Служителка от спешния тел. 112 на пико зад волана, в ареста е
Шофирала шевролета си из жк "Възраждане" снощи, дръг тестът показал, че е надрусана, но това май не й било за първи път
Служителка на Контролния център за обработка на спешни повиквания в Общия европейски телефонен номер 112 от Бургас е арестувана надрусана зад волана с пико, съобщи отлично информиран източник на Флагман току-що. 35-годишната Красимира В. е била откарана в ареста, след като дръг тестът отчел, че е на метамфетамини, управлявайки Шевролет с бургаска регистрация в близост до бл.4 в жк "Възраждане".
Инцидентът е станал вчера вечерта. Спецтелефонистката, от чиято адекватност на работното ѝ място зависят човешки животи и действията на органите на МВР, здравните власти и всички ведомства при бедствия, аварии и всякакви кризисни ситуации, е била спряна за проверка. В началото тя започнала да се суети, да се чуди дали изобщо да се съгласи на теста за наркотици. Била наясно със себе си, както, впрочем, и колегите ѝ от МВР, които са я наблюдавали от доста време и за нея са имали сигнали, че и на работното ѝ място поведението ѝ е меко казано странно.
Източникът на Флагман твърди, че заклетата любителка на екстремните возила е била вече отстранявана за известно време от поста ѝ заради съмнения, че не е в кондиция. Сега обаче ще остане 24 часа зад решетките и едва ли повече от Европейския съюз ще ѝ поверят подобна служба.
Гала се поболя заради рака на дъщеря си
Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане
Президентът Йотова призова за край на политическото опиянение и фокус върху бъдещето на България
Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите
Пазете се от това изчадие
АПИ съобщава за временно ограничено движение в няколко прохода
Мартин Пенчев влезе в мейнстрийма с интересно предложение - оставяш телефона си на бара и получаваш 20 % намаление
Какво се случи с руските моряци, задържани от военни на САЩ
Опасно време по Черноморието: Очакват се вълни до 4 метра
Какво променя живота на днешния провокативен и звезден рожденик
Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано
Президентът Илияна Йотова: Радев постави точна диагноза

Провалени съдби и алкохолички.
Пфу, Измет.
1. Поне 3-4 служителя денонощно пушат на пейката отпред и не спазват работното време
2. Заемат местата на паркинга, като спират колите си дори на инвалидни места без да имат право за това. Но ако някой обикновен човек паркира там или настъпи леко бордюра веднага се викат колеги да го глобят
3. Всеки ден част от служителите на 112 център изхвърлят торби с храна за котките в района като резултата е хипер популация и страшна свинщина (виж на гърба на сградата)
4. В 112 работят слабо образовани и неподготвени служители, а в службата им е пълно с интриги и клюки
5. Задължително тест за наркотици на всички служители на 112 , НЕЗАБАВНО !
Как звучи само, а?
Само не разбрах Спарк или Камаро и е Шевролета :-)
Жалко…
Love
Тъпкача,който я уреди на тая работа,него търсете. Няма да ви е трудно да го откриете.
Това не е моят Бургас!