Шофьор-герой спасил 50-те пътници в горящия автобус край Бургас
Опитният водач отбил на безопасно място и за по-малко от минута евакуирал пасажерите
Шофьор-герой, проявил висок професионализъм, е предотвратил голяма трагедия при горящия автобус край Бургас днес. Това стана ясно от живото предаване на Флагман.бг от мястото на инцидента (ВИЖТЕ ТУК).
Водачът, който имал над 20 години стаж зад волана, е усетил още в първите секунди, че нещо се случва с машината му. Отбил е и е евакуирал за по-малко от минута 50-те пасажери. Малко след това автобусът е погълнат от пламъци.
Возилото е собственост на Общинското предприятие „БурагсБус”. Управителят инж. Петко Драгнев разказа, че автобусът е бил нает за частно събитие – да извози сватбари от Бургас до Айтос. Автобусът бил стар, произведен 1995-1996 г., но технически бил абсолютно изряден, уточни инж. Драгнев.
Според първоначалната версия, пожарът е тръгнал от двигателя, който се е възпламенил след късо съединение.
Очаквайте подробности само във Флагман.бг.

.jpg)

Зрелищна катастрофа на Подбалканския път, кола е обърната по таван
Представят изложбата - "Бургас - вълнуващ и артистичен"
Теодор Салпаров се включва в Мача на надеждата
ПП при президента: Нужен е преглед на заплатите в държавната администрация и намаляване броя на министерствата
АПИ с важна информация, променят движението на АМ Тракия
Румен Радев готви кабинет със сливане на министерства
„Демократична България” пред президента: До края на юли трябва да изберем нов ВСС
Примирието между САЩ и Иран се пропука след атаката на Техеран
С ритуал и музикален поздрав от ПФА „Добруджа" празнуваме Гергьовден в Бургас
Бургас посреща мощи на свети великомъченик Георги Победоносец
Бургас осигурява два големи LED екрана за излъчване на Giro dItalia

То оставам с чувството, че са като факли направо - теглиш им клечката и за няколко минути са като автобуса на снимката!
То хубаво, че шофьорът в случая е надушил накъде отиват нещата и е действал навреме!
Да благодарим на шофьора,ме е запазил самообладание и всичко е минало без жертви,това е най важното!
Има хора които се чудят какви тъпотии да пишат без да са запознати нито с техническите прегледи ,нито с някои подробности по тех.част на автобусите!
Това може да се случи на всеки,няма стар,няма млад!
Стига,престанете с злобните коментари!!!