Красавица от Пловдив отиде на бала си с носия и с оркестър за народна музика
Красавица от Пловдив отиде на бала си с носия и с оркестър за народна музика
Красавица от Пловдив отиде на бала си с носия и с оркестър за народна музика. В интервю за Нова телевизия Петя Вулджева от Професионалната гимназия по строителство в града под тепетата сподели, че първоначално идеята й била да има само една гайда на празненството, но баща й имал приятели от оркестър и успял да събере 11 музиканти с тъпани.
Зрелищното изпращане на абитуриентката се превърна в най-атрактивният момент на вечерта.
„Чувствах се разкошно. Сама избрах точно по този начин да отида на бала“, споделя девойката.
„Аз съм от Родопите, а тази носия е шопска. Това е първата носия, която облякох“, добавя тя.
„Ако едно момиче облече много скъпа рокля и до нея застане друго с народна носия, тоалетът на богата девойка ще бледнее пред другата одежда“, коментира най-атрактивната абитуриентка в Пловдив.
„Израснала съм в Родопите. Закърмена съм с обичаите. Носията си ми е в сърцето“, добавя тя.
Момичето сподели, че се надява да продължи образованието си в Минно-геоложкият университет в София.
„Искам да се занимавам и с рекламна графика. Приеха ме в Художествената академия с тази специалност. Това ми е хоби“, каза още тя.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

На бал ли са ,сватба ли вдигат???
Друг, действително дивак, вижда в оркестър с български носии "кич" !?
Според него за да стане "денят незабравим" може би трябва да се накичат по поршета и БМВ-та, или да потрошат нещо....?!