×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кошмар за пътниците, влакът от Бургас за София закъснява с над 6 часа


Кошмар за пътниците, влакът от Бургас за София закъснява с над 6 часа
Заради авария на товарен влак пътниците прекарали нощта на жп гара Стряма
09 Септември 2022, Петък, 09:58 ч.
Автор: Флагман.Бг

До 9 часа пътниците стояли на жп гара Стряма, а трябвало да са в София в 5:30 часа   

Бързият влак от Бургас за София престоя няколко часа на жп гара Стряма, съобщи за БНТ пътуващ във влака.

По думите на Вълко Конов влакът е трябвало да пристигне в столицата в 5:30 ч. сутринта, но едва преди 9 ч. композицията е потеглила отново към София. Като причина за престоя е било посочена авария на товарен влак.

Очаква се влакът да пристигне в столицата след 11:00, т.е. с над 6 часа закъснение. 


В категории: Животът


15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
Закъснява се с час-два, не с 6 часа
09.09.2022 19:16:40
0
2
Когато времето на изминаване на целият маршрут е 6 часа, не може да се каже че закъснението е с 6 часа. Може да се каже че пътниците са се качили, а влака е забравил да тръгне и си е мислил, че за днес няма повече курсове :-)))))))))))))
14.
Девети септември
09.09.2022 15:45:06
5
1
При бай Тошо шефа на БДЖ щеше да бъде обесен
13.
Атлас
09.09.2022 13:52:40
0
3
Трафика е бил голям ! Гранична в изгрев спря влака за обиск по сигнал
12.
Родопа ООД
09.09.2022 13:30:18
0
1
Българска работа... ама бавна!
11.
Не такова заглавие
09.09.2022 13:26:27
1
4
За БДЖ (което съкращение повечето разбират като Боже Докарай ме Жив) това си е съвсем нормално протекло пътуване. Че то още по Живково време ако нямате закъснение от поне 2 часа, значи не сте пътували с БДЖ.
"Кошмарно" за БДЖ се пише в заглавието само ако влакът се е запалил, преобърнал и други такива по-рядко срещащи се събития по време на пътуване в влак в България. Закъснението на БДЖ е било кошмар когато когато цар Борис ІІІ е карал влака. След това закъснението си е почти част от разписанието.
10.
ss
09.09.2022 13:11:00
4
6
Какви дебили, какво чудо...И след месец, тези дебили ще отидат да гласуват...Че бай им Тошо ( който държеше стадото без ток), че ББ, че Япония, че дрън-дрън...Потресващи тъпанари. Пък то, закъсал товарен влак...Ама дебилите, де ще прочетат, че как пък и ще разберат..Все едно, като има катастрофа на магистралата, та не се виси по 3 часа. Да не говорим, че я пристигнеш жив , я не, че ''кадърните'' се изтрепват по пътищата...А инциденти с БДЖ стават веднъж на 10 години..Или, все едно самолетите не закъсняват или не отлагат полети..И все едно, всичките на работните си места си вършат работата като японци, та БДЖ да бъдело като японските железници...Ганьовски убитаци...
9.
XX
09.09.2022 12:55:30
8
12
По времето на Тодор Живков нямаше
такива неща. Честит 9 септември на всички българи.
8.
Хахахахахаха
09.09.2022 12:53:50
11
10
Кой нормален човек се качва на влак в България? Това е най-смешното превозно средство! Хората, които работят в БДЖ са най-неставащи и неможещи! Странното е, че се търсят връзки за да се наместиш в БДЖ. Какво очаквате от такава пасмина? Странно е, че още не са започнали да се разпадат влаковете в движение. Някой неразбрал?
7.
б@х
09.09.2022 10:57:28
11
22
Що няма влак-стрела??!!:)
ПП и Събев- ще,ще,ще, милиарди кредити,лъжи....Пуууу:))
6.
б@х
09.09.2022 10:55:32
8
15
ПП и Събев не вкараха ли
5.
bai kosta
09.09.2022 10:33:54
2
46
В Япония,ако влакът закъснее 2 минути транспортният им министър си прави сепуко.Ако в България закъснее с 2 дни транспортният ни министър си прави секуро(мести го в другия крачол).
4.
Дрон
09.09.2022 10:31:13
17
32
Е, ама нали Продължаваме промяната ни оправиха, бе! Я, какви прекрасни станаха цените на храните! А сега и топлата вода спря! Ще икономисаме и от там като спрем да се къпем. Управляващи мечта! Явно народа е доволен! Да си ги изберем за втори път, че поне да закрият държавата ни! Пу!
3.
И аз
09.09.2022 10:26:22
1
24
Го ядох. Слязох от влака преди да е тръгнал от Бургас, защото нямаше да пристигне навреме в София а имах полет. А платих спален вагон бизнес класа.
2.
Гражданин до №1
09.09.2022 10:12:50
19
46
Това направиха за 12г. Думи нямам. Цялата държава е в това състояние, в благодарение на Тиквун!
1.
Работа работа работа
09.09.2022 10:06:03
19
45
Бдж след 12 г. герб .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
България отбелязва Деня на почит към жертвите на комунистическия режим България отбелязва Деня на почит към жертвите на комунистическия режим На 1 февруари страната ни се прекланя пред паметта на хилядите, загинали по време на тоталитарната диктатура след 9 септември 1944 година Сбогуваме се с лева Сбогуваме се с лева Еврото вече е единствената официална валута в България   Как куфарите с пари станаха апартаменти Как куфарите с пари станаха апартаменти Еврото направи едно нещо и то вдигна цените до небето За турските убийци в Булгаристан или защо никой не пази българите на пътя За турските убийци в Булгаристан или защо никой не пази българите на пътя Коментар за безнаказаността, институционалния отказ от справедливост и цената, която плащат жертвите Съдът отказа регистрация на "Движение Трети Март" - на бургазлията Тихомир Атанасов Съдът отказа регистрация на "Движение Трети Март" - на бургазлията Тихомир Атанасов От 616 представени декларации за присъединяване към партията нито една не съдържа дата на подписване Има ли „невидима ръка“, която лансира Варна пред Бургас Има ли „невидима ръка“, която лансира Варна пред Бургас Изрезка от вестник от далечната 1924 година провокира въпроса: Кой пречи на Бургас? Как изглеждаше яхтата на боса на ВИС 2 Георги Илиев отвътре Как изглеждаше яхтата на боса на ВИС 2 Георги Илиев отвътре Кадрите от баровската „Маями“ бяха качени на фен страницата на несъществуващата днес мутренска групировка във Facebook На 1 февруари почитаме Свети Трифон - закрилник на лозарите, винарите и лечител на душите На 1 февруари почитаме Свети Трифон - закрилник на лозарите, винарите и лечител на душите Светецът, загинал мъченически за християнската вяра, се почита не само заради чудесата си, но и като покровител на плодородието  Какво крие решението на Еконт да спре пощенските услуги Какво крие решението на Еконт да спре пощенските услуги От тази година компанията спира универсалната поща и залага само на куриерски доставки Опасен ли е новият вирус Нипа, който вече плаши света и по какво си прилича с ковид Опасен ли е новият вирус Нипа, който вече плаши света и по какво си прилича с ковид Както вирусът на Ковид, така и вирусът Нипа започват разпространението си от прилепи
Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама Заради "изфабрикувани обвинения" в сътрудничество с Русия за спечелване на президентските избори през 2016 г Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас Планираната промяна в националното външно оценяване и балансът в подготовката на учениците излязоха на преден план на среща на СРСНПБ Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж ФК Кьолн ги поздрави  Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа Cпopeд индийcĸи мeдии ĸъм ĸpaя нa янyapи oĸoлo cтo дyши ca били пocтaвeни пoд ĸapaнтинa ĸaтo ĸoнтaĸтни лицa Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Поради аварията десетки хора останаха да висят във въздуха, на метри от земята Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Южносудански мигрант в Германия си хареса 18-годишно момиче, с което да умре Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Атина разглежда покупките на недвижими имоти в Еврос като въпрос на национална сигурност Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк A$AP Rocky е родом от Ню Йорк, а до 2029 г. ще покрива възрастовите изисквания за позицията на кмет Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди 85% от пробите на ябълки съдържат множество остатъци от химикали, а „вечни вещества“ се откриват в 64% от пробите, сочи ново наблюдение на европейски организации
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Триъгълникът на властта се превръща в Бермудски, който поглъща политици, несъгласни с мнението на улицата
Виц на деня Виц на деня - Тате, какво означава Злото ражда зло?
- Ами, например, баба ти е родила майка ти.
Виц на деня Виц на деня - Трябва да погледнем на нашите отношения отстрани!
- Добре за кога искаш да купя билети за цирк?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли, никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори