×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Хванаха шофьор на товарен камион с положителна проба за кокаин, канабис и амфетамин край Разград
  • Трима министри проверят възстановяването на авариралия водопровод за Севлиево
  • Термометърът скача до 27 градуса днес
  • Възможни затруднения с винетки и маршрутни карти на 26–28 май
  • 8 души пострадаха тежко при пожар на товарен кораб в Хамбург
  • Туристически автобус се преобърна в турския град Чанаккале, има десетки ранени
  • Сграда се срути във Филипините, има загинал и затрупани хора
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман! Видео от ареста след полицейска гонка с Нисан, натъпкан с бежанци


Само във Флагман! Видео от ареста след полицейска гонка с Нисан, натъпкан с бежанци
Шофьорът на джипа, натъпкан с бежанци, не спира на полицейска палка при влизането в Бургас откъм Средец и продължава с мръсна газ
Тема в развитие
виж още
скрий
22 Ноември 2022, Вторник, 20:26 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки и видео: Авторът:

Акцията е проведена успешно, шофьорът е арестуван, бежанците са на мястото, където е заловен

Репортер на Флагман.бг е на кръстовището на ул. "Иван Шишман" с ул. "Уилям Гладстон", където бе задължан каналджията-камикадзе. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ).

Припомняме, че гонката продължи повече от 30 минути, а животът на десетки бе изложен на риск.

Шофьорът на джипа, натъпкан с бежанци, не спира на полицейска палка при влизането в Бургас откъм Средец и продължава с мръсна газ в посока града. Започва бясна гонка по улиците, шофьорът е карал застрашително, навлязъл е в насрещното платно, блъснал е няколкоколи,на самата ул. "Иван Шишман" е помел още един автомобил.

В преследването са се включили голям брой полицаи. Акцията е проведена успешно, шофьорът е арестуван, бежанците са на мястото, където е заловен.

Това е шофьорът на Нисана 
Това е колата, с която каналджията се превърна в камикадзе по бургаските улици


В категории: Крими


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
22
Коментара
Флагман.БГ Пет зодии на прага на съдбовен поврат Пет зодии на прага на съдбовен поврат 25/05/2026, Понеделник 17:18 0
Михаил ДИМИТРОВ Жена загина при тежка катастрофа Жена загина при тежка катастрофа 25/05/2026, Понеделник 16:45 0
Димитър КИРЯКОВ Изкуствен интелект избира кандидатите за работа Изкуствен интелект избира кандидатите за работа 25/05/2026, Понеделник 16:20 1
Тервел ИЛИЕВ Тази актриса ще играе Лили Иванова Тази актриса ще играе Лили Иванова 25/05/2026, Понеделник 15:00 4
22
Коментара по темата
22.
*********
22.11.2022 23:54:31
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
21.
Жоро
22.11.2022 23:15:20
2
7
От дебелт до Бургас? Пак ли не казаха на колегите си да ги спрат на входа на града. Комплексари и аматъори са бургаските полицаи. Смях в залата
20.
Do18
22.11.2022 22:56:38
0
3
Те така слагат камерите, минаваш кротко през първата,щото са ти присветнали, натискаш и си върху втората поне с 30+
19.
6matarok
22.11.2022 22:47:32
0
1
na tova seksi dupe bih mu pozvolil da mi opardi ko4ana
18.
Здрасти
22.11.2022 22:24:52
0
12
Толкова ли е трудно на 1000-1500 метра след патрула, който спира за проверка автомобилите да има друг, който е с подходящо оборудване за спиране на джигитите? Един клик по радиостанцията и да действат,не е трудно
17.
Аха аха
22.11.2022 22:15:55
2
4
До 2, 12 и 14
Всички ченгета ли сте тъй драпащи заядливи и комплексирани ?
16.
Рочата
22.11.2022 22:06:07
0
0
Въййй, си еВало и тойотата...
15.
До 6
22.11.2022 21:28:21
6
12
Бухахахахаха, с кво се гордееш бе шушляк, неподготвени връзкарчета и пенсионери на държавна хранилка!
14.
До 9
22.11.2022 21:04:10
6
5
Набий си обичайната чик*ия и си лягай
13.
Промяна в закона
22.11.2022 21:02:53
4
16
Всеки който не спира на стоп палка вече да не е административно нарушение , а да се третира като престъпление !!
12.
До 10
22.11.2022 21:01:41
14
12
Смотаняк си ! По маршрута от където е минал КПП няма, ама ти нали си олигофрен и няма как да знаеш това! Но няма проблем лай си колкото искаш!
11.
Бай Пешо
22.11.2022 20:54:46
0
15
Не бежанци бре серсеми, а имигранти!
Флагман за пореден път се излагате...
10.
Местен
22.11.2022 20:52:59
6
38
Изтървана работа! Как от Дебелт стигнаха до Центъра? Къде са им шиповете, какво се случва с неефективните им КПП - та? Ако автомобила беше пълен с експлозиви??? Много станаха въпросите.......
9.
Малииии
22.11.2022 20:50:38
25
10
Бах мааму как са ги натръшкали чуек. Аз пък искам да натръшкам милиционерките по гръб.
8.
Хайде
22.11.2022 20:50:35
4
37
Когато има обесен каналджия на пасрелката на Трапезица и мършата ми виси и окапе за назидание на другите мърши,тогава ще спре трафика на имигрантите.
7.
C
22.11.2022 20:48:09
0
30
Всеки хванат ,който ги извозва по 20 г в Пан гара,рязко ще намаалеят желаещите
6.
Мръсно продажно софийско копеле!
22.11.2022 20:46:21
5
42
Ние нямаме закони, затова хванете сега този каналджия и го строшете от бой, за да забрави повече, че изобщо съществуват бежанци! Браво на момчета! Браво, бургаски полицаи! Гордеем се с вас! Бъдете живи и здрави!
5.
Защо ?
22.11.2022 20:43:33
0
21
Ама защо не ни пускат в Шенген ?
4.
Първа бежанска банка
22.11.2022 20:42:36
2
14
Как кой ще плати -бежанците
3.
Слънчев Бряг
22.11.2022 20:41:11
4
14
Ни дейти барати нашти зимни туристи
2.
До 1
22.11.2022 20:41:01
39
6
Майка ти ще плати - педал !
1.
Потресен
22.11.2022 20:36:46
3
36
И сега кой ще плати ударените коли на хората
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Един от най-луксозните салони за красота в Бургас отива на търг заради дългове Един от най-луксозните салони за красота в Бургас отива на търг заради дългове Собственичката едва ли има финансови проблеми, защото само преди два дни е била на филмовия фестивал в Кан и се е тагнала от скъп хотел на Лазурния бряг  Голямата емиграция за българите приключи Голямата емиграция за българите приключи Украинци и работници от трети страни променят демографската картина Жена загина при тежка катастрофа Жена загина при тежка катастрофа Инцидентът станал минути преди 15 часа на първокласния път Е79 след Симитли в района на разклона за с. Черниче. Абитуриент от Математическата гимназия в Бургас обра точките, стана ясно защо се държа толкова странно Абитуриент от Математическата гимназия в Бургас обра точките, стана ясно защо се държа толкова странно Имитира лигаво говорене – топ тренд сред тийнейджърите в социалните мрежи МВР предупреди за интензивен трафик по магистралите - най-вече „Тракия“ МВР предупреди за интензивен трафик по магистралите - най-вече „Тракия“ Над 4200 фиша са съставени през изминалото денонощие, над 250 от тях са за превишена скорост, а над 760 - за нарушаване на пътни знаци и маркировка Държавата отпуска три вида помощ за пострадалите при наводненията Държавата отпуска три вида помощ за пострадалите при наводненията Максималният размер на подпомагането достига около 4000 евро Тази актриса ще играе Лили Иванова Тази актриса ще играе Лили Иванова Филмът "Лили - любовта е живот“ е първата игрална продукция, посветена на живота на емблематичната българска поп изпълнителка Лили Иванова Старо и неловко интервю на Дара при Слави Трифонов провокира остри реакции Старо и неловко интервю на Дара при Слави Трифонов провокира остри реакции В записа, водещият задава серия от лични и директни въпроси, включително за личния живот на изпълнителката Голяма турска звезда е арестувана за наркотици Голяма турска звезда е арестувана за наркотици Заповед за задържането на Серенай бе издадена от прокуратурата на Бакъркьой на 21 май т.г., заедно с други известни личности от сериалите и развлекателния сектор Пица в центъра на София струва 13 евро, колкото в Люксембург Пица в центъра на София струва 13 евро, колкото в Люксембург Нормално ли е да е толкова скъпо, пита предприемач 
Хотелиер очаква 30 % спад на туристите на Северното Черноморие Хотелиер очаква 30 % спад на туристите на Северното Черноморие Основната причина е спирането на чартърните полети от Германия до летище Варна Мухъл, влага и падаща мазилка след ремонт за 1,4 млн. лв. в психиатрията Мухъл, влага и падаща мазилка след ремонт за 1,4 млн. лв. в психиатрията На 11 май 2026 г. екип на Националния превантивен механизъм към омбудсмана извърши внезапна проверка в ДПБ - Севлиево с цел последващ мониторинг за изпълнение на предходни препоръки на омбудсмана Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована 40 гости на скромното тържество на Бахамите, президентът не отиде Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница Смъртните случаи са над 200 Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна Единственият хикс през сезона дойде в последния 26-и кръг Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии Към момента полицията в Благоевград води активно разследване за изясняване на точните обстоятелства около инцидента Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира В емоционално послание членовете на групата посочват, че искат да запазят това, което са изградили през десетилетията, докато спомените и връзката помежду им остават силни Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“ Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“ Техеран отвърнаха, че твърденията му „не съответстват на реалността“ Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия „Добре, че не ми падна на главата“, коментира кралят Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен Репортери споделят, че са чули около 30 куршума
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня - Докторе, детето се буди сутрин в 4 часа и повече не иска да заспи. Какво да го правим?
- Фурнаджия.
Виц на деня Виц на деня - От сутринта чак сега сядам.
- Че какво прави до сега?
- Ами, лежах си.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Песимиста го хапят комарите, а при оптимиста смучат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори