×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ДАНС погва Слави Трифонов


18 Юни 2022, Събота, 13:20 ч.
Автор: Флагман

Недоволството се засилва

ДАНС е започнала да проверява информация за депутати от ИТН по нареждане на Кирил Петков, за да може да се повлияе върху народните представители да не подкрепят вота на недоверие срещу правителството.

Това стана ясно от отговор на въпрос от журналисти на зам.-председателя на 47-ото НС Ива Митева в кулоарите на парламента.

На въпрос откъде е най-силен натиска за привличане на още отцепници, Митева заяви: “Най-голям натиск върху депутати от ИТН за подкрепа на правителството се прави от премиера. Наш колега показа в групата ни съобщения, които премиерът му е писал докато беше в пленарна зала”.

“Затова беше и това искане за по-бързо гледане на вота на недоверие, защото натискът върху колегите е неистов. Действа се срещу психиката, включително разбрах, че са поискани проверки срещу мен, срещу господин Каримански, да ни ровят в ДАНС, да търсят неща срещу нас, явно търсят неща, с които да държат хората”, обяви пред медиите Ива Митева.

“Съжалявам, срещу мен няма какво да намерят каквото и да търсят, надявам се силно и срещу останалите колеги. Обидно е, гнусно е, недостойно е и искам да попитам коя е мафията. Ако ние сме мафията, защо излязохме от коалицията, защо коалицията не ни изгони, а чакаше ние да си тръгнем”, посочи още Ива Митева. Тя допусна, че до дебатите в пленарна зала и най-вече по време на гласуването, може още депутати от парламентарната група на ИТН да бъдат “обработени”.


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Флагман.БГ Пожар погълна къща във Варна Пожар погълна къща във Варна 03/05/2026, Неделя 09:00 0
10
Коментара по темата
10.
Станислав Трифонов
18.06.2022 22:45:13
1
7
Това което се говори за мен и Тошко е гадната и противна истина- ние сме абсолютни тъпаци! От първа станахме последна партия и отделно от това си искахме премиер по интервю,все едно,че ще взимаме продавач на гумени църули. То пък ,начи да съ окаже ,че той пък бил продавач на гумени джапанки - бахти съвпадението!
Ми ся, това, кажете не е ли тъпотия - питам и отговори не искам.
9.
Некой
18.06.2022 20:16:27
5
9
Когато няма защитна теза простият човек обижда.
Който има очи гледа и вижда.Всячески се опитват чрез премиера да наложат на България да прави неща ,които българският народ не желае.
Е все някой ще ги спре.
Дали Слави дали Костадинов,Борисов или народа , но ще ги спрат бъди сигурен
8.
Избирател
18.06.2022 19:47:09
11
12
Киро лъжеца е амбреаж, който трябва да бъде екстрадиран в Канада
7.
Мислещ
18.06.2022 17:33:42
8
14
Направо и повЕрвах на Ива, точно така станало, а Дългия е ангелче, той никакъв натиск не упражнява върху крепостните си депутатчета !
6.
СлавиСпинознатаФея
18.06.2022 16:31:08
4
21
Какви са тия "проверки" щом "проверяваните" веднага научават, че ги "проверяват"?
5.
До N 1 - някои
18.06.2022 15:02:27
10
23
Ти си пълен идиот. Вероятно след 2001 г. си гласувал за царя , после за Станишев, после за Орешарски,после за Боико - абе преди 150 години писателя е казал - не народ , а мърша. Ето това си ти. Но не е проблем , че си такъв , проблем е е че 80 % от българите са такива.
4.
112
18.06.2022 14:41:28
23
22
Сеир. Голям сеир. Така се нарича вече в България след промяната, ако се занимаваш с политика. Остава само да арестуват Чалгаря. Шантавото Кире и без това е без акъл, а другите шматароци с ооогромно его ще му пляскат . На крака
3.
99999
18.06.2022 14:00:43
15
43
Гнусен червей скоро ще продаваш мартеници сега след като те употребиха като носна къпа ще те захвърлят и ще ти вземат абсолютно всичко пари, имоти, жалката телевизия, Куку бенд вече не си потребен на на никой гаден наркоман
2.
gfgf
18.06.2022 13:58:27
26
32
ива путева е долно същество

май много и се услади властта

и много си повярва че е важна особа

но в клозета всички сме равни
1.
Някой
18.06.2022 13:49:28
27
55
Кирчо и сие, май ще ударят бат Бойко в земята....! С размах действат! Лошото е, че не остана за кой да гласуваме! Как пък веднъж не случихме на хора......!?!?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Свлачището на пътя Пампорово-Смолян остава активно Свлачището на пътя Пампорово-Смолян остава активно По обходния маршрут има и свличане в село Стойките Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Жертвата е работела в кабелната телевизия в железничарския град Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Очакванията към новата власт звучат почти метафизично: да върне цените назад, да стабилизира нестабилното, да внесе ред в глобалния хаос. Реалността обаче е далеч по-прозаична Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Разговаряме с кмета на Община Царево Марин Киров след повече от 3 часа литургия в храма на града по повод днешния празник на Св. княз Борис-Михаил Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Кметове, родители, учители и ученици почетоха патронния празник на едно от най-старите училища в Бургаска област Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“ Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“  Искаме да видим кои песни ще разплачат хората, споделят те
Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Той спечели втори пореден успех във Формула 2 след зрелищна битка до финала Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Италианецът, който завладя сърцата на феновете със своите подвизи и дух на победител, си отиде внезапно Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Цените се увеличават, а авиокомпаниите съкращават маршрути. Какво очаква пътуващите през идните месеци?
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си?
- Защото слепите мъже са много по-малко, от глупавите...
Виц на деня Виц на деня - Ти ме търсиш само за с*кс.
- Добре, ела утре... утре ще бъркаме бетон!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Караш ме да гася лампата по време на с*кс, а после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори