Пияна без книжка причини две катастрофи с крадена кола и се вряза в патрулка след гонка с полицията
Инцидентът е от ранните часове на 11 юли
28-годишна жена беше задържана в Плевен след гонка с полицията, съобщават от местната прокуратура. Тя шофирала пияна и без книжка. Инцидентът е от ранните часове на 11 юли.
Тогава жената откраднала автомобила и започнала да го управлява по улиците на плевенския квартал „Сторгозия“. Причинила две катастрофи с материални щети, но без жертви.
След подаден сигнал полицаите се опитали да спрат автомобила на жената, но тя не се подчинила. Последвало преследване.
Един от полицейските автомобили препречил пътя ѝ, но жената отказала да спре и се врязала в него. Нанесени са материални щети, а полицаите са с леки наранявания.
При тест с дрегер уредът отчел концентрация на алкохол 3,77 промила. Установено е също, че жената е осъждана.
5 летни идеи, с които ще заздравите връзката си
Разбиха схема за корали за 800 000 евро между Гърция и Италия
След месеци чакане: Новите влакове „Шкода“ тръгват до дни
Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ
Джокович иска кратки мачове в тениса
Неонацисти опитаха да нахлуят в хотел с еврейски деца в София
Жегата уби три лъва в японска зоологическа градина
Бивш митничар стана директор на АДФИ
Чужденци наляха 12,4 млрд. евро в гръцки имоти, Халкидики е сред най-желаните райони
Румънците са най-доверчиви в ЕС, българите остават под средното ниво
Асим Адемов: Само Петър Стоянов може да спре кандидата на Радев!
