Ето кой е новият Ерген! Допада ли ви? (СНИМКИ)
33-годишният Евгени Генчев е музикант
Артист от световна величина е новият Ерген на България. Известният пианист Евгени Генчев се впуска в търсене на любовта във втория сезон на „Ергенът“, обявиха току-що от предаването.
Целият живот на 33-годишния пловдивчанин е свързан с музиката. Възпитаник на Кралската музикална академия в Лондон, Евгени получава широко признание както от публиката в цял свят, така и от критиците. Генчев е изнасял концерти на няколко континента, споделял е една сцена със звезди от ранга на Том Джоунс, Лейди Гага, Хелене Фишер, Андреас Габалие и други. Носител е на над 15 национални и международни награди за пиано, включително и на големия приз „Добрин Петков“ за постижения и принос в музиката през 2008 г. От скоро Евгени работи с Лука Шулич, член на международно признатата група 2Cellos, с когото редовно изнася турнета по света.
Виртуозният музикант е чест гост в редица събития и програми на световните телевизионни гиганти, а сред най-впечатляващите му изяви се нареждат изпълнението му в шоуто на Хайди Клум – „Следващият топ модел“, както и участието му в новогодишния спектакъл пред Бранденбургската врата през 2017 г., проследен от милиони хора на живо и пред телевизионния екран. Освен с музиката си, Генчев е познат и като композитор, педагог и писател.
Дамите, които копнеят да срещнат любовта в лицето на Евгени и да изживеят своята романтична приказка, могат да направят първата стъпка към щастието, като се запишат за кастинг за шоуто.
Как да намалим стреса
Домашна питка с масло: Тайната й
Средиземноморска диета: Ползите за здравето и защо е сред най-препоръчваните режими
Тризначки нахълтват с гръм и трясък в "Ергенът"?
Шоколадов сладкиш без много усилия
Най-съвместимите зодии за перфектна връзка
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20
Цената на водката в Русия лети нагоре
От кои зодии са най-верните приятели
Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон
Зодиите с най-голямо чувство за хумор
Как да премахнете миризми от килими и мебели

Тоз ,ако не е някое комунистическо чедо нз какво е!
На мен ми мяза на мангал!И cv то му звучи толкова невероятно ,та чак лъжливо.Първо няма толкова години възраст за да ги има всичките тия училища плюс Кралска академия,всичките концерти и награди,че чак му е останало време и да композира,да пише(дайте линк да видим какво е написал,книга ли?!И какво е композирал?!)
А педагог къде е бил?Баси глупостите..но нормално за нашата циганска държава-с лъжа и измама се просперира най-добре!..като има овце да кълват.То като не е завършил и той Харвард пак бива..
Жива циганска брадато-рунтава маймуна!
Разбира се,това си е мое мнение и никой не ангажирам с него-вие си го харесвайте.