Съдят мъж и жена, след като инсценирали обир
Става ясно, че 34-годишната дължала 1400 лева
34-годишна жена и 44-годишен мъж отиват на съд, след като инсценирали обир на офис за бързи кредити в столицата, съобщиха от Софийската районна прокуратура. На 25 декември 2020 г. около 18:15 часа в офис на фирма за бързи кредити в ж.к. "Младост 3" жената, която била мениджър, заедно със съучастника си откраднали 2565 лева - обор на дружеството.
По време на разследването станало ясно, че 34-годишната Е.М. дължала 1400 лева на 44-годишния Е.В. Той си ги поискал, но тъй като тя не разполагала с парите, решила да инсценират грабеж.
На Коледа мъжът влязъл в офиса облечен с тъмни дрехи и с медицинска маска на лицето и взел оборотните пари. Е.М. изчакала да мине определено време и натиснала паник бутона в офиса. На пристигналите на място полицейски служители разказала, че е била ограбена.
Мъжът е получил обвинение и за държане на наркотици. Дни след "обира" - на 30 декември 2020 г., около 2:40 ч. в кв. "Суходол", е хвана с амфетамин и кокаин за 672,80 лева.
За турските убийци в Българистан или защо никой не пази българите на пътя
Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас
Младежи вилняха в тролей №5 в София, полицията на крак
Съдът отказа регистрация на "Движение Трети Март" - на бургазлията Тихомир Атанасов
Погребаха мъж от село с куп ритуали, развръзката шокира всички
Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж
Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа
Как изглеждаше яхтата на боса на ВИС 2 Георги Илиев отвътре
На 1 февруари почитаме Свети Трифон - закрилник на лозарите, винарите и лечител на душите
Какво крие решението на Еконт да спре пощенските услуги
Очаква се до 20 см сняг
Опасен ли е новият вирус Нипа, който вече плаши света и по какво си прилича с ковид
