Тази държава се притежава от крадци и бандити и служи само на тях. Въоръжавайте се - оцелявайте*
Не правете разлика между мутри на улицата и мутри в институциите
След като бивш военен застреля млад човек - току-що сключил брак - до Женския пазар в София /ВИЖ ТУК/, днес бивш полицай застреля писателя, психолога Иван Владимиров - след като години наред е тероризирал цялата кооперация.
Примитивизмът и безотговорността на българската държава достигна граница, отвъд която самоуправството се превръща в единствена възможност за оцеляване на редовия гражданин. И в двата случая примитивни и агресивни типове размахват "законно притежавано" оръжие и убиват невинни хора.
Защо това оръжие е законно притежавано? Нали и единият и другият са бивши - бивш военен и бивше ченге? Защо тези типове могат да притежават оръжие, а ние - не?
Бивш полицай застреля известния психолог Иван Владимиров-Нав
Психологът убит заради нацапана врата, съседът му го прострелял в главата
Или да обезоръжат всички - включително наглите и агресивни мутри, включително дошли от армията и полицията, или да направят притежанието на лично оръжие достъпно и лесно за всеки. И тогава да се стреляме като в Дивия Запад. Докато храним с данъците си 60 000 ченгета, 30 000 военни, 200 000 охранители и още толкова членове на Ловно-рибарския съюз, притежаващи оръжие. Тази държава се притежава от крадци и бандити и служи само на тях. Въоръжавайте се - оцелявайте! Не правете разлика между мутри на улицата и мутри в институциите!
*позиция във Фейсбук на Огнян Минчев, заглавието е на Флагман.бг
Джордж Клуни се отказва от сцените с целувки във филмите си
Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват
Мъркането разкрива повече за котките от мяукането
Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama"
Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар
Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С
Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск
Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен
16-годишна наръга ученичка с нож в Атина
Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния
Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка
Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево

Божка, само ти можеш да озлобиш на някой че говори против любимецът ти бай Тръмпи. Ти си нали?
Лека му пръст !
Все пак ако искате да сте на война има доста по-добри опции в света
Тука уж е европейска държава а манталитета на хората е по-зле от на групи шимпанзета и павиани
На който му се ходи на война да ходи в някой наемен легион,на който му се живее като нормален човек да се евакуира от кенефната кочина с 200
Който му е кеф да е постоянно пиян,надрусан и да е в конфликти 24/7 за 2 лева,за една линийка пико,за малолетни к*ври,за 30 годишни бракувани кенефи на колела,да си седи тука и да се мисли за велик
Така или иначе когато последния нормален и адекватен човек си замине от тази жалка територийка,паразитите ще се самоизбият за броени дни,те могат да живеят само докато има нормални хора от които да паразитират,като всеки друг паразит или рак