×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! По улиците на Бургас има бясна гонка на „Нисан“, вероятно с бежанци (ОБНОВЕНА)


Извънредно! По улиците на Бургас има бясна гонка на „Нисан“, вероятно с бежанци (ОБНОВЕНА)
Колата е навлязла от главния път Средец-Бургас, преминала е през целия „Меден рудник“ и вече е на бул. „Христо Ботев“
Ключови думи: новини, флагман, бургас, нисан
Тема в развитие
виж още
скрий
22 Ноември 2022, Вторник, 20:02 ч.
Автор: Флагман

Пазете се при вида на полицейски сигнал

Движещите се МПС-та по улиците на град Бургас да отбият по възможност в следващите 5-10 минути, тъй като върви бясна гонка на автомобил „Нисан“, вероятно с бежанци. За това съобщава независимо един от друг няколко свидетели.

Преследването автомобила-нарушител е започнало още при навлизането му в Бургас по главния път откъм Средец.

Нисанът е преминал през целия квартал „Меден рудник“, след което е пресякла колелото, следвана от полицейски патрули. 

В 20:00 часа колата премина през бул.“Христо Ботев“ и към нея са се отправили поне 4 автомобила от бургаските РПУ-та.

Екшънът е опасен за останалите автомобили. Отбивайте встрани, ако чуете сигнална лампа и видите светлини.

Видеоматериалът е от района на ж. к. "Меден рудник". в 20,08 минути друг източник на Флагман.бг допълни, че е видял с очите си автомобилът-беглец. Той бил джип "Нисан". Движел се е в насрещното на бул. "Христо Ботев", като преди това се е спуснал по бул. "Иван Вазов". Тъй като от противоположната страна на бул. "Христо Ботев", както и в района на ж.п. гарата са се задали нови две патрулки, джипът е бил изоставен близо до военния клуб. От него са излезли двама души, преследването им продължава пеша. Очаквайте подробности само във Флагман.бг. 

 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
13
Коментара
Емел МАХМУД МВР спря гонки с коли, двама са арестувани МВР спря гонки с коли, двама са арестувани 11/07/2026, Събота 14:27 1
13
Коментара по темата
13.
Местен
24.11.2022 08:17:21
0
0
Ако сте истински журналисти, защо не разкажете защо се случва това? Цялата истина ! И до кога няма да се коментират статиите за Несебър? Какво разбирате под думата "журналист" ? Достойнство имате ли ?
12.
Бургас
23.11.2022 08:49:31
0
2
Явно не са си взели поука от предния път и пак допускат гонки в града. Какво ли ще измислят сега като оправдателна причина?!
11.
*********
22.11.2022 21:24:01
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
10.
Хайде
22.11.2022 20:55:43
1
22
най-после да застрелят някой от тези бегълци и екшъните ще намалеят !
Останалите ще се убедят , че не става дума за телевизионна игра !
9.
Любопитко
22.11.2022 20:52:41
3
7
Каке Сашко добре ли е?
8.
XX
22.11.2022 20:28:08
3
14
И защо ги гонят? Да ги пращат директно на немците!
7.
112
22.11.2022 20:23:33
1
39
Абе куцо и сакато знае от къде минава трафика. Бургас има 2 улици на кръст. Толкова ли не можаха да се предвиждат събитията и да се вземат предварително некакви полицейски мерки? Това е тотална простотия
6.
ръжДИВ ПИРон
22.11.2022 20:19:38
3
17
Някой е пушил на терасата и новината му се е натресла сама хаха
5.
ддд
22.11.2022 20:17:25
5
7
UDRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
4.
Gonka
22.11.2022 20:17:17
40
8
По двайсе полицай да мрът на ден до сега взимаха пари сега се правят на екшън герой
3.
Краймореца
22.11.2022 20:12:52
8
42
За тежи мижави заплати си рискуват живота момчетата
2.
Ханко Брат
22.11.2022 20:12:45
6
31
6те добре функциониращи КПП-та нещо не вършат работа!!!)))
1.
33
22.11.2022 20:10:27
11
13
Kolkata policaq umrqha dnes?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Нова нощна акция в Слънчев бряг: Шестима в ареста, иззеха райски газ, кокаин и марихуана Нова нощна акция в Слънчев бряг: Шестима в ареста, иззеха райски газ, кокаин и марихуана 18-годишен софиянец разпространявал флаконите в курорта и по Южното Черноморие, сред задържаните има двама украинци Още една такса за Temu, Shein и AliExpress, сметката скача с поне 6 евро Още една такса за Temu, Shein и AliExpress, сметката скача с поне 6 евро Към митото от 3 евро се готви налог за обработка на пратките, но окончателният му размер още не е определен Новото Виенско колело в Бургас отвори врати, вижте какви са цените на билетите (ВИДЕО) Новото Виенско колело в Бургас отвори врати, вижте какви са цените на билетите (ВИДЕО) Дрон на Флагман показа как изглежда новата атракция в Морската  Шефът на хирургията в „Сърце и Мозък“ разкри как са изтръгнали от смъртта оцелелия от касапницата на „Тракия“ Шефът на хирургията в „Сърце и Мозък“ разкри как са изтръгнали от смъртта оцелелия от касапницата на „Тракия“ Бързата и професионална реакция на екипа в клиниката по хирургия предотврати фатален изход за 46-годишния пациент, който беше с тежки травми на черния дроб и ребрата Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата Комшиите пуснаха експресна „бърза писта“ само за свои граждани, докато колоните от гастарбайтери блокираха пунктовете под жаркото слънце Два електрически автомобила изгоряха като факли в бургаския кв. Сарафово (СНИМКИ) Два електрически автомобила изгоряха като факли в бургаския кв. Сарафово (СНИМКИ) Около 3 ч. тази нощ летовници са чули изключително силни експлозии и са подали сигнал до тел. 112 От 13 юли започва строежът на първото кръгово по бул. "Захари Стоянов" в Бургас От 13 юли започва строежът на първото кръгово по бул. "Захари Стоянов" в Бургас Затварят връзката до магазин Даниста, а движението при Капчето ще бъде затруднено МВР спря гонки с коли, двама са арестувани МВР спря гонки с коли, двама са арестувани Областната дирекция на МВР в старопрестолния град започна безкомпромисна война срещу автохулиганите и нелегалните състезания в градска среда Пиян софиянец с 1,59 промила се заби в ТИР край Симитли (СНИМКА) Пиян софиянец с 1,59 промила се заби в ТИР край Симитли (СНИМКА) Катастрофата блокира едната лента към Кулата, а движението беше възстановено след близо два часа Държавата и нейните институции са създали пътна анархия Държавата и нейните институции са създали пътна анархия Прокуратурата трябва да разследва кой е предложил, написал и подписал наредбата, с която се приема по българските пътища да има такива мантинели, настоява Красимир Георгиев
Масов навик съсипва хиляди смартфони! Вижте фаталната грешка, с която моментално изгаряте екрана Масов навик съсипва хиляди смартфони! Вижте фаталната грешка, с която моментално изгаряте екрана Повечето потребители редовно пръскат устройствата си с опасни препарати, без да подозират, че химикалите необратимо разяждат защитния слой на дисплея Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата Комшиите пуснаха експресна „бърза писта“ само за свои граждани, докато колоните от гастарбайтери блокираха пунктовете под жаркото слънце Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито Елисейският дворец обясни, че френският президент се възстановява от лек очен проблем, който причинява дразнене и чувствителност към светлина Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“ Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“ Окончателната аутопсия сочи алкохолно отравяне, а мистерията около внезапната смърт на 35-годишната актриса приключи Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро Проверяват се данъчна регистрация, приходи, пожарогасители, детектори за дим, застраховки и дали жилището изобщо може да се отдава на туристи Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Според него промяната е невъзможна, защото корумпираният ни елит е удобен на Запада, а обществото няма живи сили за отпор От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж Той се включи в елитна европейска бригада, която ще съдейства за сигурността на милионите туристи в най-горещите зони на мегаполиса Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива Новата ескалация поставя под въпрос крехкото примирие, след като Вашингтон обяви удари по десетки цели, а Иран атакува военни обекти в Кувейт и Бахрейн Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Федерален съд в Ню Йорк нареди парите да бъдат преведени на писателката след изчерпване на възможностите за обжалване
Румен РАДЕВ Румен РАДЕВ Ще подкрепяме Украйна според възможностите си, а такива нямаме Виц на деня Виц на деня Бабички питат дете пред блока:
- Ти, чий син си, бе бабе?
- Ами, ние с татко не знаем, а мама не ни казва...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, няма нужда да ревнуваш! В леглото си по-добра от всички твои приятелки. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Попитах в женски форум как да кача няколко килограма, че съм хърбава. Толкова нови псувни и клетви научих...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори