×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Адвокатът на Светлозар: Действал е при самозащита, Кирил е искал да го удуши


Адвокатът на Светлозар: Действал е при самозащита, Кирил е искал да го удуши
Светлозар е бил изплашен за живота си, това е неизбежна отбрана и затова е наръгал Кирил, обясни адвокатът му Марио Марков
09 Май 2022, Понеделник, 16:55 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

31-годишният бургазлия е настоящ служител на фирмата, отишъл да си плати интернета, а не да се сдобрява с Теодора

Светлозар Събчев отишъл до офиса на "Комнет" в жк "Меден рудник", за да си плати интернета. В помещението била бившата му любима Теодора, която работела там. Заприказвали се, но в един момент влязъл 43-годишният Кирил Василев от с. Дебелт, който е неин настоящ приятел. Започнал лют спор. Светлозар също е служител на "Комнет". Познавал добре Кирил. Двамата мъже се сбили. Новият приятел на Теодора започнал да го души, тогава Светлозар извадил ножа и го намушкал. Действал при самозащита, това било неизбежна отбрана.

Това е версията за инцидента на адвокат Марио Марков, който защитава 31-годишния Светлозар Събчев, наръгал Кирил 5 пъти с нож навръх Георгьовден. 

Кървава любовна драма в ж. к. "Меден рудник"! Светлозар наръга 5 пъти новия на любимата си

Защитникът му смята, че той е неправомерно задържан и настоя за по-лека мярка за неотклонение - домашен арест. 

Ето го Светлозар, който наръга новия на бившата си в офис на "Комнет" в жк. "Меден рудник"

Прокуратурата посочи, че обвинението е квалифицирано по чл.115 за умишлено убийство, чиято присъда е до 20 години затвор. Според адвоката обаче обвинението трябва да е по чл. 119, който предвижда наказание до 5 години.

Съдия Ангел Гагашев започна мярката при закрити врата, но реши да остави Светлозар в ареста. 

По думите на съдия Гагашев има опасност бургазлията да извърши ново престъпление, тъй като бил с нисък праг на морални задръжки. 


В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Флагман.БГ И днес ще е облачно, на места ще превали И днес ще е облачно, на места ще превали 07/02/2026, Събота 08:20 0
12
Коментара по темата
12.
ахааххаха
10.05.2022 00:04:34
0
5
Кефи ме как някакви олигофрени мъкнат ножове ''за самозащита''.
Ножа е само за рязане на салата и за нападение.
Безшумен е и може да се скрие.Как ще се защитиш с него?
11.
Glarus
09.05.2022 19:48:05
1
6
Ас отивам да си плащам сметките със Калашника
10.
Значи
09.05.2022 19:01:00
0
4
Това са пълни глупости но какво да каже адвоката нали трябва да оправдае хонорара който няма да е никак малко! То сега се почва щавенето инстанции,обжалвания хонорари хах иначе ситуацията е ясна ударил го е на чувства и чест ония ако е мъжкареел и понеже е с нож е решил да се докаже Ана на ся тъпня . Мислете бе момчета мислете , ся дремане стрес лежане за напред!
9.
123
09.05.2022 18:51:07
0
5
То, ако е вярно писаното преди това във Флагман, че човека е намушкан 4 пъти в гърба и един път в ключицата, няма как да е неизбежна отбрана. Намушкванията в гърба говорят само за това, че човекът не е бил с лице към извършителя.
8.
А бе
09.05.2022 18:28:43
1
13
Гледам го,голям льохман, пък с нож...
Членовете в НК за неизбежната самоотбрана са ясни. Той с пистолет,ти с пистолет,всичко е ОК. Той с нож, ти с нож, пак е ОК. Той с голи ръце, ти с нож, е не става,няма да мине. В никой съд. Пък и не виждам да е някой слаботелесен.
7.
Шмъркан
09.05.2022 18:07:51
1
22
Служител на Комнет е отишъл да си плати нета ,който за служителите на фирмата е без пари..... мхмммм .Ако е бил на пико тогава е възможно.
6.
Хм
09.05.2022 17:39:10
1
18
Самоотбрана е евентуално едно оробождане.5 пъти е зла умисъл.
5.
do 4-to
09.05.2022 17:18:17
2
8
palen smqh ste
4.
Bossa
09.05.2022 17:13:33
4
30
Меден Рудник!!!! чудесно място за вашето незабравимо и изпълнено с Пико лято.Нарко туризъм и изпълнени с пърженка топли дни,само тук може да се насладите на Топ Материал за фолиоо заповядайте :)
3.
Приятел
09.05.2022 17:13:26
2
32
Какви са тия извращения,в тоя Бургас,защо носи НОЖ,готов е за убийство!
Няма ли най накрая да се спазват законите в тая държава!
Прост народ,слаба държава!
Като го наръгаш,бившата ти ще се върни ли при теб???
Значи нещо не е наред във връзката ви,защо не се замислиш къде бъркаш!!!!!????
Виждаш,че тая жена не те иска,жени много,не си заслужава заради една жена която не те иска да си съсипваш живота!!!!!
Не си хаби живота заради жена,не си заслужава!!!!!!!!!!!!
2.
Тъмния
09.05.2022 17:09:21
2
15
така става като взимат от чистака на готвача….той като не е почнал да го разчленява бива :D
1.
20години за предумишлено убийство ?
09.05.2022 17:02:56
2
25
Ненормалници...в Америката на която подражавате тоя ще лежи 83...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Руски удар порази приют за кучета, 13 са загинали Руски удар порази приют за кучета, 13 са загинали Още 7 животни са ранени Ще поскъпне ли лятната почивка след влизането ни в еврозоната Ще поскъпне ли лятната почивка след влизането ни в еврозоната Браншът прогнозира стабилни цени и по-голяма прозрачност при сравняването с Гърция и Турция Повредена клетка на Vivacom остави без Интернет телевизия жителите на Маринка Повредена клетка на Vivacom остави без Интернет телевизия жителите на Маринка От снощи местните се оплакват, че има смущения в сигнала на оператора  Българите се връщат от чужбина, тук им харесва повече Българите се връщат от чужбина, тук им харесва повече Само от Великобритания за последната година са се прибрали над 11 000 нашенци БСП провежда конгрес, ще остане ли Атанас Зафиров председател БСП провежда конгрес, ще остане ли Атанас Зафиров председател Форумът този уикенд решава ключови въпроси за подготовката за предстоящите избори Отне ли прокълнатото злато на Вълчан Войвода живота на своите откриватели в „Петрохан“? Отне ли прокълнатото злато на Вълчан Войвода живота на своите откриватели в „Петрохан“? Какво са открили в Странджа Иво Калушев и двете момчета в края на януари, докато са се „гмуркали“ и са обикаляли пещерите в студа? Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП По думите му лидерът на ГЕРБ е обявил в Брюксел, че Желязков е подписал в Давос за новото ООН заради проблеми с Вашингтон, но не се казва дали по „Магнитски“ България рай за извратеняците! 64 000 камери достъпни в Интернет България рай за извратеняците! 64 000 камери достъпни в Интернет Паролите на повечето от тях са по подразбиране и всеки ги знае, а останалите всяко дете, което се опитва да се прави на хакер, може да пробие, разкри депутат Бургаският депутат инж. Петър Кънев се срещна с Генералния секретар на ОИСР Матиас Корман Бургаският депутат инж. Петър Кънев се срещна с Генералния секретар на ОИСР Матиас Корман Матиас Корман е в София за официалното представяне на „Икономически преглед на България за 2025 г.“ Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя Застрахователите подготвят бонус малус система с рязко поскъпване за шофьори с няколко ПТП
Откриха Зимната Олимпиада в Милано с шоу от музика и светлини Откриха Зимната Олимпиада в Милано с шоу от музика и светлини България с двама знаменосци и 20 състезатели, големите надежди са Зографски, Попов и Янков Бебетата на Бъзби, които не пораснаха Бебетата на Бъзби, които не пораснаха От този свят си отиват Роджър Бърн (28), Еди Коулман (21), Марк Джоунс (24), Дейвид Пег (22), Томи Тейлър (26), Джеф Бент (25), Лиъм Уелън (22). От щаба на тима загиват още Уолтър Крикмер, Томи Къри и Бърт Уолей. Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево Първото идентифицирано лице в разследването, започнало през ноември 2025 г., е бивш шофьор на камион, живеещ близо до северния град Порденоне Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Greenpeace протестира срещу спонсорите на Зимните олимпийски игри в Милано Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Клиентите са възмутени от случващото се и често реагират с ирония, разказа Йоана Вълчанова Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Проливните дъждове предизвикаха наводнения свлачища и сериозни щети в няколко района Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Генерал-лейтенант Владимир Алексеев е прострелян и настанен в болница нападателят е избягал "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва Размерът на плащането е определен от трибунал на Професионалната футболна компенсационна комисия (PFCC) и не подлежи на допълнителни преговори между двата клуба Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Разследването тръгва по сигнал на ЦРУ, офицерът е имал достъп до тайни на НАТО Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Нестабилните метеорологични условия в Мароко ще продължат да засягат няколко части на страната
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня - Да пием за приятелите, които не са сред нас...
- Давай по-бързо, че идват!
Виц на деня Виц на деня Прибирам се снощи от кръчмата и гледам мъж в леглото. Хващам го... бой, бой... Подхващам и жената... гледам не е мойта...
- Абе, комшу, заключвайте ги тия врати бе!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Шефът толкова дълго и яростно се караше на свой служител, че той по инерция изтърси:
- Да скъпа.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори