Извънредно! По улиците на Бургас има бясна гонка на „Нисан“, вероятно с бежанци (ОБНОВЕНА)
Пазете се при вида на полицейски сигнал
Движещите се МПС-та по улиците на град Бургас да отбият по възможност в следващите 5-10 минути, тъй като върви бясна гонка на автомобил „Нисан“, вероятно с бежанци. За това съобщава независимо един от друг няколко свидетели.
Преследването автомобила-нарушител е започнало още при навлизането му в Бургас по главния път откъм Средец.
Нисанът е преминал през целия квартал „Меден рудник“, след което е пресякла колелото, следвана от полицейски патрули.
В 20:00 часа колата премина през бул.“Христо Ботев“ и към нея са се отправили поне 4 автомобила от бургаските РПУ-та.
Екшънът е опасен за останалите автомобили. Отбивайте встрани, ако чуете сигнална лампа и видите светлини.
Видеоматериалът е от района на ж. к. "Меден рудник". в 20,08 минути друг източник на Флагман.бг допълни, че е видял с очите си автомобилът-беглец. Той бил джип "Нисан". Движел се е в насрещното на бул. "Христо Ботев", като преди това се е спуснал по бул. "Иван Вазов". Тъй като от противоположната страна на бул. "Христо Ботев", както и в района на ж.п. гарата са се задали нови две патрулки, джипът е бил изоставен близо до военния клуб. От него са излезли двама души, преследването им продължава пеша. Очаквайте подробности само във Флагман.бг.
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон

Останалите ще се убедят , че не става дума за телевизионна игра !