е НЕ ТОЛЕРИРА МАФИОТИТЕ
17.
anonim
01.10.2011 17:23:44
2
6
АМИ КОГАТО ВИЕ ОБИЖДАТЕ И НАСАЖДАТЕ ОМРАЗА ,КОГАТО УНИЖАВАТЕ ХОРАТА БЕЗ ДОРИ И ДА ИМАТЕ ЕДНО ДОКАЗАТЕЛСТВО ,ГОВОРИТЕ КАТО "ЕДНА ЖЕНА КАЗАЛА " ..... Е КВИ СТЕ ТОГАВА ?
16.
*********
01.10.2011 12:47:01
2
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
15.
13
01.10.2011 11:24:07
5
5
Тези бълват срещу точно определени хора. Имат си "любимци" в Бургас, Несебър, Созопол и др. Едните им плащат или към тях имат политически интерес, а срещу другите или конкуриращите кандидат-кметове само плюят и ги компрометират. След малко, ако ми остане време, мога да направя по-обстойно проучване и да ги назова поименно кой не им плаща. Дори и десертация мога да напиша по въпроса. :) Така, че кметът Димитров не им плаща! А и не виждам за какво...
14.
realist
01.10.2011 11:15:42
7
7
Точно така е! Кмета не плаща на "Скат и сие" и тия бълват всякакви глупави, помийни фантазии! Кате, вие сте по-големи рекетьори и от мутрите навремето... Не ви прави чест!
13.
13
01.10.2011 10:55:56
7
9
Тези статии показват само едно, че кметът на Несебър не иска да плаща пари на Касабова и тя е полудяла от яд и злоба. Браво на кмета! Нейните глупости никой не ги взима на сериозно... PS :Не съм от щаба му, нито от администрацията, просто един обикновен наблюдател, който умее да чете между редовете...
12.
кротък избирател
01.10.2011 09:41:59
6
11
имам усещането, че целия щаб на Николай Димитров е зает да пише коментари, което няма да помогне на кандидата им . Колкото и да се напъват обаче, авторитета на кмета им е сринат, и то не от журналистите, а от самия него. Да се оттегли да си почива, има по-достойни кандидати, което не се крият от камери, нито на БТв, нито на Тв 7, нито на този сайт. Айде, лека ви кампания
11.
Кьоравия
01.10.2011 09:16:15
6
10
Цялата администрация явно цъка коментари за тоя некадърник мета. Осъзнайте се, отива си, затова вече се държи като мутра, заплашва и налита на бой. Бяга като дявол от тамян от всякаква публична изява освен платените от него, смешен човек.
10.
desi
01.10.2011 07:34:59
7
7
Много интересно. Защо ли най-нападаният кандидат за кмет е Н.Димитров. . Това е абсолютна измекярска журналистика . Ние всички разбираме, че целта е да се срине авторитета на Димитров , да го унищожите емоционално и психически , да внушите на обществото колко е кофти той за кмет . Да но все пак не подценявайте толкова много хората. Не е необходимо с такава злоба и жлъч да правите репортажите и коментарите си скъпа журналистко . Всеки може да прецени кой колко пари струва. В края на краищата който не го харесва Димитров няма да гласува за него. Вие ли ще ми натрапвате журналистическите си разследвания за да ме убедите , че това не е човека за който трябва да гласувам. Колкото по гнусни неща измисляте и публикувате толкова по противна ставате. Бъдете точна, обективна, позитивна , направете репортаж за всеки един от кандидатите, представете ги във възможно най-добрата им страна, а не в най лошата, разкажете нещо наистина съществено - например това което е направено , построено, положителните неща, какво предстои, какво предвижда всеки един от кандидатите . Защо само лайна и помия. Нарекохте Димитров мутра. Той обаче може да има всякакви грехове , но мутра никога не е бил . Това е обидно и недостойно . Изборите ще минат , и Вие ще оставите в хората само съжаление породена от Вашата некадърност , агресия и низките ви страсти.
9.
nezavisim
30.09.2011 21:59:35
2
7
v kraia na kraishtata kasabova moze i da e dosadna no nikolai dimitrov e publi4na li4nost i 4ast ot tova e obshtestvoto da znae kakvo pravi . ako ne e kasabova shte e niakoi drug ako ima shans . ot na4aloto na kampaniata dimitrov se krie kato mishka ne se poiaviava pred nito edna presa nito pred grazdanite zashtoto se strahuva ot tova koeto shte im kaze. krie se kato mishka - zashto ne dade preskonferenzia i ne otgovori na vaprosite koito horata iskat otgovor. prosto niama dostoinstvo. a kot o4eta komentarite po dolu i ezika koito se ispolzva si li4i 4e simpatizantite na dimitrov sa sas sashtata kultura kato nego - zalko
8.
nezavisim
30.09.2011 21:53:32
1
4
zashto pora4kovi zna4i kato ne ni haresva neshto izvednaz stavame 4ustvitelni . a ne e li vreme vsi4ko da se kaze i da se razbere istinata za tova koeto se slu4vashe ve4e 10 godini na drebnavi smetki i pompozni obeshtania. kupuvane na glasove ot hora bez elementarna kultura dvizeni ot eftini interesi. ne e li vreme da poglednem sebe si i da otvorim o4ite si i da iskame za rodnoto si miasto niakakvo badeshe a ne samo da gledame kak vsi4ko se raspada turistite po4vat da ni se podigravat i nie da gledame kak vse pove4e niama biznes a drebni tarikati da zuzat na nash grab
7.
nn
30.09.2011 21:36:13
1
2
стига с тези поръчкови статии, станахте банални
6.
До г-н Василев
30.09.2011 21:23:58
3
3
Г-н Василев, това се случва, защото въпросната госпожа е доста делеч от журналистиката. Речникът й е ужасен. Видът също. Като прочетеш статиите, които пише, веднага се вижда политическата и окраска. Как да и даде човек интервю, след като тя никога няма да бъде и не е била обективна. Разбираме, че сте жълти, но все пак имайте малко чест и достойнство! А колкото до кмета, вярвам на неговите думи, а не на вашите. Кой знае колко пъти му е досаждала и го е предизвиквала с вулгарното си и нагло държание. Чудя се от какво толкова се изненадвате. На реакцията му ли?! Съвсем нормална е. Сигурно сте го подлудявали многократно.
5.
ВОТ
30.09.2011 20:48:42
2
5
АБЕ КВО СЕ ОБЯСНЯВАТЕ ТУК ,КАТО ВИ ПОКАНЯТ В СЪДА ТАМ СЕ ОПРАВДАВАЙТЕ
4.
www
30.09.2011 20:36:55
4
3
Ха днес нова простотия ,явно касабова се е взела много насериозно или и трепери минджата от страх че ще я съдят .А сега прокурора като издаде заповед да не приближаваш Димитров в радиус от 500 метра ,какво ли ще измисли кухата ти манерка.ТО БИВА БИВА ПРОСТОТИЯ НО ТИ МИНАВАШ ВСЯКАКВИ ЛЕТВИ
3.
3333
30.09.2011 20:30:36
5
4
ВИЕ ГОСПОЖО КАСАБОВА СИ ПРОТИВОРЕЧИТИ ,КАЗВАТЕ ЧЕ НЕ ПРЕСЛЕДВАТЕ СЕМЙСТВОТО НА ДИМИТРОВ ,А ТЕЗИ СНИМКИ ОТ САТЕЛИТА ЛИ СТЕ ПРАВИЛИ ?А ВИЕ СТЕ ОТИШЛИ В ОФИСА НА ДИМИТРОВ ,НЕ ТОЙ Е ДОШЪЛ ВЪВ ВАШИЯ ДОМ ,ТА ПРИЕМА СЕ ЧЕ ВИЕ МОЖЕ И ДА СТЕ ОТИШЛИ ДА ГО НАПАДАТЕ И ТОЙ ДА СЕ САМООТБРАНЯВА ,ЗАТОВА СЕ НАУЧЕТЕ ЧЕ ТАМ КЪДЕТО НЕ СТЕ ПОКАНЕНА И ЖЕЛАНА НЕ ХОДЕТЕ
2.
АЗ
30.09.2011 20:24:09
7
8
нАСЕТО колко парички бутна за тази статийка :) по-добре не пускайте всеки ден нови и нови гнусотии по адрес на Димитров,защото хората не сме тъпи и само ни давате повод да гласуваме за ДИМИТРОВ!
1.
антибяс
30.09.2011 18:38:41
7
13
Господин Управителя на сайта лично се впуска в схемата ...похвално.:)Понеже случайно знам мизата на Касабова/ще ме извини ,че не се обръщам към нея с г-жа, но липсата на уважение от моя страна е разбираемо/, молбата ми е поне малко си вдигнете цената , че парите , които вземате са обидно малко и за двете страни.Благодаря за разбирането !
P.S. Ако не знаете г-не, на Касабова псевдонима в гилдията е "калкулатора"
Благодаря отново !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Турция предлага на НАТО проект за военен тръбопровод за гориво Турция предлага на НАТО проект за военен тръбопровод за гориво Проектът беше описан като важен в светлината на последните събития в Ормузкия проток, тъй като би могъл да намали зависимостта на НАТО от морския транспорт на гориво „Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча „Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча Пенсионираният офицер Дончо Каличин твърди, че живее в страх след скандали, жалби и битка за имоти Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗС-та ли Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗС-та ли Разчитам на подкрепа от медиите, защото няма ли доверие, магията се чупи, коментира депутат Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Оказа се преквалифициран каналджия на нелегални мигранти с присъда Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Неограничен брой пъти премиерът и министрите ще могат да отлагат отговора на депутатски въпроси Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина ДГ „Ханс Кристиан Андерсен“ превърна двора си в сцена на традиция, общност и български дух Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Проектът „ Класна стая сред лехите – запознаваме се с природата “ запозна деца от ОУ "Васил Априлов", гр. Бургас с  устойчивото земеделие и пермакултурата. Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Около 1,3 км. е дължината на трасето, по което се работи, като вече са поставени 400 изливни пилота, които укрепват ската и дават ниво на велоалеята Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Едни видяха родолюбие, други поискаха символът да бъде върнат в автентичния му вид Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Продуцентът, който е работил със звезди като Ед Шийрън, Деми Ловато, още не е отговорил на поканата й
Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне  Само 21 от тях обаче са са публично обявени, а сред останалите 19 не е ясно дали е постигнато съгласие за военно сътрудничество и за сателитно разузнаване Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Певицата остава провокативна и готова да експериментира Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Някои коментиращи сравняват ситуацията с тази между Лили Иванова и Йорданка Христова, които обтягат отношенията си още през 70-те години заради турне в Япония и това продължава десетилетия наред. Почина 31-годишният моторист Ивайло Почина 31-годишният моторист Ивайло Той загина при катастрофа на Искърското дефиле  Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Напрежението около конкурса се засили след бойкоти на Испания и Ирландия и критики към EBU за различното отношение към Русия и Израел Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Умерената консумация може да има ползи, но чаят не е универсално решение за отслабване, отоци и хранителен режим Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Европейският съюз поставя акцент върху прозрачността, дигитализацията и реалните резултати при финансирането на проекти Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той
Фридрих Мерц към Радев Фридрих Мерц към Радев Общата ни цел е да засилим Европа – и честито за "Евровизия"
Виц на деня Виц на деня - По какво се познава, че една обувка е правена в Китай?
- Подметката се отлепва когато случайно настъпиш дъвка.
Виц на деня Виц на деня Зет-хирург ще оперира тъста си.
- За всеки случай да те предупредя, че ако умра, тъща ти веднага ще дойде да живее при вас.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените не следват лоши съвети – те ги изпреварват.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори