×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Протест в Бургас срещу войната в Украйна


Протест в Бургас срещу войната в Украйна
Демонстрацията срещу войната в Украйна се организира от чужденци, които живеят в България или са намерили убежище у нас
30 Март 2022, Сряда, 07:00 ч.
Автор: Флагман.Бг

Подготвят флашмоб с детски обувки и играчки

Протест срещу войната в Украйна ще има днес в Бургас, съобщава Нова телевизия.

Демонстрацията в подкрепа на Украйна се организира от чужденци, които живеят в България или са намерили убежище у нас.

Те подготвят флашмоб с детски обувки и играчки - в памет на загиналите във войната деца.

Протестиращите ще се отправят и на шествие по бургаските улици до общината.




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
68
Коментара
Емел МАХМУД Ограничават още един участък на АМ "Тракия" Ограничават още един участък на АМ "Тракия" 22/06/2026, Понеделник 15:20 1
Денис ЕПИТРОПОВ Пиян моторист катастрофира край Пловдив Пиян моторист катастрофира край Пловдив 22/06/2026, Понеделник 14:10 1
68
Коментара по темата
68.
До 65
30.03.2022 13:49:50
9
9
"Дошли в България,помага ме им,а те са толкова нагли."
"Помага ме им"? Хора, научете българския език след това изказвайте мнение. Какво друго да очаква човек от русофили освен неграмотност.
67.
1
30.03.2022 13:16:45
0
0
Флегман здр
66.
Майка
30.03.2022 12:56:03
4
17
От сега питам, да няма после не чух не разбрах, Кмете, кой ще бъде с предимство за детска градина, моето дете или украинчето
65.
възмутен
30.03.2022 12:52:54
5
15
дошли в България,помага ме им,а те са толкова нагли,шествие ще ли да правят,ние мизерстваме,вчера ги гледам в магазина една количка не им стига пазарят като световно
64.
1
30.03.2022 12:46:41
9
25
Хаха да не ревем за Сърбия от които нищо лошо не сме видяли през последните 40 години но пък да ревем за украинците дето ни псуват и се държат все едно сме им роби . Украинците забраняват българския език горят наши знамена преследват българите в Украйна отказващи да воюват обстрелват ги с ракети изгарят жив инж. Иван Милев оставят ги да умрат от глад изгарят културни български домове и това само през последните 8 години а от скоро държат в плен български кораб. Аман от ограмотени историци
63.
До 62
30.03.2022 12:40:30
2
0
Запомних я. Но ти кажи къде да те намерим, за да ти се смеем.
62.
До 67
30.03.2022 11:56:50
11
6
"Това че ти си на страната на шестващата по света наглост не значи че не е наглост!"
Знаеш ли какво наричам аз наглост? Цяла България да те нарича Копейкин, а ти да мислиш, че дъжд те вали. Това си е чист гьонсуратлък.
61.
до 62
30.03.2022 11:34:59
1
10
Това че ти си на страната на шестващата по света наглост не значи че не е наглост! Много ми е интересно как такива като теб смятат да се справят с последиците от нея. За полезни идиоти бункери не са предвидени. Или може би драскаш от друг континент?
60.
До 64
30.03.2022 11:27:41
6
16
Стига сте ревали за Сърбия. Никой не е правил по-големи мизерии на България от Сърбия. Ограмотявайте се исторически?
59.
До 63
30.03.2022 11:24:06
3
3
Какво ще стане на 06.04.2022 ?
Някакво сборище ли се организира?
58.
До Аз
30.03.2022 11:21:53
5
6
И в същото време излъгаха сърбите че няма да пускат американска авиация да минава над България ето това са Натовски к"ви
57.
До 62
30.03.2022 11:20:59
2
3
Запомни датата 06.04.2022!!
После ще си говорим за шепи, шепички и т.н!!
56.
До 60
30.03.2022 11:11:51
11
9
"Турция заклейми демонстрацията в Германия."
И какво от това? Германия я разреши.
Сигурно и Русия не е доволна от демонстрациите в България.
И какво от това? Една шепа фенове на Копейкин се опитвате да настройвате хората, но няма да се получи.
55.
Аз
30.03.2022 11:10:44
8
15
Да питам къде бяхте като американците нападнаха Сърбия и нашите управляващи дадоха коридори да минават през нашата територия.
54.
до 53
30.03.2022 11:04:32
2
3
Добре. Значи има наглост и на други места. Естествено, посрещната е както подобава от съответната държава. Същото ще се случи и тук. То си се случва вече!

Turkey condemned the gathering as "unacceptable" and accused Germany of hypocrisy for allowing it.
53.
Капи
30.03.2022 11:01:59
3
1
до 31
По -спокйно ,бе,градски. Голям селяк,голямо чудо. Ами хората са се регистрирали в Бюрата по труда и ще започнават да работят. Още повече,идва летен сезон. Ще ги лапнат като топъл хляб. А ти стой и си псувай. На другите опоркаджии,защо сме дискриминирали бежанците? Не знам как изведнъж се загрижихте и за онези,другите,а до преди година и тях ги псувахте. Ами,тези,преминават КПП с легални документи.Онези,скачат гранични огради и не носят никакви документи. Стоят в лагери до момента,в който си уредят статута. После са на квартири.п.п. издръжката и на едните и на другите е приблизително еднаква.
52.
До 26
30.03.2022 10:57:52
12
18
"Няма българин който да не мрази тази украинска нацистка зган."
Пише се сган, а не згам.
Страшна неграмотност цари сред русофилите. Направо е плашещо.
51.
БЕ ВИЙ
30.03.2022 10:54:24
6
14
гледайте кремълското жуже ,нас да ни ни запука,че тогава да ва вида къдя ша бягате да са спасявате....????
у туркие гръчко или сръПско ли ша бегате...а.....
щото па тия споменатите комшии, мноооо0го на ,,обичат,, нас българите.
.....
50.
майка ви
30.03.2022 10:51:02
9
28
Нагляри! Дошли в България, добре посрещнати, клети, с коли за по 200-300 бона, и обикалят да сътворяват хаос! Нагло, нагло племе!
49.
123
30.03.2022 10:49:58
2
8
Демонстрация на блек лайвс метъ няма ли да има.
48.
До 51
30.03.2022 10:49:15
15
8
"Къде бяхте когато Америка нападна Афганистан , Либия ,Кувейт?"
За първи път чувам, че Америка е нападнала Кувейт.
Нивото на грамотност при русофилите е силно занижено.
47.
1
30.03.2022 10:47:54
6
14
Русофил ли съм незнаех. Дреме ми на кура за Русия и руснаците. Една и съща нагла сган са може би просто не искам да участваме в техния конфликт
46.
До 49
30.03.2022 10:46:13
0
4
Ето показвам:
https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/news/world-europe-39318461.amp
45.
тони
30.03.2022 10:44:19
5
32
Докъде ни докараха? Да ни карат да защитаваме нацисти и убийци? Че и да протестираме в тяхна защита? Дъно, дъно сме!
44.
До протестиращите
30.03.2022 10:41:30
7
18
Къде бяхте когато Америка нападна Афганистан , Либия ,Кувейт ........американски подлоги
43.
Тези си живеят живота
30.03.2022 10:40:01
4
20
Тук по нашите курорти а вие си протестиращите НАТОВСКИ ПОДЛОГИ защитавате фашисти
42.
до 47
30.03.2022 10:32:33
2
10
Хайде да ни покажеш една, но да не е от украинските!
41.
До 46
30.03.2022 10:32:30
23
11
"Жените и децата на бандеросите и азовците използващо местното население за щит."
Какви са тези "бандероси" ?
Да не са от бандата на Антонио Бандерас?
Русофилите са болни мозъци.
40.
До 44
30.03.2022 10:29:40
20
9
"Някой сеща ли се за разрешени демонстрации на чужденци в други държави, при това провокационни? Аз не."
Редовно има демонстрации на чужденци в други държави. Вземи малко се огледай какво се случва по света. Стига вече с това неграмотни русофилство.
39.
1
30.03.2022 10:23:27
6
30
Псевдо демокрацията в действие
Жените и децата на бандеросите и азовците използващо местното население за щит щяло да протестира срещу войната. А флегмите им пригласят
38.
Дрон
30.03.2022 10:20:56
22
10
Яко работи съветския трол на тази нива !
37.
Безобразие
30.03.2022 10:10:50
9
36
Стоим безпомощно и наблюдаваме как ни предават, ограбват и ни палят чергата... Някой сеща ли се за разрешени демонстрации на чужденци в други държави, при това провокационни? Аз не. И това дори не са чужденци живеещи тук! Все едно си поканил някого на гости и той почва да ти прережда къщата! Разбира се, ние не сме ги и канили. Да не би някой да го интересува мнението ни?!
36.
истината
30.03.2022 10:07:35
11
43
Отивайте да протестирате, ама:
Май забравихте как през 2014 г. в Украйна отмениха закон за правата на българския език. А през 2015 г. как в Киев украинците разкъсаха 15 български знамена и опожариха българския културен дом? А през 2017 г. на 3-ти март как оскверниха като боядисаха с жълто-синя боя паметника на българските опълченци. А в Одеса как изгориха жив българина Иван Милев - деец на българската общност в Украйна. А как разстреляха в Одеса мирно протестиращия ни сънародник Александър Николов? Местните българи и руснаци, които живеят там са тормозени редовно и убивани от украинските неонацисти.
35.
Много паляци тука
30.03.2022 09:53:14
26
15
Русофилските флегми много лаят ама не хапят. Щели да измитат нацисти хахаха. Заповядайте на площадите да видим кой кого ще измете, сладури.

Нещо много малко ми се виждате и само по форумите сте големци.
34.
Капи
30.03.2022 09:53:10
1
0
до 31
По -спокйно ,бе,градски. Голям селяк,голямо чудо. Ами хората са се регистрирали в Бюрата по труда и ще започнават да работят. Още повече,идва летен сезон. Ще ги лапнат като топъл хляб. А ти стой и си псувай. На другите опоркаджии,защо сме дискриминирали бежанците? Не знам как изведнъж се загрижихте и за онези,другите,а до преди година и тях ги псувахте. Ами,тези,преминават КПП с легални документи.Онези,скачат гранични огради и не носят никакви документи. Стоят в лагери до момента,в който си уредят статута. После са на квартири.п.п. издръжката и на едните и на другите е приблизително еднаква.
33.
да
30.03.2022 09:39:43
16
14
Платените протести са на Копейката с автобусите и с корите яйца.Тук са масово жени протестиращи против разрушаването на фома им
32.
Киро брейка
30.03.2022 09:25:52
9
31
Що не протестират за високите цени на горивото,храната и всичко останало,аман от платени протести
31.
хах
30.03.2022 09:21:43
17
21
Народ , които завижда на бягащи от война , не може да бъде унищожен!
30.
glupaci
30.03.2022 09:20:33
9
26
И ще спрете войната ли с тези протести ? Безхаберници вие нямате ли работа ?
29.
Ха ха ха
30.03.2022 09:16:46
11
42
Някой задава ли си въпроса, мамите със скъпите коли и претенции дали не са съпруги на азовци, а другите бедни цървули като нас са си в Украйна и не ги пускат от там?
28.
ННН
30.03.2022 09:12:20
11
41
Да попитам само тези който искат да подкрепят бежанците , защо за другите бежанци няма хотели и удобства като на тези , и те бягат от война !!!
27.
Не че нещо
30.03.2022 09:09:31
9
43
Абе ще ни излезе през носа тая закрила, ама а да видим, още малко да дойдат и татковците азовци.
26.
БГ
30.03.2022 09:09:00
5
39
И нашите деца и бедни хора имат нужда защо не се протестира за нас и нашия живот тук България , а ще се правите на интересни явно много вие добре с тези цени и заплати !
25.
Гошко
30.03.2022 09:08:23
8
42
Искам само да попитам- колко и какви са ни стандартите за бежанци???
Защото тези горе не са първите и не са от най-нуждаещите се!!
Срещу навлизането на едни други бежанци изградихме цяла ограда по границата, тези ги каним с хляб и сол!!
Предишните ги връзвахме със свински опашки и ги преджобвахме, тези им раздаваме по 40 лв на ден!!
Предишните бяха навряни по бежански центрове, тези по хотели и луксозни квартири!!
И въпреки всичко, Предишните бяха благодарни, а тези се държат като разглезени туристи!!
Запомнете едно, скъпи бежанци- Мы вам ничего не должны!! Помните об этом и будьте благодарны!!
24.
33
30.03.2022 09:04:53
7
23
Хора утре ще си тръгнат тези гадове и никой няма да си спомни за вас колко сте прости и жалки само цирк правите !!
23.
Капи
30.03.2022 09:01:33
39
16
Чета ,чета ....Абибаските нацепеняци се изказаха. Плюят и псуват. После пускат 50 ст във вндинг автомата за едно кафенце и цъкат с език на минаващите украински коли. Толкова си можем в БГ. 90 000 нито им се работи,нито им се учи. Работни места бол,работници няма. Мързеливи завистливци. Наследството от 12 годишната диктатура на простата Тиква, Ужас.
22.
хмм
30.03.2022 08:54:55
31
19
Мн уродливи рубладжии в коментарите
21.
Тези
30.03.2022 08:52:57
10
34
По коя конвенция "са намерили убежище у нас", бе флагмани?
20.
Sss
30.03.2022 08:50:04
18
33
СЛАВА РОССИИ ….
19.
Аз
30.03.2022 08:49:13
13
38
МАЛОУМНИ КРЕТЕНИ…..КАК МОЖЕ ДА СЕ ПОДКРЕПЯТ МРЪСНИ,НАЦИСТКИ,УКРАИНСКИ БОКЛУЦИ….ИДИОТИ ПРОДАЖНИ
18.
Българин
30.03.2022 08:46:53
14
49
Стига с тези украинци. Не ни занимавайте с тези фашисти. Явно не знаете колко много мразят Българите. Наричат ни "циган"тоест цигани. Никаква милост за тях. Продавайте им всичко на високи цени. Гонете ги от всякъде да разберат че не са добре дошли в България. Да си хващат пътя за украйна. Да си веят параклисите знамена в украйна.Слава на Русия Слава на България.
17.
Предлагам
30.03.2022 08:41:57
15
60
Да се забрани на чужденци да правят политически демонстрации на българска територия.Неблагодарници.Вървете в Украйна да си развявате знамената.Има ли още заблудени ???
16.
Гол охлюф
30.03.2022 08:39:49
10
50
Обувчиците и играчки дето ще подреждат, от тия които им подаряваме ли са и ако бяха в бежански лагери, където им е мястото, дали щяха да дойдат в центъра да си правят агитацията, а?
15.
Бригадира
30.03.2022 08:39:10
7
43
Да не се занимават с глупости ами да вземат по една мотика и на полето да избият парите дето се дават за тях.
14.
Haha
30.03.2022 08:31:35
9
28
Само евреи на протеста
13.
СЛАВА РОСИИЙ
30.03.2022 08:21:42
18
52
украинските нацисти трябва да се унищожат, веднага щом ги видим ще бъдат изсипани неможе да допуснем нациско шествие в центъра на бургас, призовавам всички българи! трябва да изметем тези нацисти и да ги върнем там от където са дошли!
Сегя всио бляд ще ви вземе работата, ще вдигне цените на всичко ПОМОЩИ ЗА ТЯХ ДА А ЗА ВАС ОТ БУЛГАРИСТАН НИЩООО
12.
Sss
30.03.2022 08:16:03
12
45
Поредната олигофрения
11.
Аз
30.03.2022 08:12:09
38
12
В демокрацията мирното шествие и протест е в знак да ве покаже несъгласието на обществото по даден проблем.Това е най нормалния начин за изразяване на обществено мнение.

Обяснявам го за хората, които го свързват с манифестациите на 9ти септември и 1ви май.
10.
Уф
30.03.2022 08:06:18
12
50
Аман от тези боклуци!!!!!!!
9.
мхм
30.03.2022 08:03:02
4
36
Прост народ - слаба държава (звучи клише,но е така) !
8.
ЛОШО
30.03.2022 08:00:32
16
61
Кмете защо им разрешавате, тук не трябва да допускаме да се пренасят чужди конфликти, Путин не се вълнува от протести, когато чеченците бяха взели заложници в театъра в Москва няма преговори, изби ги всички нищо че умряха и цивилни, докато не изчисти бандеровци ,шейтановци, азовци няма да ги остави, от тези тук само неприятности
7.
Не
30.03.2022 07:59:37
11
36
Утре очаквай руснаци да ни освобождават от български фашисти и митинг на българи в чужбина
6.
Само
30.03.2022 07:59:12
8
40
Внимавайте къде паркирате Бмв-тата ,Мерцедесите и Тойотите ,докато протестирате да не пускате обяви после от рода на откраднаха ми колата
5.
От 5
30.03.2022 07:58:24
0
20
Пропуснах най-нажното !!!

Предложението за преименуването е внесено в Общинските съвети по места от Найо Тицин и неговото НПО!!!
4.
Както
30.03.2022 07:57:27
9
38
Бяха написали на българите в Украйна:чемодан,вокзал,Киев.
3.
От днес
30.03.2022 07:50:41
17
62
Улиците пред Руското посолство в София и консулството във Варна да бъдат преименувани ат досегашната "Москва" на "Украйна".

Не, не сме вражеска държава на Русия.
Просго сме супер наведени пред чуждите интереси.

Оставяме се да бъдем въвлечени в чужди проблеми и войни !

Да очакваме ли у нас и митинги на кюрди, арменци и други народности с проблеми ?

Забранете митинги и шествия по проблематика не касаеща българите !!!
2.
Burgas
30.03.2022 07:32:37
48
16
Интересно дали модератора на Флагман информира прокуратурата, за постове, като този на номер 2 "слава росиий"?
В него, освен език на омразата, се съдържа и заплаха за тероризъм.
1.
слава росиий
30.03.2022 07:23:32
35
42
сега ше ги причакам тези бядове и ще бъдат взривени, докога ще промотирате нацизма, няма да е бъде всио бляд на сапун
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Вижте какво си купиха актьорите от хипермаркета в Несебър Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Момченцето се е задавило с плод у дома, като спешните медици не са успели да го спасят въпреки бързата реакция Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Читател на Флагман ни изпрати снимка, на която се вижда как ученици се хвърлят през парапета на първия етаж Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Четириногото избягало от ветеринарна клиника, вървяло е близо 9 км, а накрая се скрило в склад на магазин Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Равносметката за 10-ти клас показва, че техническите и транспортните училища масово потъват в класацията Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Твърди се, че риалити звездата е сближил отношенията си с млада моделка, а русокосата красавица научила за предателството от трети лица Пиян моторист катастрофира край Пловдив Пиян моторист катастрофира край Пловдив Водачът е настанен в болница с наранявания, след като се блъсна в мантинела с близо 3 промила алкохол Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино По време на срещата са били обсъдени всички актуални обстоятелства около издадените заповеди от страна на кмета на Варна Благомир Коцев От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас Докато мрежата гърми срещу калмари за 14 евро и сладолед за 8 евро, готвачите нахраниха без пари верните си фенове Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Дипломатът и политик си отиде на 82 години
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер  
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори