×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето го Светлозар, който наръга новия на бившата си в офис на "Комнет" в жк. "Меден рудник"


Ето го Светлозар, който наръга новия на бившата си в офис на "Комнет" в жк. "Меден рудник"
Светлозар бе конвоиран с белезници в Съдебната палата току-що
09 Май 2022, Понеделник, 15:30 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Флагман.бг

31-годишният мъж наръгал 5 пъти жертвата си 

31-годишният Светлозар, който намушка новото гадже на бившата си приятелка след скандал в офис на "Комнет" в жк. "Меден рудник", току- що бе конвоиран в Съдебната палата на Бургас. След минути Районният съд ще гледа мярката му за неотклонение, предава репортер на Флагман.бг от мястото. 

Припомняме, че драмата се разигра навръх Гергьовден, когато около 19 часа, Светозар отишъл в  офиса на интернет доставчика, разположен в бл. 139 в ж.к. "Меден рудник", за да се опита да се сдобри с любимата си Теодора. 

Кървава любовна драма в ж. к. "Меден рудник"! Светлозар наръга 5 пъти новия на любимата си

В този момент в помещението влязъл настоящият й приятел - 43-годишен мъж от с. Дебелт. Между двамата мъже избухнал словесен скандал, който прераснал в бой. Светозар го нападнал с нож, като наръгал мъжа 5 пъти - четири в областта на гърба и един в областта на ключицата.

Светлозар е бил открит от полицаите от Четвърто РУ-Бургас в тоалетната на офиса с прорезна рана на показалеца на дясната ръка. 

Дали ще обясни пред съда какво се е случило и защо е реагирал по този агресивен начин, очаквайте във Флагман.бг. 

Мярката се гледа при закрити врата, съобщи съдия Ангел Гагашев от Окръжен съд Бургас.


В категории: Темида , Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Флагман.БГ БСП подкрепя Йотова за кандидат за президент БСП подкрепя Йотова за кандидат за президент 27/07/2026, Понеделник 13:40 0
Михаил ДИМИТРОВ Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя 27/07/2026, Понеделник 13:33 0
18
Коментара по темата
18.
Хаха
10.05.2022 22:53:39
0
11
Този офис, въпросната дама го обърна на бардак ... Всички ги води там да се натискат ...
17.
ШИБАНИСТАН
10.05.2022 10:07:40
2
7
Някой знае ли фб на тоя чакал, който е в основата на случката ? Дайте да я видим тая любима Теодора.
16.
Анаааа!
10.05.2022 04:52:40
2
8
Сега и една ножка в гъмза на неговата бивша!Това лапе е постъпило глупаво,сега другият ще калтучи яко анал!
15.
noname
09.05.2022 20:05:57
5
1
Браво !!!!!
14.
Хахахаха
09.05.2022 19:52:52
1
19
Аве хора какви 10 години ще отнесе пълни глупости ония психопат със готвача двама човека убиха и по брутален начин ги разчлениха във бидони на готвача му дадоха 4 години а на рагевски 15 год затвор тоз го наръгал 5 пъти и нее починал слава на бога да не мислете че ще лежи 10 години макс 2 год ако има пари и хване хубав адвокат даже и няма да лежи ще си плати гаранцията и ще го осъдят на кръвнина
13.
ГОВЕДА СЕ МУШКАТ
09.05.2022 17:57:06
2
10
Жалко че оцеляват
12.
Vio
09.05.2022 17:38:11
0
36
Свършили се жените.Пускай я да пасе, какво ходиш да правиш бели.Сега ще си я върнеш ли?
11.
БРАВО
09.05.2022 17:08:23
16
13
ЗАКОЛЕТЕ ВСИЧКИ ШЕФОВЕ TE КАРАТ ХУБАВИТЕ КОЛИ И ЖИВЕЯТ В ЛУКС А ВИЕ ПРОСИТЕ И ЗАВИЖДАТЕ НА УКРАИНЦИ СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ ДОЛНИ НАЧАЛНИЦИ
10.
678
09.05.2022 16:54:30
1
12
Комнет и "Оправителя "
все още живеят в мутренските години.
9.
До 8
09.05.2022 16:45:51
9
34
Ти май си педал хахаха?
8.
Ахмед Методиев Пеевски
09.05.2022 16:28:02
45
41
Всички фенове на лилипутин са примати като тоя. Считат жените си за собственост и пропагандата им е набила в кухите кратуни, че за скотския им живот са виновни гейовете, американците, соросоидите, рептилите, кемтрейсърите или билгейтс.
7.
Да попитам само
09.05.2022 16:25:36
8
24
И ся кво комнет търси ли нов служител че ми трябва работа
6.
ГДБОББ
09.05.2022 16:17:38
4
40
Бахти смелия. В гърба мушка. Ся в Бургаския него ще го думкат отзад.
5.
....
09.05.2022 16:15:10
2
29
Много от рано взела да му побелява косата .
4.
Бургас
09.05.2022 15:49:04
3
110
Колко прост трябва да си да наръгаш невинен човек, защото бившата ти приятелка не иска да е с теб. И като го наръга ще я впечатлиш и тя ще се върне при теб ли? Сега южното крило, на втори етаж при бай Ставри.
3.
хахах
09.05.2022 15:46:24
5
77
бахти олигофрена, сега дълго време ще е нечия булка
2.
ссдф
09.05.2022 15:42:28
3
82
колко трябва да си прост сега да отнесеш 10 години за опит за убийство
1.
Hhhhh
09.05.2022 15:40:09
3
102
Колко трябва да си прост всичко за една солена хъмсия
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Кола излетя от пътя и се заби пред ресторанта на Лео Бианки Кола излетя от пътя и се заби пред ресторанта на Лео Бианки Масивни кашпи спрели автомобила пред пълното заведение в Драгалевци, няма пострадали Разследват смъртта на бизнесмена Владимир Янков след пожар в Банкя Разследват смъртта на бизнесмена Владимир Янков след пожар в Банкя Огнеборци открили силно обгорялото тяло на 56-годишния търговец в една от стаите на дома му ДАНС предупреди: Шпионаж, саботажи и кибератаки заплашват България ДАНС предупреди: Шпионаж, саботажи и кибератаки заплашват България Секретният доклад очертава рискове за енергетиката, здравеопазването, транспорта, водоснабдяването и финансовата система Задържан за участие в нарко ОПГ-то на Стамен Ангелов получил инсулт, друг – остър гастрит Задържан за участие в нарко ОПГ-то на Стамен Ангелов получил инсулт, друг – остър гастрит Освободени са под гаранция, тарторът остава зад решетките Турция е най-евтина сред 7 любими дестинации, Франция води по цени Турция е най-евтина сред 7 любими дестинации, Франция води по цени Потребителска кошница за 100 евро средно в ЕС струва 59,60 евро в Турция, но алкохолът там е над два пъти по-скъп Иран заплаши България заради самолетите в Безмер: Управляващите ще носят отговорност Иран заплаши България заради самолетите в Безмер: Управляващите ще носят отговорност Техеран насочи предупреждението към хората, одобрили разполагането на американските въздушни цистерни Цанко Цанков, един от посланиците на българския спорт, идва в Поморие за открити тренировки с деца Цанко Цанков, един от посланиците на българския спорт, идва в Поморие за открити тренировки с деца Ето какво ще включват заниманията с многократния национален шампион Павлин Ковачев на 57: Бургаският полицай, който превърна спорта в кауза Павлин Ковачев на 57: Бургаският полицай, който превърна спорта в кауза Създателят на СФК Свети Никола обединява полицейски клубове от Европа в подкрепа на децата на починали служители на МВР УМБАЛ-Бургас привлече опитен специалист по репродуктивна медицина УМБАЛ-Бургас привлече опитен специалист по репродуктивна медицина Записане за преглед при д-р Александър Кунев, д.м. може да се осъществи на тел. 0876357733 от 8 до 13 в делнични дни, както и през superdoc Поразен от ракети кораб потъна в Черно море Поразен от ракети кораб потъна в Черно море Десет души загинаха при атаката край Одеса, а засега няма данни дали потъването е причинило замърсяване
Службите след спешна среща при Радев: Няма пряка заплаха за България Службите след спешна среща при Радев: Няма пряка заплаха за България Засилена е охраната на летище Безмер и наблюдението на въздушното пространство заради конфликтите в Украйна и Близкия изток Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Култовият бивш нападател на Левски добави поредна спирка към кариерата, която от години се движи извън футболната карта на Европа Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия BBC проследява как изпитният скандал, безработицата и Instagram превърнаха Партията на хлебарките в национална сила Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Бразилия отзова посланика си след обидите на Милей към Лула Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Туристите са призовани да напуснат, а армията се включи в битката с огнения фронт Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Членът на Фискалния съвет настоява за приоритизиране на разходите и по-бързи мерки срещу високата инфлация Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Общото намаление достига 15 евроцента за литър и ще действа през целия август Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Санкциите за електрическите превозни средства са над два пъти повече, въпреки че проверките на Пътна полиция са увеличени с 30% Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Deutsche Bank очертава сценарий за цена от 8000 долара за тройунция до 2031 г. при продължаващи покупки от централните банки Безумие на АМ Тракия: Шофьор се похвали как лети с 226 км/ч Безумие на АМ Тракия: Шофьор се похвали как лети с 226 км/ч При тази скорост автомобилът изминава над 60 метра за секунда, а една грешка може да превърне магистралата в място на трагедия
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори