Мисис Бургас за първия конкурс, защо отказва музикална кариера и ще се кандидатира ли за кмет
Най-успешната кралица на красотата в Бургас, понастоящем финансов директор на болница, разказва какво се случва зад кулисите на конкурсите
Шестият гост в подкаста на Флагман.бг е носителката на титлите „Мис Шумен 1998 г.“ и „Мисис Бургас 2018“ – Вержиния Иванова. Финансовият директор на МБАЛ „Лайф Хоспитал“ и майка на две прекрасни деца е сред най-активните дами, носили короната. През годината на своето царуване и след това Вержиния поведе редица благотворителни кампании. Тя даде личен пример на бургазлии за кръводаряването като кауза не само „по спешност” и акцентира върху дългогодишен проблем, който трябва да бъде решен, участва в кампания, популяризираща лечението на пациенти с редки заболявания в барокамера, включи се и с дарение в благотворителните инициативи за събиране на средства за жени жертви на насилие и за децата и родителите им, посещаващи Центъра за обществена подкрепа „Цветница“ в община Малко Търново.
В Ф-Студио Вержиния Иванова разказа как са се организирали конкурсите през 90-те години, как са се променили стандартите за красота, както и защо се е отказала от музикална кариера.
Очарователната дама не скри, че голям обрат в живота ѝ настъпва след запознанството ѝ с д-р Спасимир Иванов.
Кралиците на Бургас доказаха, че притежават не само красота, но и големи сърца
Мисис Бургас 2018 даде старт на кръводарителската акция за Цветница
Мисис Бургас 2018 спази обещанието си – вече е редовен кръводарител
„Мисис Бургас 2018“ Вержиния Иванова поведе плеяда красавици в подкрепа на танцова формация „Петлите“
"Мисис Бургас 2018" Вержиния Иванова помага за лечението на пациенти с редки заболявания в барокамера
Проектът на Флагман „Ф-Студио“ се излъчва ежеседмично. Водещите са Иван Колев, Анна Добрева, Радостина Георгиева, Георги Русчев, Емел Махмуд и Светлозария Кидерова.
Екипът вече срещна читателите и зрителите с интересни събеседници от различен спектър на обществения живот, сред които Живко Табаков, Елка Стоянова, Георги Мицов, Божидар Божков и Зорница Русинова.
За реализирането на медийния проект Флагман.бг си партнира с Бургаския свободен университет (БСУ), който разполага с отлична база и напълно оборудвани радио и TV студиа.
Очакваме вашите предложения за гости във "Ф Студио" на [email protected].
Комедията „Изневери в повече“ гостува в Бургас на 20 януари в Културен дом НХК
Грипът настъпва! Още една област обяви епидемия
Академична общност в България загуби един от най-видните си представители
Флорентино Перес подготвя огромна трансферна бомба
"Магазин за хората" с фурор до Пловдив
Започна историческо издание на "Сурва"
Млада американка остана без око след грешна диагноза
Три зодии, за които краят на януари 2026 ще бъде съдбоносен
Фенове на ЦСКА събраха 10 хиляди евро за Любо Пенев
България пред мач с държава с население от 50 хиляди души
Обир на инкасо близо до столицата
Най-добрата година за автомобилния пазар в България
