Ужас! Откриха тялото на изчезналата програмистка Алена Щерк
Тя е имала бизнес с вина, преподавател е и по танци
Откриха тялото на изчезналата Алена Щерк, съобщава БТВ. 47-годишният IT специалист беше в неизвестност от петък.
Алена е била видяна за последно в четвъртък вечер, в центъра на София. Миналата вечер е бил подаден сигнал в полицията, че в дома ѝ в кооперацията се е за действал паник бутон, а жената не си вдигала телефона. Колата ѝ е била в гаража.
Тя е имала бизнес с вина, преподавател е по танци, а от скоро и IT специалист.
От МВР издирват и бившия приятел на жената, с когото имат общ бизнес. Алена се разделила с мъжа, който е родом от Коста Рика, преди няколко месеца и тогава заживяла в „Бояна”.
Очаквайте подробности!
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Дамата се е развивала в съвсем друга насока!
Не разбирам защо навсякъде пишете,че е IT?
Да почива в мир,никой не заслужава подобен край...
"В началото, когато Бог сътвори света,
създаде един мъж и една жена
и ги нарече Адам и Ева.
Те живееха в най- прекрасната градина,
която можете да си представите.
Градината се казваше Едем.
Там растяха всички видове дървета и цветя
и имаше всякакви животни.
..."
Вероятно някои от животните са седяли в Едем и са си представяли "голите" им тела.
Затова нудистките плажове са наречени "Адам и Ева" и всички плажуващи са голи, а славяните са с листенца на носовете под слънчевите очила, за да си ги предпазват от вредните UV- лъчи.
Смокиновото листо от Едем вече е заменено с листо от вишна "Адам и Ева", и най- вероятно Адам вече е дебнещ Ева за контакти и връзки с други мъже и жени и освен това тоя дебнещ ревнивец винаги ги е намерил, понеже е усвоил и жаргона "Е ва", "На ва"...
дано хванат убиецът и
Да не ви взимат бащиният дом.
Теглиш и една майна като те напряга и толкова.