Младата надежда на националния отбор по киокушин Анабел Атанасова с изключителен дебют в Бурса
Още на 8 годинки на Държавното първенство в Кранево, младата надежда даде сериозна заявка за спортна слава в тази дисциплина
Иключително силен дебют на международното състезание по киокушин в Бурса- Турция, направи 10-годишната Анабел Атанасова от Бургас. Това е първото международно състезание на възпитаничката от бургаския клуб "Киокушин спирит", но Анабел показа не само отлична дисциплина, но и завидна подготовка, която й помогна да завоюва сребро сред претенденти от още 7 държави.
Още на 8 годинки на Държавното първенство в Кранево, младата надежда даде сериозна заявка за спортна слава в тази дисциплина, и преди дни затвърди мнението на експертите.
На престижния 2nd Esat Delihasan International Kyokushin Cup в Бурса, провело се на 1-ви и 2-ри октомври, взеха участие близо 250 състезатели, като българското представителство постигна изключителен успех.
Сега на младите каратеки предстои участие на Европейското първенство в Полша, което ще се проведе в началото на ноември.
Маргарита Николова също заяви готовност да бъде служебен премиер
ЕК инвестира близо 650 млн. евро за енергийни проекти в ЕС, включително България
Никол Станкулова обясни защо не показва децата си в социалните мрежи
Какво е QR код и кога е по-добър от стандартния баркод?
На живо във Флагман.бг: Говори докторът, спасил 16-годишното дете, предозирало с лекарство за епилепсия
Раздадоха над 50 хиляди безплатни винетки
Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди
Паси намразил Цветанка Ризова заради скандал с проститутки?
Тази грешка при прането съкращава живота на пухените якета
Популярни здравословни храни крият рискове за сърцето и бъбреците
Ненаситни хищници са нападнали Венеция и заплашват рибните запаси
Новите правила в онлайн търговията през 2026 година са доверие и съдържание в дълбочина
