След бягството: Руските сили преместиха „столицата“ на Херсонска област в градче на Азовско море
Геническ е близо до Кримския полустров
Руските сили преместиха регионалния си административен център, след като се изтеглиха от украинския град Херсон, предаде ДПА, цитирана от БТА. Говорител на окупационната администрация в Херсонска област, цитиран от руските държавни медии, каза, че голяма част от руската администрация е преместена в град Геническ.
Градът се намира в югоизточната част на Херсонска област, на брега на Азовско море и близо до Кримския полуостров, анексиран от Русия през 2014 г.
Москва обяви по-рано тази седмица, че изтегля своите войски от всички части на Херсонска област, разположени на северозапад от река Днепър, включително от регионалния административен център Херсон.
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace

Изпидирастен ултра революционер!
Тва да не е да гониш майка си щот турила рога на баща ти.
Комшията не можеш да изгониш дето през ден е у вас да играе на пролет с майка ти,комшията я полива, майка ти цъфти, тръгнал да гони всякаш България му е бащиния.
Приятно гледане: https://youtu.be/1Abc2XEEqm4
Великата армия която щеше да превзема Европа и НАТО ХАХАХА
Войниците масово се бунтуват, а на този клип, командира само дето не яде шамари. Стреляли по въображаем противник и им давали по 15 патрона хахаха!
Белите сигани с военните паради и Камазите както винаги са смях до сълзи.
Днес Ганическ ми е Херсон!
...Утре Херсон ми е Сибир.
Но у нас всичко е спряло на датата 11.11.1989г. и все още ковентираве ДС и лустрации и вчерашният 10.11.
Та и медиите и анализаторите ни и те са на това дередже !