×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

"Мисис Бургас 2018" Вержиния Иванова помага за лечението на пациенти с редки заболявания в барокамера


"Мисис Бургас 2018" Вержиния Иванова помага за лечението на пациенти с редки заболявания в барокамера
Наред със социалните й инициативи, пред красивата бургазлиика стои и друго предизвикателство
19 Септември 2018, Сряда, 14:04 ч.

Идеята идва след като първата частна многопрофилната болница в Бургас, в която красивата дама е финансов директор, се сдобива със специализираната апаратура


"Мисис Бургас 2018" Вержиния Иванова стартира кампания за популяризиране лечението на хора с редки заболявания с барокамера.  42-годишната дама подема инициативата, тъй като смята, че все повече пациенти трябва да се запознаят с ползата от процедурите с хипербарната оксигенация (ХБО), представляващи терапия с кислород под повишено налягане.



Лечението в барокамера има много силен положителен ефект при деца, страдащи от аутизъм, забавяне в развитието,  детска церебрална парализа и синдром на Даун. Барокамерата се използва при заболявания на хора с множествена склероза, с труднозарастващи рани, с гангрени, с диабетно стъпало, със ставни болки“, пояснява Вержиния Иванова

Идеята идва, след като първата частна многопрофилната болница в Бургас, в която тя работи като финансов директор, се сдобива със специализираната апаратура и положителните резултати от процедурите се случват буквално пред очите й.

Барокамерата може да подобри живота, ежедневието и външния вид и на здрави хора. Тя подобрява имунния, хормоналния и метаболитния статус на човека. Използването на уреда подмладява кожата, действа антицелулитно, подобрява общото състояние при физическа и умствена умора. Именно за това най-красивата омъжена бургазлийка споделя открито , че този уред е и нейната тайна успешно да може да съчетае майчинските, домашните и професионалните си ангажименти, и винаги да изглежда добре.

Това не е първата кампания, в която носителката на титлата „Мисис Бургас“ се включва. Наскоро тя участва и в кръводарителска акция.

„Мисис Бургас 2018” Вержиния Иванова: Бургас се нуждае от кръв. Дарете!


Работя в сферата на здравеопазването от 13 години. Въпреки че не съм медицинско лице, аз неминуемо се срещам с болката и трудностите на пациентите и на техните близки. И не мога да свикна с това. Изживявам всички тежки случаи, които неизбежно стигат и до мен, затова съм решена да използвам всяка възможност да помагам на хора, изпаднали в тежка ситуация“, допълва Вержиния

Наред със социалните й ангажименти, пред красивата бургазлийка стои и друго предизвикателство. През  месец октомври тя ще представя Бургас в Националния финал на конкурса „Мисис България“. Тазгодишното изданието на престижното събитие е юбилейно. Конкурсът отбелязва 20 години от създаването си и по този повод организаторите обещават много изненади.

В категории: Здраве


България Всички новини
Бронзовият Божидар се прибра с медала: Най-сладко е, когато го вземеш в последния опит Бронзовият Божидар се прибра с медала: Най-сладко е, когато го вземеш в последния опит Саръбоюков измъкна третото място с 8.26 метра в шестия скок на дължина и призна, че финалът в Бирмингам е бил тежка битка на нерви Вижте как бургазлии посрещнаха историческата новина за домакинството на Евровизия през 2027 г. Вижте как бургазлии посрещнаха историческата новина за домакинството на Евровизия през 2027 г. Озвучителните уредби на главната улица „Александровска“ зазвучаха в ритъма на победителя, а екипът на Флагман.бг улови първите горещи емоции и реакцията на гражданите Ето защо избраха Бургас за домакин на Евровизия 2027 Ето защо избраха Бургас за домакин на Евровизия 2027 Оценката обхвана пет ключови направления - победител във всички е Бургас Новата теория за Евровизия: Борисов наредил на Радев, Урсула и Путин Бургас да победи София Новата теория за Евровизия: Борисов наредил на Радев, Урсула и Путин Бургас да победи София Саркастичен Facebook пост доведе до абсурд политическите внушения около избора на морския град за домакин през 2027 г. Последният дар на 20-годишен спаси трима: ВМА извърши изключително сложна двойна трансплантация Последният дар на 20-годишен спаси трима: ВМА извърши изключително сложна двойна трансплантация Сърце, черен дроб и два бъбрека дадоха нов шанс на трима млади мъже след благородното решение на семейството Шефът на СОС за Евровизия: София е наказана, защото не я управляват ''правилните'' хора Шефът на СОС за Евровизия: София е наказана, защото не я управляват ''правилните'' хора С цялото ми уважение към Бургас и бургазлии - това не е спор между два български града, каза съветникът от ПП-ДБ 25-годишен открадна електрически скутер в Бургас и го върна 25-годишен открадна електрически скутер в Бургас и го върна Криминално проявеният мъж задигнал скъпото возило през нощта от района на ул. "Одрин" Найо Тицин с конспиративен намек след победата на Бургас: Иво Христов решил Евровизия да не е в София Найо Тицин с конспиративен намек след победата на Бургас: Иво Христов решил Евровизия да не е в София За разлика от Васил Терзиев и Благомир Коцев, които поздравиха победителя и предложиха помощ, пиарът на Продължаваме промяната потърси политическо обяснение за избора, без да посочи доказателства Александър Пулев от Бургас: Предотвратихме срив на пазара и шоково поскъпване на горивата Александър Пулев от Бургас: Предотвратихме срив на пазара и шоково поскъпване на горивата Вицепремиерът обяви две големи победи на правителството и увери, че рафинерията ЛУКОЙЛ ще продължи да работи Благомир Коцев се обади на Димитър Николов: Варна застава зад Бургас за една морска Евровизия 2027 Благомир Коцев се обади на Димитър Николов: Варна застава зад Бургас за една морска Евровизия 2027 Кметът на Варна предложи помощ с логистиката и съпътстващите събития: Ще помагаме с всичко, за да представим България по най-добрия начин
Край на смяната през 2 години: Нови европейски правила ни връщат към ремонта на старата техника Край на смяната през 2 години: Нови европейски правила ни връщат към ремонта на старата техника От 31 юли 2026 г. потребителите в ЕС получиха по-дълга гаранция, достъпни резервни части и специална онлайн платформа за сервизи. Бургас го направи! Спечелихме домакинството на Евровизия 2027 г. (ВИДЕО) Бургас го направи! Спечелихме домакинството на Евровизия 2027 г. (ВИДЕО) Започва подготовка за най-мащабното музикално събитие в историята на града Путин стъпи на Итуруп, Токио отвърна с остър протест Путин стъпи на Итуруп, Токио отвърна с остър протест Япония отново предяви претенции към спорните острови, а визитата на руския президент изостри десетилетния териториален спор Украйна върна 118,5 кв. км, Зеленски обяви 26 освободени села Украйна върна 118,5 кв. км, Зеленски обяви 26 освободени села Украинският успех е значителен за конкретния сектор, но общият териториален баланс от началото на годината според DeepState все още остава в полза на Русия Красимир Коев получи 5 години затвор във Великобритания за оръжие, което печатал на 3D принтер Красимир Коев получи 5 години затвор във Великобритания за оръжие, което печатал на 3D принтер Случаят с 35-годишния мъж има пряка бургаска следа - само преди два месеца ГДБОП проведе в Бургас първата у нас акция срещу производство на т.нар. оръжия-призраци Z мафията превзема Европа: Наема 15-годишни убийци за 160 паунда и показва престъпленията в TikTok Z мафията превзема Европа: Наема 15-годишни убийци за 160 паунда и показва престъпленията в TikTok The Sun разкрива новото лице на турския ъндърграунд - Далтън и конкурентните банди вербуват бедни тийнейджъри, пращат ги с автомати срещу мишени и разширяват влиянието си към туристически райони във Франция, Испания и Италия 86,5 кг марихуана откриха в автобуса на футболна делегация от Сао Пауло 86,5 кг марихуана откриха в автобуса на футболна делегация от Сао Пауло Трима са задържани, бразилският гранд категорично отрече връзка с дрогата и получи друг автобус преди мача с Боливар Битката за Ормуз се изостря: Иран държи протока затворен Битката за Ормуз се изостря: Иран държи протока затворен Само осем кораба са преминали през стратегическия воден път във вторник при 130 - 140 преди войната Ужас в детска градина: Мъж уби жена си и 7-годишната им дъщеря, после се самоуби Ужас в детска градина: Мъж уби жена си и 7-годишната им дъщеря, после се самоуби Шест деца са били в сградата по време на трагедията в Минесота, всички са останали невредими Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове Москва е готова да действа и далеч от европейските води, а руското Министерство на отбраната вече е получило заповед
Бойко Борисов Бойко Борисов Вие сте прост народ и аз съм прост, затова се разбираме Виц на деня Виц на деня - Брат, вчера видях един твой двойник?
- Така ли? Прилича ли много на мен?
- Не, ама ходи с жена ти!
Виц на деня Виц на деня Ревност:
- Защо не ми вдигаш телефона?!?
- Къпах се...
- Защо се къпеш като няма да се виждаме?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любов е, когато си забравил за рождения й ден и все още си жив!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори