×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 31 юли е FASHION PHOTO DAY в Central Park Бургас, вижте подробности
  • Бизнесът с два месеца гратис за цените в евро
  • Външният дълг нарасна със 7 млрд. евро
  • САЩ заплашват Китай със 100-процентови мита
  • Производители вдигнаха цените на храните с 23%
  • Български са 30% от зеленчуците на пазара
  • Канада обяви, че ще признае палестинската държава през септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Къде изчезна Лена Бориславова


12 Септември 2022, Понеделник, 16:41 ч.
Автор: Флагман

Отклонява всички покани за интервюта, няма я и в кампанията на ПП

Бившата говорителка на Кирил Петков – Лена Бориславова, повече от седмица е в неизвестност. 32-годишната юристка е потънала вдън земя, след като на 22 август обяви, че няма да участва като кандидат за народен представител от листите на ПП в предстоящите избори. Въпреки че фаворитката на бившия премиер бе категорична, че ще продължи да подкрепя партията си, действията ѝ показват тъкмо обратното, пише вестник Ретро.

Лена не придружава колегите си по време на националната им предизборна обиколка в страната и тотално им е обърнала гръб. Освен това отклонява и всякакви покани за медийни изяви, макар допреди броени седмици да не излизаше от студиата на националните телевизии. Бориславова реши да се дистанцира от политиката заради накърненото си лично достойнство след поредицата от скандали, в които името ѝ многократно бе забърквано през изминалите няколко месеца. 

Хора от обкръжението на Бориславова смятат, че е потърсила подкрепата на своята по-малка сестра Маргарита, като дори имала намерения да замине за известен период от време при нея във Франция, за да се отдалечи от проблемите си у нас. Сестрата на Лена от доста време работи като лекар в елитна болница в покрайнините на Париж. Двете с Маргарита били изключително близки и юристката със сълзи на очи изпратила по-малката си сестра на летището, когато преди година тя взела решение да емигрира от България за постоянно и да търси късмета си в Европа. Докторката е била в България последно през юли, когато си взела годишен отпуск и се прибрала, за да практикува любимото си хоби – планинско катерене, както и да се види с роднините си.

Всъщност именно родителите на Лена били основната причина тя да вземе решение да прекъсне политическата си кариера след само 6 месеца във властта. На майка ѝ и баща ѝ никак не им било приятно ежедневно да чуват жлъчни коментари по адрес на щерка им, което неминуемо се отразило на техните иначе безоблачни отношения. Известно е, че бащата на Бориславова – Здравко, е крупен столичен бизнесмен с империя от фирми, които се занимават с търговия с медицинска техника, а майка ѝ работи в сферата на човешките ресурси. От Лена се отдръпнали и родителите на нейния вече бивш годеник Мирослав Иванов, които с мъка понасяли срама от слуховете в малкия град Ямбол, където живеят, че снаха им въртяла любов с Петков зад гърба на техния обичан син.


В категории: Лайфстайл


Тервел ИЛИЕВ Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" 31/07/2025, Четвъртък 21:04 0
8
Коментара по темата
8.
Анонимен
13.09.2022 18:07:01
4
3
Хубаво щеше да бъде ако беше взела и човека от парапета със себе си. Какво са виновни медиите, че някой иска хем да е публична личност, хем да мърсува на воля.
7.
минувач
13.09.2022 14:28:40
5
4
Ето докъде я доведе кампанията в жълтите медии против нея. Това чака всяка публична личност, която по някаква причина не се харесва на медийните олигарси.
П.П. А Лена дали въобще има сестра? Върви доказвай...
6.
Тя
12.09.2022 20:48:24
6
10
Мустаче имала
5.
Алооо, Флагман
12.09.2022 19:41:04
22
24
С просташките си статии активирате и простаците за коментари. Защо под статиите за любимите ви гербаджии и патрЕоти винаги забранявате коментарите, а срещу ПП само злъч и злоба! Е, ясно, че интелигентните хора не са ви присърце! Хвалите и се подмазвате само на простаците, които са на вашето ниво! Очаквам да изтриете коментара ми, но не и циничните коментари по-долу!
4.
Warrior
12.09.2022 18:23:02
5
34
Намерила е да гали друг парапет.
3.
До 1
12.09.2022 17:31:24
21
11
майка си ли описваш? Айде ела си я вземи че на мангалите от махалата им писна
2.
Haha
12.09.2022 16:51:18
7
25
В Телавив при еврейските си пратовчеди на гости .
1.
Да знаете
12.09.2022 16:51:18
11
30
В нас е. Дълбоки гърла кални гердани и други работи. Не ще да си ходи. Омръзна ми вече.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Нефтохимик" договори клубен автобус "Нефтохимик" договори клубен автобус Ето подробности Пожарникари спасиха трудноподвижен мъж от горяща къща, носеха го на гръб по стръмен терен Пожарникари спасиха трудноподвижен мъж от горяща къща, носеха го на гръб по стръмен терен Пламъците били високи 2-3 метра, но и това не смутило храбрите огнеборци от Сливен, на които 78-годишният Кольо дължи живота си Приеха въвеждането на „Добродетели и религии”, Шкварек разобличи противниците на предмета Приеха въвеждането на „Добродетели и религии”, Шкварек разобличи противниците на предмета Те идат организирано, за да излъжат, че зад тях има хиляди учители и стотици хиляди родители, а на протестите им се събират все по 72 души, каза той След 9-годишната Хрисия на „електрическия“ стол залепна и енергетикът на мола в Плевен, спаси се по чудо След 9-годишната Хрисия на „електрическия“ стол залепна и енергетикът на мола в Плевен, спаси се по чудо Привлече ме като магнит и не можех да се измъкна, разказва момичето, което живее втори живот след токовия удар  Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Актьорът не пожелал да се вдига шум Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Дамян Колев заменя Мартин Божилов Мъртвакът подрани - пазете децата си във фаталния петък, 1 август Мъртвакът подрани - пазете децата си във фаталния петък, 1 август Времето от утре ще е прекрасно за плаж, но подводното течение от днес копае опасни ями Голяма звезда на Холивуд дойде в София и показа страхотен характер Голяма звезда на Холивуд дойде в София и показа страхотен характер Люк Еванс снима тайна продукция Ученикът, паднал от тераса в Китен, претърпя 9-часова операция Ученикът, паднал от тераса в Китен, претърпя 9-часова операция Извършена е сложна хирургическата интервенция за стабилизиране на гръбнака Ралица Паскалева подкрепи Димо Алексиев след присъдата Ралица Паскалева подкрепи Димо Алексиев след присъдата Актьорът бе осъден на 18 месеца затвор
Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Става много тежко за украинските части и в Покровск, а линията Славяск- Краматорск започва да се руши и затова Тръмп дава ултиматоми като луд, коментира проф. Витанов Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма На някои хора сякаш не им е писано да са заедно Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Според информация на Дирекцията за извънредни ситуации и борба с природни бедствия към президентството в Анкара (АФАД), епицентърът се е намирал край бреговете на истанбулския квартал Силиври, на дълбочина от 9,91 километра Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Айтос с план да разкрие туристическия си потенциал Затвориха офиса на "Промяната" в София, изнасят мебелите Затвориха офиса на "Промяната" в София, изнасят мебелите Символичен финал на една политическа илюзия, родена с лозунги за морал и прозрачност, но приключваща със схеми, арести и корупционни обвинения Голяма верига бензиностанции напускат българския пазар Голяма верига бензиностанции напускат българския пазар Повече подробности за сделката ще бъдат дадени едва когато има повече яснота, уточняват от дружеството. НИС управлява мрежа от 22 бензиностанции в България, които оперират у нас под марката "Газпром“ С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова Преди това ние вървяхме към раздяла, бяхме се отдалечили един от друг, споделя миската От беднячка до милионерка с 940 млн. британски лири в сметката От беднячка до милионерка с 940 млн. британски лири в сметката В интервюто за "Сънди таймс", което е един от редките й разговори с медии, тя казва, че не би пожелала и на най-злия си враг да изпита чувството да си беден и да живееш на месечните социални помощи Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Спецакция на полицията от Бургас, Ямбол и Националната дирекция разкри тайник с наркотици в карнобатско село – пчелинът се оказал прикритие за канабис Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Спрямо обвиняемия С.В. е взета мярка за неотклонение “гаранция“ в размер на 10 000 лева
Проф. Николай Слатински Проф. Николай Слатински Надеждата ми е Украйна да издържи, докато Русия се сгромоляса Виц на деня Виц на деня Мъже, запомнете! Не е учтиво да питате дама за възрастта и. Достатъчно е да я попитате, знае ли руски? Виц на деня Виц на деня Съпругата:
- Утре е 30 годишнината от сватбата ни, искаш ли заколим прасето?
- Защо, то какво е виновно?! Брат ти ни запозна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Как се нарича човек, който харесва всичко във фейсбук?
- Вселайко!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори