Завлечени издирват Галка за пари
Галя от разпадналия се дует „Каризма” има да дава сериозни суми на цяла озверяла орда режисьори, оператори, осветители, озвучители, пиротехници и какви ли не други спецове.
Те са работили с нея за клиповете й, но не са получили възнагражденията си, пише "Монитор".
„Сменила си е телефоните и е неоткриваема. От февруари я чакаме да даде хонорарите, които ни дължи, но тя няма такова намерение. Казваше, че в момента, в който си вземе парите от спонсорите, ще се разплати. Те са є дали немалки суми, но тя изчезна. Затова пък беше на околосветско пътешествие. Галя не го прави от лошо сърце, а защото живее в собствен свят, който рядко се докосва до нашия. За съжаление точно по въпроса за парите не го прави никога”, коментира пред „Монитор” един от завлечените. Тя винаги искала сцените да се заснемат по най-скъпия и ефектен начин, но редовно „забравяла” да плати.
Галя разказа в интервю за образа си в клипа към парчето The Race: „Героинята ми е специален агент и успява да бъде първа на мястото, където трябва, да свърши мисията и в следващия миг да я няма. Това е просто символика. И в мига, в който съм там, мога вече да се пренеса другаде и той никога не успява да ме улови.”
Оказа се, че символика наистина има, коментират завлечените. Точно същото се случи и в живота. Хората, снимали въпросния клип, също си търсят парите, но Галка е неуловима. Като анекдот се разказва случай, в който целият екип, снимащ клип на друга певица, зарязал работата си, защото по улицата минала бившата дуетна половинка на Миро и всички хукнали след нея, за да питат кога ще им плати.
Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже
Русе грее с 900 метра празнична светлина и нова коледна магия
Лекари без договор, пациенти без сигурност – защо бюджетът за 2026 е решаващ
Открит опасен микроорганизъм в мляко за кърмачета, изтеглят партиди от пазара
Властта се срива, Радев излиза напред
Откраднаха коледна елха от района пред училище в Радомир
Протест в Смолян срещу фотоволтаична централа: Жителите се опасяват за домовете и гората
Как евтините китайски дрехи заляха Европа
Въпросът остава: Кои са били хората, стреляли по деца в Сараево, като на сафари?
Тези хора да забравят за джинджифил, въпреки че се води суперхрана
Нова горивна схема затяга коланите: Бензинът в Иран вече не е даденост
Всички правим тази грешка: Тези ястия, стават по-здравословни, но чак на следващия ден

Вместо да взимате адвокат, спестете си парите. Отидете при шефа на ОДМВР -Бургас, Милен Димитров-Подлогата.
Милен е професионален бизнес посредник, който ползва поста си за собствена изгода. Срещу 10-20 евра, ще направи Галка организатор на престъпна група, а вие ще сте защитени свидетели. Схемата е безупречна.