×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Недопустим грях е да се опорочат връзките между народите на България и Северна Македония


Недопустим грях е да се опорочат връзките между народите на България и Северна Македония
Никой няма да ни го прости това в исторически план, обяви президентът Петър Стоянов
04 Февруари 2023, Събота, 09:58 ч.
Автор: Флагман.Бг

Президентът Петър Стоянов коментира напрегнатата обстановка в РСМ

Президентът на България от 1997-ма до 2002 година Петър Стоянов и потомци на македонски родове и фамилии отправиха апел да не се допуска ескалиране на напрежението при отбелязването на годишнината от рождението на Гоце Делчев.

Пред БНР Петър Стоянов призова преди дни:

"Между България и Македония връзките са такива между хората, връзките са такива, че би бил недопустим грях ние да ги опорочим до степен да превърнем двата народа във враждебни. Никой няма да ни го прости това в исторически план."

България и РСМ отбелязват 151 години от рождението на Гоце Делчев в напрегната обстановка

Имам данни за спрени българи на границата с РСМ, обяви Демерджиев

 


В категории: Политика


Флагман.БГ Как Макрон ще докаже, че жена му е жена Как Макрон ще докаже, че жена му е жена 18/09/2025, Четвъртък 12:00 4
17
Коментара по темата
17.
Pegasus na gaz
04.02.2023 19:58:44
0
2
Пешо Мустанга дии дии
16.
От де
04.02.2023 15:23:53
2
3
Излазя туй американско чучело ла
15.
Параграф BG
04.02.2023 13:20:08
0
3
Конгресът на САЩ си няма идея какви мощни протести можеха да ги залеят след този им акт. Добре, че все още са визова държава, че от "Правосъдие за всеки", БОЕЦ, Ристьо, Надето, Танас, Кики и татко му, Майчето и ред други знайни и незнайни огладнели безделници щяха да ги пометат и да им дадат урок по демокрация.
Да се тръшкат в прахта за баница и сладолед, но отрупаната трапеза в столовата на казармата остана еднолично за Фатмака Радев.
14.
Бе как така?
04.02.2023 12:57:31
1
11
Все агенти на ДС,бивши членове на БКП сега са най-големите натовци и русофоби.Как така от утайки като Елена Поптодорова,Соломаймун Паси и Сашко торбата ни учат на демокрация и европейски ценности.Всички до един били на хранилка на БКП.
13.
Фигуранта
04.02.2023 12:21:33
11
9
Относно "успешното управление": пилотът ни вкара в турболенция 2 години, предстои свободно падане. Катастрофа!
Водачът на въздушно превозно средство вдигна юмрук и ни вкара в тресавището на промяната с високи цени и инфлация.
С любезното съдействие на протестърската мафия направиха велика комунистическа революция, призракът на промяната броди в държавата.
12.
Чайса
04.02.2023 11:28:11
17
36
Предател, въже за теб
11.
Този защо е жив все още?
04.02.2023 11:18:59
17
35
Какви народи,бе малоумник,като народа е един?Аман от правни дебили в политиката.
10.
GOOD
04.02.2023 11:06:18
29
11
този плашипутарник с конските зъби се показа най после
9.
GOOD
04.02.2023 11:05:10
27
7
този плашипутарник с конските зъби се показа най после
8.
до 2
04.02.2023 11:02:56
33
58
Говореше се че протестите през 97-ма били спонсорирани от Сорос. Според мен - не сано от него. Но за да го наградят с най-високото държавно отличие ще да е помогнал много на СДС. Защото на държавата не само не е помогнал, а е навредил
7.
По спомен
04.02.2023 10:59:10
38
70
Ей тоз хубосник даде родното небе на американците, за да бомбандират Сърбия. Това сърбите дали ще ни го простят? А след уволнението му като президент има интересна биография отвъд голямата вода
6.
До 1. 2, 3 и 4
04.02.2023 10:56:39
34
20
Конят го набуха на майките ви кобилите и се родиха дебили.
5.
Диииййй
04.02.2023 10:42:31
24
15
Петьо Коня изцвили
4.
4
04.02.2023 10:42:27
1
4
https://news.bg/int-politics/frantsiya-i-italiya-davat-na-ukrayna-moshtna-pvo-sistema.html
3.
Пууууу
04.02.2023 10:20:06
33
65
Предател!
2.
Този субект е национален предател
04.02.2023 10:11:56
31
89
01.06.1997 г.
Днес в 11.00 часа българският президент Петър Стоянов връчва на г-н Сорос орден «Стара планина» — първа степен — най-високото държавно отличие за особени заслуги към България.

Джордж Сорос ще бъде приет и от министър-председателя Иван Костов и ще се срещне с водещи български икономисти, които ще го запознаят с възможностите за бързо възстановяване и динамично развитие на страната в настоящата обществено-икономическа ситуация…»
1.
Даа
04.02.2023 10:08:27
15
15
Въпреки, че е адски антипатичен, този субект е прав. Но... колкото по-малко се показва в публичното пространство, толкова по - добре!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Баща и син от Царево дариха уникална пейка за кърмачки на Общината Баща и син от Царево дариха уникална пейка за кърмачки на Общината Царево стана първият град в България с пейка, създадена специално за удобство на кърмещите майки Коса“ – култовият мюзикъл на Опера Пловдив за първи път в Бургас на 24 септември Коса“ – култовият мюзикъл на Опера Пловдив за първи път в Бургас на 24 септември Спектакълът ще започне от 19 часа в Летният театър Вижте как конвоираха до съдебната зала прокурорския син от Бургас Вижте как конвоираха до съдебната зала прокурорския син от Бургас Срещу него има две повдигнати обвинения - за отглеждане и държане на марихуана, прокуратурата го иска за постоянно в ареста Бойко Борисов: Болят ме коленете, няма да ходя пеша. Утре ще искат да се включа в обиколката на Витоша Бойко Борисов: Болят ме коленете, няма да ходя пеша. Утре ще искат да се включа в обиколката на Витоша Всеки ден идвам 40 км от Банкя дотук и се връщам. Как да ходя пеша?, риторично запита Борисов Таксите за преминаване през Босфора и Дарданелите скочиха 7 пъти за 2 години Таксите за преминаване през Босфора и Дарданелите скочиха 7 пъти за 2 години Много корабни компании се ориентират към Трансантарктическият транспортен коридор Стана ясно кой е починалият полицай от протеста на ПП тази сутрин Стана ясно кой е починалият полицай от протеста на ПП тази сутрин Той е баща на две деца и се отличава с дългогодишна служба и сериозен професионален опит Политическа буря в НС след трагедията с починалия полицай в София Политическа буря в НС след трагедията с починалия полицай в София „Днес вие с безумните си действия убихте един доблестен полицай и разплачете неговите близки", каза Калин Стоянов Хоум офис: Катаджия дебне за нарушители с пътна камера от терасата си Хоум офис: Катаджия дебне за нарушители с пътна камера от терасата си Сега остава само СДВР да патентоват метода и да го внедрят масово Безплатно изследване на липиден профил в лаборатория „ЛИНА“ Безплатно изследване на липиден профил в лаборатория „ЛИНА“ Скрининговата кампания се провежда през септември и октомври 2025 г. в самостоятелните обекти на „ЛИНА“ в страната Какво се случи тази сутрин пред НС - кой се разхожда по пеньоар, къде има парапет, наркотици и още нещо Какво се случи тази сутрин пред НС - кой се разхожда по пеньоар, къде има парапет, наркотици и още нещо Протестът на ПП бе малоброен, но взриви обстановката, за съжаление почина и един от полицаите, охраняващи демонстрацията
Байдън закъса с парите - няма желаещи за лекциите му по $500 000 Байдън закъса с парите - няма желаещи за лекциите му по $500 000 Основната причина е ниската му популярност сред американската публика Нещо невероятно ще се случи с Дупката в центъра на Бургас Нещо невероятно ще се случи с Дупката в центъра на Бургас Осмото издание на фестивала ще се проведе от 6 до 8 октомври и ще представи творби на автори от България, Германия, Франция, Украйна и Унгария Как Макрон ще докаже, че жена му е жена Как Макрон ще докаже, че жена му е жена Семейство Макрон е завело дело за клевета срещу американската инфлуенсърка Кандис Оуенс, след като тя многократно е разпространявала в социалните мрежи своето убеждение, че Бриджит Макрон е родена мъж Netflix пак ни прави на абдали - избра Абдала за ролята на шведския крал Густав III Netflix пак ни прави на абдали - избра Абдала за ролята на шведския крал Густав III Монархът на Швеция, убит през 1792 г., оживява в нов сериал на Netflix, но изборът на актьора предизвика буря от възмущение Трима полицаи са убити в престрелка, други двама са в критично състояние Трима полицаи са убити в престрелка, други двама са в критично състояние Кървавият екшън се случи в САЩ Тревожно - 253 земетресения до гръцки остров в рамките на денонощие Тревожно - 253 земетресения до гръцки остров в рамките на денонощие Много хора решиха да спят на открито, сеизмолози не са сигурни дали предстои по-сериозен катаклизъм Горещи страсти за Девата, а Овенът да не се бори с чувствата Горещи страсти за Девата, а Овенът да не се бори с чувствата Хороскоп за деня – 18 септември 2025, четвъртък Украинец изнасили брутално млада жена, блъскайки й главата в земята Украинец изнасили брутално млада жена, блъскайки й главата в земята Пострадала от деянието е млада жена Капитан на Звезда почина на терена Капитан на Звезда почина на терена Медиците съобщиха, че причина за смъртта му са последици от сърдечен удар Студент снима под полата на жена в столичен мол, малко след това загина Студент снима под полата на жена в столичен мол, малко след това загина Драма в Тайланд
Васил ТЕРЗИЕВ Васил ТЕРЗИЕВ Хубавите градове имат хубави общества, не само хубави тротоари и градинки Виц на деня Виц на деня - Докторе, боли ме главата!
- Ама госпожо, аз да не съм мъжът ви!
Виц на деня Виц на деня Първа среща. Разговорът не върви. Тя:
- Кажи ми нещо смешно...
- Е, ти пък веднага за заплатата ми питаш.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Има два вида мъже: такива, които могат да качат хладилник до десетия етаж и такива, които могат да платят за това.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори