Несебър слага Ново начало начело с младия и компетентен Георги Манолов
Водачът на листата на „Ново начало“ Венелин Ташев попита открито 1 500 избиратели дали някога е губил тяхното доверие, вдясно е кандидат-кметът Георги Манолов
24 Септември 2011, Събота, 23:10 ч.
Автор: Иван ТРИФОНОВ,снимки и видео Добромир ДОСКАЧАРОВОт Слънчев бряг с пищна церемония започва предизборната кампания на
дясната коалиция, водена от известния бизнесмен и общественик Ванелин
Ташев
Около 1 500 жители на община Несебър се събраха снощи в луксозния хотелски комплекс „Котва“ на Слънчев бряг, за да засвидетелстват своята подкрепа за кандидат-кмета Георги Манолов и листата за общински съветници на Коалиция „Ново начало“.
Официалната церемония по представянето на кандидатите от дясното политическо пространство, обединени около Синята коалиция, ССД и ВМРО започна около 19 часа с богата фолклорна програма, която поднесоха самодейните състави от общината, спонсорирани години наред от бизнесмена-меценат Венелин Ташев, който има зад гърба си два мандата като общински съветник, а снощи поиска от своите съграждани да му гласуват доверие за трети.
„Всички ме познавате и сте наясно, че нито аз, нито мои роднини досега са били облагодетелствани по непочтен начин от присъствието ми в местния парламент, сега е моментът да ме упрекнете, ако някъде съм сгрешил, за да се поправя“, заяви Ташев. Той е водач на листата на „Ново начало“ и собственик на луксозния туристически обект – домакин на събитието, което се превърна, съвсем непринудено, в най-голямото светско събитие на годината. То многократно изпревари откриването на сезона Лято 2011 г. от Слънчев бряг АД по своя блясък, качество и количество на марковите питиета и отбраните храни, с които се почерпиха гостите, както и по грандиозната заря, с която бе даден старт на кампанията около полунощ срещу 24 септември.
Паолина Банева прочете поздравителния адрес от мецената Димитър Хрусафов, който ще дава рамо на този вот за „Ново начало“
|
В краткото си обръщение към избирателите младият, но компетентен кандидат за кмет Георги Манолов, възпитаник на немски университет, (виж заснетия видеоматериал), демонстрира изключително високо ниво на подготовка, визия и артикулация, невиждани досега от политическите репортери, отразявали предходни предизборни кампании на територията на Несебър. След него на трибуната се качиха останалите кандидати от листата – все успели, почтени и образовани хора, на които може да се разчита. След популярния Венелин Ташев, следват Георги Манолов, Костадин Мутлов от Равда, Марияна Димитрова от Обзор, Георги (Генади) Пехливанов – Несебър, Любомир Даменлиев – Равда, Диян Ламбов – Несебър, Георги Кехайов – Несебър, Александър Даменлиев – Равда, Миглена Щерионова – Несебър, Анна Алексиева – Равда, Николай Борунсузов – Несебър.
Представени бяха и кандидатите за кметове на „Ново начало“ – Любомир Даменлиев в Равда, Марин Керчев в Оризаре и Ангел Велев в Тънково.
Днес по главния път Бургас-Несебър, пред входа на Равда работници
опъваха внушителен билборд с №30 за листата и кандидат-кмета на „Ново
начало“
|
Тук бе и обичаната д-р Снежа Згурова, чиято лекарска практика почти изцяло е свързана със здравеопазването на децата в общината.
На трибуната се качи и представителят известния бизнесмен Димитър Хрусафов - Паолина Банева, която от от негово име прочете поздравителен адрес до кандидат-кмета Манолов и неговите съратници в този вот. Хрусафов родом е от Равда и е популярен с това, че от години спонсорира щедро спорта в общината. На този вот той дава открито рамо на коалиция „Ново начало“.
В категории:
Несебър
Британка: Махнаха ми апендикса по грешка в Египет!
Царството на терора: Първият град на Острова забранява „ски маските“ след кървави атаки с мачете
Свободна зона, ама с катинари! Жестока наглост взриви плаж „Златна рибка“ край Созопол
Мащабно начало на второто издание на „Крайморски фестивал“: Музика, танци и традиции завладяха морския бряг
Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде
Селски, разкарай си колата оттук, за да не останеш без гуми!
От 20 лева на 20 евро: Магическото превалутиране, което прати плаж „Кабакум“ в историята
Всички нащрек! Бургаска област е най-проблемната зона на огнения фронт у нас
Истинско футболно чудо: Как Малага възкръсна от пепелта и се завърна в Ла Лига
Случаите на ебола в Конго вече са 956, загинали са 247 души
Дете загина при тежка катастрофа край Разград
Картина на Пикасо изплува при наркоакция край Париж

Колко бяха....... май нула , зеро , нищо. Не те ли е срам така да лъжеш бре Гоше!?
които искат да се развиват и да вървят с вдигната глава като европейци и да са част от новия бъдещ облик на града!!!УСПЕХ ,Георги и дано имате попътен вятър !!!!
МНОГО КЪСМЕТ НА 23.10.2011 година!